باشگاه گل گهر و امیر قلعه‌نویی نسبت به جذب مهاجم استقلال ابراز تمایل کرده‌اند.
به گزارش خبرورزشی، فرهاد مجیدی این فصل در خط حمله خود بازیکنان زیادی را در اختیار دارد. ژستد، یامگا، مطهری، قاسمی‌نژاد، آزادی و رمضانی بازیکنانی هستند که به عنوان مهاجم در لیست آبی‌ها حضور دارند. همین موضوع باعث شده تا بازیکنانی مانند رمضانی و مطهری و حتی قاسمی‌نژاد فرصتی برای حضور در ترکیب اصلی استقلال پیدا نکنند.
حالا در نقل و انتقالات نیم فصل شنیده می‌شود  یکی دو مهاجم آبی‌ها از جمله محمدرضا آزادی و آرمان رمضانی به دنبال جدایی از این تیم هستند. در این بین باشگاه گل گهر و امیر قلعه‌نویی هم نسبت به جذب آرمان رمضانی ابراز تمایل کرده‌اند. موضوعی که باعث شده تا آبی‌ها  در ازای انتقال مهاجم خود خواستار حضور سعید صادقی ستاره گل گهر در استقلال شوند.
معاوضه‌ای که اجام آن کمی سخت به نظر می‌رسد امیر قلعه‌نویی با آن موافقت کند. صادقی از بازیکنان تاثیرگذار گل گهر است و این مربی به دلیل حذف از جام حذفی مورد انتقاد مدیران این باشگاه قرار گرفته است.
قلعه‌نویی که تیمش در ابتدای فصل یکی از مدعیان قهرمانی بود با اتفاقاتی که در ماجرای بایناما افتاد حالا تنها امیدش به کسب سهمیه احتمالی در پایان لیگ است.
باید دید واکنش گل گهر در نهایت به پیشنهاد استقلالی‌ها چه خواهد بود و آیا آنها حاضر به معاوضه صادقی با آرمان رمضانی خواهند شد یا نه.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari