GV۶۰ پلت فرم مشترکی با هیوندای آیونیک ۵ و شاسی بلند‌های کیا EV۶ دارد و در سال آینده در کنار سدان G۸۰ برقی قرار خواهد گرفت.
به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، – شاسی بلند GV۶۰ مدل جدیدی برای جنسیس و سومین شاسی بلند این برند در هنگام عرضه به بازار خواهد بود. جنسیس می‌گوید انتظار می‌رود تحویل این خودرو در ایالات متحده در سال ۲۰۲۲ آغاز شود، که ما را به این باور می‌رساند که این خودرو‌ها به عنوان مدل‌های ۲۰۲۳ شماره گذاری خواهند شد.
جنسیس در حال آماده سازی دومین مدل الکتریکی برای سری خودرو‌های لوکس است، GV۶۰ پلت فرم مشترکی با هیوندای آیونیک ۵ و شاسی بلند‌های کیا EV۶ دارد و در سال آینده در کنار سدان G۸۰ برقی قرار خواهد گرفت.
GV۶۰ دارای ظاهری شبیه سایر مدل‌های جنسیس است، اما فاقد جلوپنجره بزرگ ذوزنقه‌ای این برند است که بین چراغ‌های جلوی وجود دارد و اکنون جلوپنجره باریک‌تری را در سپر جلو جایگزین می‌کند. در داخل، کابین GV۶۰  با یک صفحه نمایش یکپارچه بزرگ که به عنوان  سیستم اطلاعات سرگرمی عمل می‌کند، وجود دارد.
134
234
 سه پیشرانه مختلف ارائه خواهد شد که با یک سیستم دیفرانسیل عقب متشکل از یک موتور الکتریکی ۲۲۵ اسب بخاری شروع می‌شود و به سیستم چهارچرخ محرک متصل است. یک مدل پرفورمنس نیز با دو موتور، چهار چرخ متحرک استاندارد و قدرت ترکیبی ۴۲۹ اسب بخار ارائه خواهد شد. جنسیس ادعا می‌کند که مدل برتر قادر است تنها در ۴.۰ ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت برسد.
343
  GV۶۰ به‌عنوان کوچک‌ترین SUV در خط جنسیس، به اندازه مدل‌های GV۷۰ و GV۸۰ بزرگ‌ نیست. با این حال، طراحی داخلی منحصر به فردی را ارائه می‌دهد که از نظر ظاهری با تکنولوژی پیشرفته‌تر است. جنسیس در این خودرو برخی ویژگی‌های جالب را ادغام کرده است که از جمله آنها می توان به انتخابگر دنده که هنگام پارک وارونه می‌شود و ظاهری شبیه به یک توپ کریستالی دارد، اشاره کرد.
thm_873_15466201_757
GV۶۰ همچنین دارای برخی فناوری‌های جدید است، مانند سیستم تشخیص چهره که به مالک اجازه می‌دهد بدون نیاز به کلید، قفل خودرو را باز کرده و روشن کند. سایر فناوری‌های بیومتریک مانند خوانندگان اثر انگشت نیز در طراحی SUV گنجانده شده‌اند.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari