شنیده ها حکایت ازآن دارد که یک پرسپولیسی نزدیک به یحیی گل محمدی به سرمربی سرخپوشان هشدار داده است که شروین بزرگ، آرمان رمضانی نشود؟!
به گزارش خبرورزشی، پس از مصدومیت شدید عیسی آل کثیر و از دست دادن لیگ بیست و یکم، یحیی گل محمدی برای خرید یک مهاجم مطمئن در نیم فصل دست به کار شده است.
یکی از این گزینه‌ها شروین بزرگ مهاجم بلند قامت صنعت نفت آبادان است که دوشنبه شب گذشته مهمان برنامه فوتبال برتر بود! این مهاجم بلند بالا و سرزن البته در نیم فصل اول گل‌های زیبایی زده است اما شروین بزرگ در این سن و سال و با این سوابق فوتبالی کمی برای پرسپولیس عجیب به نظر می‌رسد.
در همین راستا شنیدیم یکی از نزدیکان یحیی گل محمدی که پرسپولیسی نیز به شمار می‌رود به سرمربی سرخپوشان هشدار داده است که مراقب باشد شروین بزرگ به سرنوشت آرمان رمضانی دچار نشود! آرمان رمضانی که در پرسپولیس تنها دو پاس گل داده بود و نتوانست دروازه حریفان پرسپولیس را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا باز کند مورد انتقاد هواداران قرار گرفت و در نهایت ترجیح داد به استقلال برود. یحیی گل محمدی سال گذشته آرمان رمضانی را برای زمین‌های گل و شُل خرید تا با استفاده از توانایی او در سرزنی بتواند در چنین زمین‌هایی موفق شود. حالا شنیده می‌شود دلیل اصلی سرمربی پرسپولیس برای خرید شروین بزرگ زمین‌های خراب لیگ برتر در فصل جاری است.
البته یحیی گل محمدی تجربه خوب خرید شهریار مغانلو در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته نیز مزید بر علت شده است تا سرمربی پرسپولیس برای خرید شروین بزرگ اصرار داشته باشد. او تصور می‌کند شروین بزرگ بلند قامت و سرزن می‌تواند یک شهریار مغانلوی جدید درپرسپولیس و گره گشای خط حمله این تیم در نیم فصل دوم باشد!
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari