ما علاقه زیادی به مسابقات درگ داریم اما درگی که خواهید دید از همان ابتدا متفاوت است. در آغاز باید گفت ما تاکنون نسخه‌های سفارشی زیادی از فولکس‌واگن بیتل را ندیده‌ایم چه برسد به این مدل بسیار شخص سازی شده که در درگ حاضر شده است. ما همچنین شاهد مسابقه بیتل با پورشه ۹۱۱ نبوده‌ایم و این بیتل آبی به خود جرات سرشاخ شدن با پورشه را داده است؛ اما نتیجه این مسابقه اهمیتی ندارد زیرا اصلاً خبری از مسابقه نیست!
درگ پورشه 911 توربو و فولکس‌واگن بیتل
پیش از آنکه توضیح بیشتری بدهیم بیایید نگاهی به رقبا داشته باشیم. ما در اینجا نسل قبل پورشه ۹۱۱ توربو S با رنگ زرد جذاب را داریم. به نظر می‌رسد این خودرو کاملاً استوک است و از پیشرانه ۶ سیلندر تخت با قدرت ۵۸۰ اسب بخار، گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه و سیستم چهار چرخ محرک استفاده می‌کند. این دست‌پخت نوید یک شتاب گیری عالی را می‌دهد. ۹۱۱ توربو S شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت حدود ۳ ثانیه‌ای دارد.

اما رقیب پورشه اصلاً استاندارد کارخانه نیست. این بیتل کلاسیک از هر زاویه‌ای عجیب و جذاب به نظر می‌رسد. این خودرو از کیت بدنه پهن و کم ارتفاع استفاده کرده است و لاستیک‌های پهن آن کاملاً جلب‌توجه می‌کنند. ما نمی‌توانیم نوع پیشرانه نصب شده در این بیتل را تشخیص دهیم اما از آنجایی که بیتل موردبحث لانچی مشابه ۹۱۱ دارد بنابراین به جرات می‌توان گفت قدرت زیادی در زیر کاپوت این خودرو نهفته است.
اینجاست که وضعیت کمی عجیب می‌شود. خودروها خیال‌انگیز به نظر می‌رسند و مسیر طولانی با پرچم‌های در حال اهتزاز بر جذابیت‌ها افزوده‌اند. دو خودرو از زمین کنده می‌شوند و نبردی شانه‌به‌شانه انجام می‌شود اما در نیمه‌های مسیر این ۹۱۱ است که اندکی پیش می‌افتد. بیتل اما به آرامی پورشه را پشت سر گذاشته و پیروز می‌شود! این یک مسابقه نفس‌گیر و جذاب است اما اگر بخواهیم صادقانه صحبت کنیم باید گفت ویدئو کمی عجیب به نظر می‌رسد. همه‌چیز خیلی نرم و خیلی شفاف است چراکه مسابقه اصلاً واقعی نیست!
در واقع این مسابقه درگ توسط Rob3rt دیزاین و توسط کامپیوتر تولید شده است. بله در تمام مدت با درگی غیرواقعی روبرو بوده‌ایم اما آن را به خاطر هنر طراح و جذابیت‌های زیاد منتشر کرده‌ایم. استعداد زیادی در پشت این ویدئو نهفته است…
A … She just reminds Me of love … A
کل درگ ساختگی بود ؟! یعنی همه چیش؟
شاهرخ
انیمیشنه دیگه
جناب ایکس
چقدر کیفیتش بالا بود!
Porsche 911
پدال جان درسته هنر زیادی میخواد ساخت ویدئویی که خیلی شبیه به واقعیت هست اما بهتر نیست به جای این ویدئو که محتوا هم نداشت درگ جدید کارواو رو بزاری بین ۹۱۱ توربو اس و مکلارن ۷۶۵lt???
شاهرخ
واقعا این درگای کم ارزش به چه درد میخورن خب مثلا یکیشون بزنه که چی؟
که خیلیاشونم درست نیستن
حالا کارواو که دیگه نهایت درگ ها و دوئل های مزخرف و بی ربطه
Swedish Arrogant Tiger
واقعا کار تمیزی بود.
NAVID۰۰۹۸
چیه این درگ‌ها تو پیست !
درگ باید اتفاقی پیش بیاد تو اتوبان یا پشت چراغ قرمزها و استارت زدن‌های یِهویی !
حتماً تجربه کردید !
آقا اینی که میگم امتحان کنید حال میده ، وقتی یه جوون دیدید ماشین چیده را در کنارتان حرکت میکنه یا پشت چراغ ایستاده ( پراید یا ۴۰۵ تمیز با رینگ اسپرت لاستیک پهن ) ، یک دفعه یه شتاب تند بگیرید تا جرقه به مغز کوچکشان بخوره و ببینید چطور جوگیر میشوند و هر کاری میکنند تا خودشان را جلو ببرند ، بعد که جلو زد آرام رانندگی کنید و ببینید چطور جوگیریشان وِل کن نیست و میره تا ناپدید بشه 😂😂😂 !
$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
واقعاً دمش گرم سازنده ویدیو کاری کرده با نمونه واقعی مو نمیزنه،گرچه از طرفی آینده تکنولوژی و این قضیه دیپ فیک ممکنه کارو به جاهای باریک بکشونه…
جناب ایکس
ولی بنظرم بازم راه های فهمش هست. چون همونطور که به واقعیت نزدیکتر میشه، راه های تشخیص هم پیشرفته تر میشه.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari