خودروی استتار شده هیوندای آیونیک ۶ مدل ۲۰۲۳، در حال آزمایش دیده شد.
به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران، اگرچه هیوندای قبلاً پیش نمایشی از شاسی بلند بزرگ Ioniq ۷ داشته است، اما هنوز خودروی Ioniq ۶ به خط تولید نرسیده است. خبر خوب این است که برای دیدن سدان برقی آینده هیوندای دیگر نیازی به صبر کردن نداریم، زیرا یک نمونه اولیه در حال آزمایش نهایی، با کمی استتار در اروپا توسط عکاسان شکار شد.
به نقل از موتور وان، این خودرو به اندازه کانسپت Prophecy هیجان‌انگیز نیست، اما بهر حال بسیاری از علاقمندان منتظر این خودرو بودند.
بریدگی‌هایی که در پوشش اعمال شده روی درب صندوق عقب دیده می‌شوند احتمالاً برای دوربین عقب و چراغ ترمز سوم هستند. گفته می‌شود این خودرو پاسخ هیوندای به خودروی تسلا ۳ است. دیدن شیب‌های خط سقف به سمت عقب آسان است و مطمئناً بر فضای موجود برای سرنشینان عقب تاثیر گذار خواهد بود. همچنین این خودرو احتمالا دارای فضای بار نسبتا بزرگی باشد.
هیوندای مدل۲۰۲۳ در حال آزمایش رویت شد!
همانطور که ممکن است شنیده باشید، گفته می‌شود که شرکت هیوندای عرضه این مدل را تا اواسط سال ۲۰۲۲ به تعویق انداخته است تا بدنه را ۲۰ میلی متر (۰.۸ اینچ) کشیده و سپر‌ها را تغییر شکل دهد. علاوه بر این، روزنامه کره‌ای اکونومیک دیلی در آگوست ۲۰۲۱ گزارش داد که مهندسان می‌خواهند باتری ۷۷.۴ کیلووات ساعتی را به جای بسته ۷۲.۶ کیلووات ساعتی در این خودرو جای دهند.
یکی دیگر از دلایل بالقوه تعویق عرضه Ioniq ۶ مربوط به این است که هیوندای مجبور است کارخانه Asan در کره جنوبی را بازسازی کند.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari