wp-header-logo-1224.png
استخدام کارشناس فنی خودرو

در شرایط بحرانی حال حاضر کشورمان که پیدا کردن کار و یاد گرفتن مهارتی که درآمدزایی مناسبی داشته باشد بسیار سخت و طاقت‌فرسا شده است، شما می‌توانید به عنوان کارشناس فنی و بدنه در کارنامه مشغول به کار شوید و حقوق مناسبی کسب کنید. اگر جویای کار و کوشا هستید و دوست دارید کاری پرتقاضا و دائمی برای خود بسازید، کارنامه پیشنهاد جذابی برای شما دارد؛ استخدام کارشناس فنی خودرو

شروع دورهٔ رایگان آکادمی کارشناسی فنی و بدنهٔ کارنامه

به اطلاع علاقه‌مندان به صنعت خودرو می‌رسانیم که آکادمی کارشناسی فنی و بدنهٔ کارنامه، کارآموزان را به طور رایگان آموزش می‌دهد.

در این دوره کارآموزان به صورت علمی و عملی با اصول و فنون کارشناسی فنی و بدنه انواع خودرو آشنا می‌شوند. کارآموزان حاضر در این دوره به صورت کامل و فشرده طی ۶ الی ۸ هفته کارشناسی خودرو را به طور کامل می‌آموزند و تمام سرفصل‌های اصلی کارشناسی خودرو اعم از رنگ و بدنه، وضعیت فنی و موتور، دیاگ و بررسی آپشن‌ها را پشت سر می‌گذارند.

استخدام کارشناس فنی خودروشغل تضمین‌شده با درآمد مناسب

تمام کارآموزانی که آزمون‌های آکادمی کارشناسی فنی و بدنهٔ خودرو را با نمرهٔ قبولی پشت سر بگذارند و استانداردهای لازم را کسب کنند، به طور مستقیم و به عنوان کارشناس فنی و بدنهٔ کارنامه، به استخدام این شرکت در می‌آیند.

کارآموزی رایگان با پیشرفته‌ترین ابزار

خوب است که بدانید کارآموزان برای شرکت در دورهٔ آکادمی کارشناسی فنی و بدنهٔ کارنامه نیاز به پرداخت هزینه‌ و خرید هیچ وسیله‌ای ندارند. تمام اقلام و ابزار مورد نیاز جهت آموزش کارشناسی خودرو  در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد و کارآموزان موظف هستند که در حفظ و نگهداری آنها کوشا باشد.

همین حالا ثبت نام کنید

اگر می‌خواهید از شرایط دورهٔ رایگان آکادمی کارشناسی فنی و بدنهٔ کارنامه بیشتر بدانید و در آن ثبت کنید، همین حالا اطلاعات خود را در این فرم وارد کنید تا از طرف کارنامه با شما تماس بگیریم. مهلت ثبت نام در این دورهٔ آکادمی کارشناسی فنی و بدنهٔ کارنامه تا پایان روز ۸ بهمن ۱۴۰۰ است و این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

نوشته استخدام کارشناس فنی خودرو؛ در کارنامه آموزش ببینید و درآمدزایی کنید اولین بار در وبلاگ کارنامه. پدیدار شد.

source

توسط autokhabari