گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش حداکثر یکساله ۷ محصول خود را اعلام کرده است و مشتریان می توانند از ۲۸ دی ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در این طرح فروش محصولاتی مانند دنا پلاس توربو اتوماتیک، دنا پلاس توربو دنده ای، رانا پلاس، رانا پلاس سقف شیشه ای، سورن پلاس، تارا دنده ای و پژو ۲۰۷i دنده ای سقف شیشه ای عرضه می شوند. بر اساس این بخشنامه خودروها در دی و بهمن ۱۴۰۱ به دست خریداران خواهند رسید. ایران خودرو در این طرح فروش هم اعلام کرده است که دنا پلاس توربو دنده ای و رانا پلاس معمولی بزودی به جعبه دنده ۶ سرعته دستی مجهز می شوند.
گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش فوری و فوق العاده هایما S5 جدید با جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک و هایما S7 پلاس را اعلام کرده است.
بر اساس این شرایط فروش قیمت مصوب هایما S5 جدید ۵۹۵ میلیون تومان است و هایما S7 پلاس هم با قیمت کارخانه ای ۶۷۵ میلیون تومان به فروش می رسد. با توجه به بخشنامه منتشر شده در صورت ثبت تقاضای فراتر از ظرفیت، فرایند قرعه کشی برای این طرح فروش اجرا خواهد شد.
متقاضیان این طرح فروش می توانند از سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ تا پنج شنبه ۲۳ دی ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند. بدیهی است که پیش از ثبت نام نیاز بوده تا جزئیات و مفاد بخشنامه زیر مطالعه شود.
بیست و هشتمین شرایط فروش فوق العاده ایران خودرو برای سه محصول اعلام شده است و مشتریان می توانند از ۱۴ دی ۱۴۰۰ تا ۱۶ دی ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اولیه در وبسایت فروش ایران خودرو اقدام کنند.
در این بخشنامه سه محصول دنا پلاس توربو اتوماتیک، رانا پلاس پانوراما ۶ دنده و پژو ۲۰۷i پانوراما دنده ای با قیمت قطعی و موعد تحویل سه ماهه عرضه می شوند.. بدیهی است که در صورت ثبت تقاضای فراتر از ظرفیت، فرایند قرعه کشی برای این طرح فروش برگزار خواهد شد. لازم است که متقاضیان این شرایط فروش فوق العاده، پیش از انجام ثبت نام حتماً بندهای بخشنامه منتشر شده را مطالعه کنند.
حتماً ببینید:
ویدیوی معرفی رانا پلاس پانوراما ۶ دنده در اسب بخار
ویدیوی تست و بررسی دنا پلاس توربو اتوماتیک در اسب بخار
ویدیوی تست و بررسی تارا دنده ای در اسب بخار
گروه صنعتی ایران خودرو شرایط فروش ۷ محصول ایران خودرو با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماه اعلام شده است و مشتریان می توانند از سه شنبه ۷ دی ۱۴۰۰ تا پنج شنبه ۹ دی ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.
بر اساس طرح فروش اعلام شده، مشتریان می توانند نسبت به خرید تارا دنده ای، دنا پلاس توربو اتوماتیک، رانا پلاس شش دنده، رانا پلاس پانوراما شش دنده، دنا پلاس توربو ۶ دنده دستی، سورن پلاس و پژو ۲۰۷i پانوراما اقدام کنند. این شرایط فروش بدون اعلام قیمت قطعی خودروها بوده و بهای نهایی محصولات در زمان تحویل محاسبه خواهد شد. همچنین متقاضیان باید به مفاد بخشنامه اعلام شده دقت داشته باشند و بر اساس ضوابط یاد شده، اقدام به ثبت نام اولیه کنند.
گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا از امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ، فروش فوری ۴ محصول خود را با قیمت قطعی و موعد تحویل ۳ ماهه آغاز کند. در این طرح و شرایط فروش رانا پلاس پانوراما ۶ دنده، دنا پلاس توربو اتوماتیک، سورن پلاس و پژو ۲۰۷i پانوراما دنده ای به فروش می رسند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، بر اساس بخشنامه فروش فوری ۴ محصول ایران خودرو متقاضیان می توانند از امروز ۳۰ آذر ۱۴۰۰ تا پایان روز ۲ دی ۱۴۰۰ نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند. بدیهی است که در صورت ثبت تقاضای فراتر از ظرفیت، فرایند قرعه کشی برای تعیین مشتریان نهایی برگزار خواهد شد. همچنین متقاضیان این چهار محصول باید توجه داشته باشند.
همچنین قوانین کمیته خودرو مانند ممنوعیت ثبت نام برای افراد دارای پلاک فعال، محدودیت خرید خودرو طی ۴۸ ماه گذشته از ایران خودرو و سایپا، عدم امکان امتیاز ثبت نام، محدودیت ثبت گارانتی و… در این طرح فروش فوری پا برجا است و افراد باید پیش از انجام ثبت نام اولیه، به شرایط اعلام شده در بخشنامه فروش ایران خودرو توجه داشته باشند.
گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا فروش فوری تارا و ۶ محصول خود را از امروز مورخ ۲۱ آذر ۱۴۰۰ تا سه شنبه ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ادامه دهد.
در این طرح فروش تارا دنده ای، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو پارس سال، پژو پارس LX، پژو ۲۰۷i دنده ای پانوراما، رانا پلاس و سورن پلاس عرضه می شوند. این برنامه فروش بر اساس قیمت گذاری های جدید بوده و خودروها با قیمت قطعی و موعد تحویل ۳ ماهه به دست خریداران می رسند. همچنین در مدت زمان تعیین شده، متقاضیان می توانند تا نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند و در صورتی که تقاضا فراتر از ظرفیت باشد، فرایند قرعه کشی نیز برای این طرح فروش برگزار می شود.
همچنین در این طرح فروش قواعد سابق کمیته خودرو برقرار است و مواردی مانند قرعه کشی، پلاک فعال، قانون گارانتی، مدت زمان تکمیل وجه و… در این برنامه فروش رعایت می شود.
حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی ایران خودرو تارا دنده ای در اسب بخار
قیافرو😂
حیف پول …
مگه قرار نبود هر هفته فروش فوقالعاده بزارن ۳ ماه ه پس چی شد
دادا ؟ فروش فوری ۱۲ ماهه؟
به همین منوال که پیش بره به یومن و فضل الهی و همت مسئولین گرانقدر و کمیاب این دو شرکت یواش یواش در خواستهای غیر اخلاقی شون رو هم توی شرایط پیش فروش اعلام میکنن .پس لازمه خودمون رو از قبل آماده کنیم تا زمان ثبت نام شرایط کامل رو داشته باشیم وگر نه کم لا یکن میشیمممممم….😭😭😭😭
نمیدونم هنوز دنا پلاس اتومات قبلیا رو تحویل ندادن چیو پیش فروش می کنن !!!
الآن هایما رو گذاشتید قرعه کشی همه شانسی ثبت نام کردند و برنده شدند دارند امتیازشان رو میفروشند نع پولی دادن نع هیچی حداقل پنجاه میلیون دارندپول میگیرند بیشتر هم دلال هستند منه مصرف کننده واقعی چرا باید جور دلال پروری شما رو بدهمدر قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]
قیافرو😂
حیف پول …
مگه قرار نبود هر هفته فروش فوقالعاده بزارن ۳ ماه ه پس چی شد
دادا ؟ فروش فوری ۱۲ ماهه؟
به همین منوال که پیش بره به یومن و فضل الهی و همت مسئولین گرانقدر و کمیاب این دو شرکت یواش یواش در خواستهای غیر اخلاقی شون رو هم توی شرایط پیش فروش اعلام میکنن .پس لازمه خودمون رو از قبل آماده کنیم تا زمان ثبت نام شرایط کامل رو داشته باشیم وگر نه کم لا یکن میشیمممممم….😭😭😭😭
نمیدونم هنوز دنا پلاس اتومات قبلیا رو تحویل ندادن چیو پیش فروش می کنن !!!
الآن هایما رو گذاشتید قرعه کشی همه شانسی ثبت نام کردند و برنده شدند دارند امتیازشان رو میفروشند نع پولی دادن نع هیچی حداقل پنجاه میلیون دارندپول میگیرند بیشتر هم دلال هستند منه مصرف کننده واقعی چرا باید جور دلال پروری شما رو بدهم


source

توسط autokhabari