فورد با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد انتظار کسب درآمد قابل‌توجه از سرمایه‌گذاری در شرکت ریویان را برای بازه سه‌ماهه پایانی سال ۲۰۲۱ دارد. این خودروساز آمریکایی در زمان عرضه عمومی سهام ریویان حدود ۱۲ درصد از سهام این شرکت را در اختیار داشت. شایان ذکر است فورد قبلاً سرمایه‌گذاری بیش از ۸۰۰ میلیون دلاری را در ریویان انجام داده است. اگرچه هر دو شرکت برنامه‌های توسعه مشترک خودرو را لغو کردند اما جیم فارلی مدیرعامل فورد گفت این خودروساز از همکاری با ریویان رضایت دارد و از سرمایه‌گذاری در این شرکت خوشحال است. فورد در چند هفته آینده گزارش درآمدهای خود را منتشر خواهد کرد و ریویان هم جایگاه ویژه‌ای در آن خواهد داشت.
وانت ریویان
این شرکت همچنین اظهار داشته است ۹۰۰ میلیون دلار سود غیر نقدی به دست آمده از ریویان را در آیتم‌های ویژه خود قرار خواهد داد. به این ترتیب رقم یاد شده دیگر در پیش‌بینی‌های تعدیل شده EBIT لحاظ نخواهد شد. فورد علاوه بر درآمدهای حاصل از سرمایه‌گذاری در ریویان، انتظار دارد درآمد غیر نقدی ۳.۹ میلیارد دلاری از ارزیابی مجدد حقوق بازنشستگی و سایر مزایای کارکنان را داشته باشد. فورد می‌گوید این درآمد بیشتر به میزان تخفیف بالاتر و بازده بالای دارایی‌ها مربوط می‌شود. این برند مشهور آمریکایی همچنین ۱.۷ میلیارد دلار هزینه‌های مربوط به بازخرید بیش از ۷.۶ میلیارد دلار بدهی پرهزینه در سه‌ماهه پایانی سال و ۳.۶ میلیارد دلار مالیات غیر نقدی مربوط به تغییرات در ساختار مالیات جهانی خود را ثبت خواهد کرد.
ALIREZA
آقای احمدزاده عزیز سلام ممنون بابت زحمات شما و تیم خوب پدال چند هفته پیش خبری از تیم هوندای آمریکا در زمینه کوانتوم خوندم که به نظرم واسه ی دوستان جالبه ممنون میشم در موردش مطلبی کار کنید
شاهین
سلام وقت بخیر
ممنون از محبت و لطف شما
چشم در صورتی که چنین مطلبی پیشنهاد بشه حتما کار میکنم.
ارادتمندم 🌷
ALIREZA
ممنون از توجه شما امیدوارم موفق باشین❤❤❤❤
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari