هواداران پرسپولیس به شدت نگران آینده تیم‌شان هستند و علیه مدیرعامل جدید این باشگاه موضع گرفتند.
به گزارش خبرورزشی، پرسپولیس به عنوان قهرمان ۵ دوره اخیر لیگ برتر اصلا اوضاع خوبی ندارد و بعد از ۴ ماه بلاتکلیفی بالاخره تکلیف مدیریت این باشگاه مشخص شد و رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا، به عنوان مدیرعامل جدید پرسپولیس انتخاب شد.
انتخابی که حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشت و خیلی‌ها از همان ابتدا مخالف آمدن درویش بودند. در این بین شایعه ای صبح امروز منتشر شد که یحیی گل محمدی در صورتیکه مشکلات مالی پرسپولیس حل نشود  بعد از بازی مقابل فولاد استعفا خواهد داد.
گل محمدی به تازگی قراردادش را با پرسپولیس تمدید کرده و به لحاظ مالی  هم قرارداد یحیی شرایط بسیار خوبی دارد. ضمن اینکه هیچ تیمی برای یحیی از پرسپولیس بهتر نیست و سرمربی موفق سرخ پوشان خودش هم علاقه ای به جدایی ندارد.
به نظر می رسد شایعه استعفای یحیی گل محمدی از هدایت پرسپولیس بیشتر به خاطر تحت فشار گذاشتن درویش است و اینکه او بتواند هرچه زودتر مطالبات اعضای پرسپولیس را پرداخت کند و بودجه کافی را برای نقل و انتقالات در اختیار گل محمدی بگذارد.
یحیی گل محمدی بعد از کسب ۲ عنوان قهرمانی در لیگ برتر و بردن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا محبوبیت فوق العاده ای بین هواداران پرسپولیس پیدا کرده است. پرسپولیسی‌ها هم بعد از اینکه شایعه استعفای یحیی مطرح شد، به شدت علیه مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره جدید این تیم موضع گرفتند. هواداران افراطی پرسپولیس حتی مدیرعامل جدید تیمشان را تهدید کردند که هرطور شده خواسته‌های سرمربی پرسپولیس را انجام دهد.
گل محمدی برود داییسرمربی پرسپولیس می‌شود/ مدیرعامل سرخ‌ها تحت فشار هواداران
اکثر بازیکنان پرسپولیس بعد از گذشت یک نیم فصل از لیگ بیست و یکم تنها ۲۰ در صد از قرارداد این فصل خود را دریافت کردند. در این بین چند بازیکن پرسپولیس حتی کمتر از ۲۰ درصد دریافتی داشتند. در جلسه ای که بین درویش و اعضای پرسپولیس قبل از بازی مقابل فجرسپاسی برگزار شد، بازیکنان و کادرفنی گلایه‌های خود را به درویش انتقال دادند و مدیرعامل جدید پرسپولیس هم ۱۰ روز از بازیکنان و کادرفنی مهلت گرفت تا مشکلات را حل کند و پرداختی به آن‌ها داشته باشد. گفتنی است حدود یک هفته از آن جلسه گذشته و فعلا خبری از پرداخت پول به پرسپولیسی‌ها نیست.
همانطور که در بالا توضیح دادیم، یحیی قرار نیست از پرسپولیس جدا شود ولی اگر یک درصد این اتفاق بیفتد، علی دایی جدی ترین گزینه برای جانشینی او خواهد بود. دایی چندی قبل در گفت و گو با خبرورزشی صراحتا اعلام کرد مشکلی برای بازگشت به عرصه مربیگری ندارد و می تواند در هر تیمی کار کند. اسطوره فوتبال ایران طی چند وقت اخیر، به خاطر فعالیت‌های اقتصادی  خود چند پیشنهاد از تیم‌های شهرستانی را رد کرد که آخرین آن تراکتور بود. حال باید دید چه سرنوشتی در انتظار نیمکت پرسپولیس خواهد بود و آیا در کادرفنی این تیم هم تغییرات خواهیم داشت یا خیر.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari