شرکت شایان دیزل با کشنده جدید این شرکت در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران حاضر می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از روابط عمومی نمایشگاه؛ تهران در بهمن ماه سال جاری میزبان یکی از بزرگ‌ترین رویدادهای خودرویی کشور خواهد بود که در سال های گذشته جای خالی آن به شدت احساس می‌شد.
هر چند برگزار نشدن نمایشگاه خودرو تهران به دلیل شیوع ویروس کرونا بوده است اما نمی توان عدم استقبال شرکت های خودروسازی از این رویداد را نیز ندید گرفت.
به هر حال پس از وقفه ای دو ساله باز هم شهر نمایشگاهی آفتاب میزبان چهارمین دوره نمایشگاه بین المللی تهران خواهد بود و این‌بار اخبار خوشی از حضور شرکت های خودروسازی در این نمایشگاه به گوش می‌رسد.
در آخرین خبر از نمایشگاه خودرو تهران، یکی دیگر از تجاری سازان داخلی حضور خود در این دوره را قطعی کرده است.
شرکت شایان دیزل که تولید کشنده جدید خود را از سال گذشته آغاز کرده است، جدیدترین شرکت تجاری ساز صنعت خودرو است که در نمایشگاه حاضر خواهد شد.
شایان دیزل در حال حاضر کشنده دافران را روی خط تولید دارد و با این کشنده در نمایشگاه حضور پیدا می‌کند.
آنچه در چهارمین نمایشگاه خودرو تهران قابل توجه است، استقبال شرکت های تجاری ساز از این نمایشگاه است که می تواند نویدبخش روزهای بهتری در صنعت خودروهای تجاری باشد.
یادآور می شود که چهارمین نمایشگاه خودرو تهران از 26 تا 29 بهمن ماه 1400 در محل سایت نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari