محمد عسگری
سه شنبه دیگری از راه می رسد و مرحله جدیدی از طرح های فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد.
این دفعه هم طبق روال یک هفته در میان نوبت به طرح پیش فروش محصولات این شرکت میرسد. این دومین باری است که در دی ماه طرح پیش فروش یکساله برخی از محصولات این شرکت برگزار می گردد. این مرحله نیز با موعد تحویل یکساله برای خودروهای ثبت نامی همراه است. 
در این طرح هم خودروهای دنا پلاس توربو اتوماتیک، تارا دستی، پژو 207 دنده سقف شیشه ای ، دناپلاس توربوشارژ دستی، راناپلاس، رانا پلاس پانوراما و سورن پلاس هفت محصولی هستند که طبق روال معمول در این طرح عرضه خواهند شد. متاسفانه مثل روند گذشته هنوز هم خبری از حضور خودروهایی نظیر پژو پارس در این طرح نیست. قابل توجه است که طبق لیستی که خود شرکت از میزان تیراژ محصولات خود بصورت ماهانه منتشر می کند، حدود یک سالی می شود که انواع خودروی پژو پارس بیشترین آمار تیراژ تولید را به خود اختصاص داده اند و در بازار خودرو هم خیلی پرتقاضا دنبال می شوند ولی با کمال تعجب خبری از این خودرو در طرح های فروش فوق العاده و پیش فروش نیست. این موضوع در مورد سمند و پژو 206 هم که صحبت هایی بر خروج آنها از خط تولید ایران خودرو به گوش می رسد، صادق است.
بدین ترتیب شرکت به اطلاع کلیه متقاضيان محترم و هلاقمند به شرکت در این طرح می رساند که شركت ايران خودرو درنظر شرايط پيش فروش برخي از محصولات با موعد تحويل یکساله به شرح ذيل ارائه مي گردد.
طرح پيش فروش عادي (با موعد تحويل حداكثر 12 ماهه) برخي محصولات شركت ايران خودرو (با روش قرعه كشي) و مطابق جدول ذيل از روز سه شنبه به تاریخ 1400/10/28 شروع و تا پايان روز پنجشنبه (ساعت 24 )مورخ 1400/10/30 تنها از طریق وبسایت این شرکتادامه خواهد داشت. پس از ساعت 24 کلیه دسترسی ها به وبسایت فروش این شرکت قطع می گردد.
جدول1- شرایط و نبل پیش پرداخت در طرح پیش فروش یکساله:
موعد تحویل خودروها از دی تا بهمن ماه ۱۴۰۱ تعیین شده است و شرکت تاکید کرده است حداکثر 12 ماهه و انتخاب رنگ هم در این طرح امکان پذیر است.
 تمامی شرایط و ضوابط شرکت در قرعه کشی در این بخشنامه هم عینا اجرا خواهد شد.
 برای مشاهده قیمت روز محصولات ایران خودرو در بازار می توانید بر روی آن کلیک نمایید.
 * سند خودروهای فروخته شده از طریق این طرح آزاد می باشد.
 متقاضیان می توانند در زمان تعیین شده، از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات ایران‌خودرو نسبت به پیش ثبت نام اولیه (شرکت در قرعه کشی) اقدام کنند. فروش صرفا بصورت اینترنتی برگزار می شود از طریق وبسایت این شرکت به آدرس: « www.esale.ikco.ir »
نکته ای ظریفی که در بین این طرح پیش فروش و طرح قبلی که در دی ماه برگزار شد وجود دارد این است که زمان تحویل ها یک ماه به عقب افتاده است و همچنین مبالغ پیش پرداخت دراین طرح افزایش یافته است و دلیلی هم برای آن اعلام نشده است. برای مشاهده این موضوعات به جدول زیر توجه نمایید.
مهم ترین شرایط و ضوابط این طرح به شرح ذیل می باشد:
 نكته1: انتخاب شدگان درطرحهاي قبلي كه موفق به واريز وجه نشدهاند نيز، ميتوانند با مراجعه به سايت فروش اينترنتي محصولات ايران خودرو، نسبت به انجام مجدد ثبتنام اقدام نمايند. 
 نكته2: نمايندگان محترم مي بايست اين بخشنامه را براي اطلاع بيشتر در محل رويت مشتريان قرار دهند. 
 نكته3: قبل از قرعه كشي، متقاضي هيچگونه وجهي واريز نخواهد نمود. 
 نكته 4: متقاضياني كه فاقد هر يك از شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در بخشنامه ( مثلا دارا بودن پلاك فعال انتظامي نصب شده برروي خودروهاي سواري با كاربري شخصي) يا فاقد گواهينامه رانندگي معتبر ( انقضاي تاريخ اعتبار) و …باشند، در صورت اقدام به ثبت نام ضمن كان لم يكن تلقي شدن ثبت نام ايشان، به مدت 3 سال از ثبتنام درتمامي طرح هاي فروش آتي محصولات شركت ايران خودرو محروم خواهند شد . 
 نکته 5: به هر كد ملي فقط يك دستگاه خودرو تعلق ميگيرد. 
 نکته 6: حداقل فا صله از آخرين خريد (ثبت نام يا تحويل خودرو) از شركت هاي ايران خودرو و سايپا 48 ماه مي با شد. همچنين 
ثبتنام همزمان در دو شركت مذكور امكان پذير نمي باشد.
 نکته 6: انتخاب رنگ خودرو توسط مشتري، در زمان واريز وجه پيش پرداخت علي الحساب خواهد بود. 
 نکته 7: خودروي ثبت نامي، از بيمه شخص ثالث برابر آخرين سقف قانوني ابلاغ شده در زمان تحويل خودرو برخوردار خواهد بود. 
 نکته8: صحت كليه اطلاعات درج شده خصوصاً كد ملي،آدرس و كدپستي بر عهده متقاضي ميباشد و در صورت تغيير يا اشتباه در اطلاعات ارائه شده كليه تبعات احتمالي ناشي از آن مانند تاخير در تحويل و عدم شماره گذاري خودرو برعهده متقاضي مي باشد. 
 نکته 9: قيمت خودرو مطابق قيمت زمان تحويل مندرج در قرارداد خواهد بود. پس از برگزاري قرعه كشي و اعلام اسامي، فرد منتخب مبلغ پيش پرداخت علي الحساب خودرو را از طريق سايت فروش اينترنتي محصولات ايران خودرو مطابق جدول زیر واريز مينمايد. الباقي وجه خودرو در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزينه هاي قانوني تعيين و دريافت ميگردد.
در ادامه بخوانید:
به زودی تولید خودروهای سمند و 206 در ایران خودرو متوقف خواهد شد
خریداران خودرو هوشیار باشید: فعال بودن گارانتی خودرو را قبل از خرید از بازار استعلام کنید
نماینده مجلس: زور مردم به خودروسازان نمی‌رسد
گروه خودروسازی مدیران خودرو نماینده رسمی تولید و فروش محصولات چری در ایران شرایط فروش لوکس ترین و گرانترین محصول خود را به اطلاع عموم علاقه مندان رساند. این طرح…
اوضاع صنعت خودرو ، بازار و همچنین خودروسازان خیلی روبراه نیست. با افزایش قیمت خودرو در کارخانه و همچنین با کاهش قیمت ارز در این روزها، باز هم شاهد هستیم…
در جدیدترین مرحله از طرح های فروش فوری سه شنبه های ایران خودرویی، فروش فوق العاده دو محصول ایران خودرو با تحویل 3 ماهه و سند آزاد از روز سه شنبه…
جدیدترین مرحله از طرح های فروش نقدی با قیمت قطعی و با تحویل سه ماه محصولات گروه خودروسازی سایپا از فردا پنج شنبه آغاز خواهد شد. در این مرحله سه…
گروه خودروسازی بهمن موتور قرار بود روز دوشنبه مورخ 20 دی ماه طرح فروش فوری دو خخودروی شاسی بلند خود را اجرا نماید ولی این طرح برگزار نشد. طی اطلاعیه…
گروه خودروسازی ایران خودرو با اضافه کردن تارا اتوماتیک به سبد محصولات خود، تنوع در خودروهایی با گیربکس اتوماتیک را کمی بیشتر کرد. پیش از این تنها دنا توربو اتوماتیک…
دختر ایشون بود که اختلاص کرده بود.صنعتی را با سنتی بزنی نتیجه میشه این.هیچ کدام…
خط و خش داشبورد خودرو زیاد است و هنگام حرکت خودرو صدا می دهد
جعبه فرمون بازد تعویض بشه هنوز اقدامی نشده صبر تا کی
کسی که به این 500تومن پول بده فلج مغزی هست تو این بازه قیمتی ماشين…
سلام چهار ماه نمایندگی سرحد آباد مسخره کرده منو جعبه فرمان وجلو بندی درست نکرده…
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.

source

توسط autokhabari