تامز ریسینگ یکی از معتبرترین تیونرهای ژاپنی محسوب می‌شود. این شرکت در نمایشگاه توکیو ۲۰۲۲ از برخی محصولات جدید رونمایی کرده است. این خودروها شامل سوپر سدانی جذاب برای ادای احترام به گذشته خود و یک محصول اسپورت دو درب هستند.

شاید مشهورترین پروژه تاریخ تامز ریسینگ کاسترول سوپرا باشد که در مسابقات سوپر GT ژاپن حرف اول را زد. زمانی که نسل جدید سوپرا وارد میدان شد این تیونر نسخه پیست محور و بسیار گیرا با قدرت ۴۶۰ اسب بخار را معرفی کرد. هم‌اکنون آن‌ها دوباره دست بکار شده‌اند و حاصل کار سوپرا تورر جدید است.

بجای استفاده از سیستم تعلیق خشک و تمرکز صرف روی لپ تایم‌های خوب، سوپرا تورر به سواری راحت GT اهمیت داده است. این خودرو دارای پکیج بازنگری شده‌ای است که طبق گفته تیونر باعث ایجاد سواری شهری و طولانی هیجان‌انگیزی می‌شود. ما هم این ایده را دوست داریم. تامز همچنین دستی بر سر و روی پیشرانه کشیده و قدرت ۳۸۲ اسبی مدل استوک را به ۴۱۴ اسب بخار رسانده است.

این شرکت همچنین اقدام به معرفی نسخه تیون شده لکسوس GS-F کرده است. مدل موردبحث به کیت بدنه کامل و پانل‌های زیر بدنه جدید برای کاهش درگ مجهز شده و قدرت بیشتری هم دارد. نیروگاه ۸ سیلندر زیر کاپوت حالا قدرت ۴۹۳ اسب بخاری دارد و به لطف استفاده از اگزوز جدید صدای گیراتری تولید می‌کند.


نهایتاً هم باید به تویوتا GR 86 تیون شده اشاره کنیم که دارای توربوشارژر است و اضافه شدن این بخش باعث شده انتقاد اصلی طرفداران به خودروی یاد شده که همان قدرت کم است رفع شود. GR 86 هم‌اکنون قدرت ۲۹۵ اسب بخاری تولید می‌کند. کیت بدنه کامل تامز ریسینگ هم جلوه دیگری به محصول اسپورت تویوتا داده است.
قیمت GR 86 در ژاپن از حدود ۴۲ هزار دلار شروع می‌شود و اگر تمامی آپشن ها را سفارش دهید قیمتش به حدود ۶۰ هزار دلار خواهد رسید.

Mahdi
چه قدر جذاب. عاشق هر ۳تا شدم 😍
RKH7787
به نظرم نسل قبلی GR86 تیون خورش خیلی ملس تر بود
همچنین سوپرا
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari