wp-header-logo-1358.png

شاسی بلند جدید دارتز از فناوری GBOL برای زره ​​خودرو استفاده کرد که اولین کاربرد در خودرو‌های غیرنظامی خواهد بود.
به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان – دارتز پرامبران بلک تایگر، یک خودرو شاسی بلند (SUV) زرهی و البته فوق لوکس محسوب می‌شود. این خودرو بر خلاف سایر خودروها کاملا استایلی متفاوت دارد بی‌نظیر موضوعی رایج در وسایل نقلیه آن است و به گفته "لئونارد یانکلویچ"، بنیانگذار و مالک شرکت دارتز، واژه SUV را تحقیر می‌کند.
 از نمای بیرونی این خودرو نشان داده می شود که این خودرو لوکس نیست.
دارتز نام این خودرو ( پرامبران بلک تایگر) را به GLS تغییر کامل داده و نام آن اکنون به Prombron Black Alligator MMX Black Tiger Moon Edition تغییر کرده است. در نام این خودرو از ببر استفاده شده است و قرار است طرح رنگ مشکی و نارنجی شبیه خز ببر باشد.
شاسی بلند جدید دارتز رونمایی شد
این شرکت از فناوری GBOL برای زره ​​خودرو استفاده کرد که اولین کاربرد در خودرو‌های غیرنظامی خواهد بود. این فناوری باعث می‌شود خودروی زرهی با وزن GLS برابری کند که این یک دستاورد است. دارتز جزییاتی از قوای محرکه Prombron Black Alligator MMX به جز V۸ بودن آن ارائه نمی‌دهد، اما اشاره می‌کند که مشتریان می‌توانند اسب بخار اضافی را از موتور خارج کنند.
 
شاسی بلند جدید دارتز رونمایی شد
MMX فاقد هر گونه دستگیره درب است و فناوری GBOL باعث می شود اگر فرد اشتباهی بخواهد وارد این خودرو شود، شوک الکتریکی ایجاد کند. این SUV زرهی همچنین فاقد آینه‌های جانبی است. در عوض، دوربین‌ها نمای پشتی را ارائه می‌دهند.
برای دور نگه داشتن چشم‌های کنجکاو، دارتز شاسی‌بلند را به نورافکن و پنجره‌های الکتروکروماتیک مجهز می‌کند که می‌توانند از شفاف به مات تغییر کنند، این خودرو کاملا ضد گلوله است؛ در داخل، دارتز به دلیل استعداد خاص خود از تجملات و فناوری مرسدس بهره برده که شامل جایگزینی برخی از صفحه نمایش‌ها با سنج‌های آنالوگ و مجموعه‌ای از مواد زرق و برق دار مانند پوست تمساح، کوسه و پوست درخت گز است.
 
شاسی بلند جدید دارتز رونمایی شد
این SUV زرهی علاوه بر دستگیره‌های در‌های الکتروشوک، از چندین وسیله ذخیره سازی بیومتریک در داخل خودرو برای لایه‌ای دیگر از امنیت ارائه می‌دهد. دارتز جزئیات قیمت را ارائه نکرده است، اما ارزان نخواهد بود.
 
شاسی بلند جدید دارتز رونمایی شد
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari