سرمربی پرسپولیس برای اینکه در نقل و انتقالات دست مدیریت باشگاه باز باشد چند بازیکن تیمش را در لیست معاوضه قرار داده است.
به گزارش خبرورزشی، سرمربی سرخ‌ها از شرایط مالی تیمش به شدت ناراحت است و در همین خصوص شنیده می‌شود او تهدید کرده در صورتی که مشکلات این تیم تا بازی برابر فولاد حل نشود استعفا خواهد داد.
با این همه گل محمدی نه تنها به دنبال تحت فشار قرار دادن مدیریت این باشگاه برای پرداخت مطالبات بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم است بلکه لیست خرید خود را هم تحویل درویش داده تا بازیکنان مورد نظرش برای نیم فصل دوم هم جذب شوند.
یحیی گل‌محمدی نام ۴ بازیکن را برای جذب قطعی به باشگاه پرسپولیس معرفی کرده است. پیمان بابایی مهاجم تراکتور تبریز، علیرضا کوشکی ستاره جوان پیکان، لوسیانو پریرا مندس مهاجم فولاد و رامین رضاییان مدافع سابق السیلیه قطر ۴ بازیکنی هستند که یحیی روی جذب آنها اصرار دارد.
این در حالی است که به جز رامین رضاییان که در آستانه بازگشت به فوتبال ایران است جذب ۳ بازیکن دیگر کار سختی به نظر می‌رسد. البته از لیست یحیی اینطور می‌توان برداشت کرد که او از میان ۳ مهاجم مد نظرش، نیاز به خرید ۲ بازیکن دارد.
البته گفته می‌شود باشگاه به‌خاطر مشکلات مالی امکان دریافت رضایتنامه بابایی، کوشکی و شیمبا را ندارد و فقط می‌تواند از طریق معاوضه بازیکن این مشکل را حل کند.
سرمربی پرسپولیس نام۵ بازیکن تیمش را در لیست بازیکنان قابل معاوضه قرار داده است. ابراهیمی،شیری،اسدی،پاکدل و مهدی خانی بازیکنانی هستند که یحیی گل محمدی مجوز معاوضه آنها را صادر کرده است.
دیروز هم اعلام شد فولاد خواستار جذب ۳ بازیکن پرسپولیس شده است و باید دید سرخ‌ها می‌توانند با معاوضه، بازیکنان مورد نظر سرمربی تیمشان را جذب کنند یا نه.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari