سوالات خود را اینجا مطرح کنید
خانه » نکات خرید و فروش خودرو » همه‌چیز درباره طرح خرید اقساطی خودرو در همراه مکانیک

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 1
اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

خرید اقساطی خودرو کارکرده عبارتی است که نسبت به فروش لیزینگی خودروهای صفرکیلومتر بسیار کمتر شنیده می‌شود. دلیل این موضوع نیز کاملا روشن است. زیرا فروش ماشین‌های کارکرده آن هم در قالب طرح‌های شرایطی و ارائه تسهیلات خرد ریسک نسبتا بالایی دارد و هر مجموعه‌ای نمی‌تواند مسئولیت اجرای چنین طرحی را بر عهده بگیرد. خودروهای دست دوم باید از جنبه‌های مختلف فنی، حقوقی و شرایط بازار بررسی شوند و همین مجموعه اقدامات نیازمند یک ساز و کار اختصاصی است.
در طرح خرید اقساطی خودرو همراه مکانیک یک کیف پول اعتباری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. کیف پولی که از طریق شرکت‌های لیزینگ شارژ می‌شود.
در طرح خرید اعتباری خودرو از همراه مکانیک نیازی به ضامن وجود ندارد اما باید چک صیادی به نام خودتان داشته باشید.
در این طرح، متقاضیان می‌توانند تا سقف ۶۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند. محدودیتی برای میزان موجودی اولیه متقاضی استفاده از تسهیلات نیز در نظر گرفته نشده است؛ اما باید مجموع موجودی اولیه متقاضی و تسهیلات دریافتی با حداقل قیمت خودرو مورد نظر در بازار برابر باشد.
مدت بازپرداخت تسهیلات خودروهای داخلی و خارجی 12، 18 و 24 ماهه تعیین شده و نرخ سود سالانه طبق مصوبات بانک مرکزی است.
طرح مذکور خودروهای داخلی مدل ۱۳۸۸ یا ۲۰۰۹ و پس از آن را شامل می‌شود. همچنین در این طرح کارکرد خودرو محدودیت ندارد و وسیله نقلیه پیش از تحویل از نظر سلامت فنی و بدنه به‌طور دقیق کارشناسی خواهد شد. خودروهای صفرکیلومتر نیز مشمول این طرح می‌شوند.

میخوای بدون نگرانی، خودروی کارشناسی شده، با 100% ضمانت بدنه بخری؟ از همراه مکانیک کمک بگیر. خرید خودرو
اگرچه طرح خرید اقساطی خودرو همراه مکانیک فقط در تهران و کرج فعال است، اما سایر هم‌وطنان نیز درصورتی‌که خودرو مورد نظر آن‌ها در تهران یا کرج حاضر باشد می‌توانند با مراجعه حضوری طی ۲ الی ۳ روز کاری از این تسهیلات بهره‌مند شوند. البته ضروری است متقاضی دریافت تسهیلات طی این 3 روز در تهران یا کرج حضور داشته باشد.
پس از ثبت درخواست از طریق سایت یا تماس تلفنی، با توجه به قیمت روز خودرو انتخابی شما در بازار و طی مشاوره‌ای که از سوی کارشناسان لیزینگ ارائه می‌شود، تمامی شرایط و مبالغ پرداختی خدمت شما اعلام خواهد شد.
حین تشکیل پرونده، کارمزد تسهیلات دریافت می‌شود و پس از کارشناسی خودرو و تنظیم مبایعه‌نامه هزینه خدمات همراه مکانیک دریافت خواهد شد.
اگر تسهیلات شما تا سقف 30 میلیون تومان باشد، می‌توانید خودرویتان را بفروشید. اما چنان‌چه تسهیلات شما بین 30 تا 60 میلیون باشد، برای فروش خودرو می‌بایست ابتدا مبلغ تسهیلات را تسویه کنید. به این دلیل که تا تسویه کامل تسهیلات، برگ سبز و سند کمپانی خودرو نزد شرکت لیزینگ به‌صورت امانی باقی می‌ماند.
سایر مزایای استفاده از طرح خرید اقساطی خودرو در همراه مکانیک عبارتند از:
کافی است مبلغ مورد نظر جهت دریافت تسهیلات و اطلاعات تماس خود را در فرم خرید اقساطی تکمیل و درخواست‌تان را ثبت کنید. کارشناسان همراه مکانیک در نخستین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد رای: 1
اولین نفری باشید که به این مقاله رای میدهید.

اخبار خودرو
معرفی خودرو
نکات خرید و فروش خودرو
خدمات ما

source

توسط autokhabari