در حالی که ذهن‌ها معطوف به جذب بازیکن خارجی در استقلال است اما مدیران آبی اهداف دیگری را هم در نقل و انتقالات دنبال می‌کنند که می‌تواند برای هواداران این باشگاه بسیار جالب توجه باشد.
به گزارش ایران ورزشی، یکی از مدیران استقلال که دوست ندارد نامش رسانه‌ای شود روز گذشته خبر از جذب یک بازیکن بزرگ در نیم فصل داده است که تحقیقات خبرنگار ایران ورزشی در این راستا نشان می‌دهد که آن بازیکن ممکن است علی کریمی باشد.
بازیکنی که اکنون در باشگاه کایسری اسپور ترکیه بازی می‌کند و با این باشگاه قرارداد دارد. کریمی در آذر ماه مصاحبه‌ای تصویری را با یکی از برنامه‌های تلویزیونی انجام داد که در آن مصاحبه وقتی با سؤالی درباره بازگشت به استقلال مواجه شد گفت: «بعید می‌دانم به این زودی به استقلال برگردم.»
این پاسخ نشان می‌دهد که بازیکن طراح سابق استقلال دوست دارد فوتبالش را در کشورهای خارجی ادامه دهد اما تردید نکنید که پیشنهاد جالب توجه باشگاه استقلال به این بازیکن می‌تواند او را برای نیم فصل هم که شده به طور قرضی دوباره راهی استقلال کند.
کریمی پیش‌تر در پستی بازی می‌کرد که هم وظایف یک هافبک دفاعی را به عهده داشت و هم یک هافبک طراح. در واقع کریمی برای استقلال در میانه زمین بازیکنی دو پسته به شمار می‌رفت و حضور دوباره‌اش در استقلال هرگز نمی‌تواند جایگاه مهدی‌پور و حتی زبیر نیک نفس در ترکیب اصلی را به مخاطره بیندازد. ضمن اینکه کریمی به تازگی مصدومیت را سپری کرده و بر اساس خبرهایی که از ترکیه به گوش می‌رسد آرام، آرام در حال آماده شدن برای حضور در میادین است که اگر مدیران استقلال بتوانند مذاکرات موفقیت آمیزی با این بازیکن داشته باشند، حضور او در نیم فصل دوم هرگز دور از ذهن نخواهد بود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari