سوبارو و هونیگان با انتشار پست جدیدی در شبکه‌های مجازی خبر از تولید یک محصول جدید دادند. این خودرو یک دستگاه سوبارو GL واگن ۱۹۸۳ است که به عنوان خودروی جدید گیمخانا برای تراویس پاسترانا انجام‌وظیفه می‌کند. جزئیات چندانی از این خودرو در نیست اما در آینده احتمالاً اخبار بیشتری از آن منتشر خواهد شد. تراویس پاسترانا فردی است که طی سال‌های اخیر کارهای غیرعادی زیادی با محصولات سوبارو انجام داده است و حالا دو شرکت از خودروی خاص GL واگن ۱۹۸۳ پرده‌برداری کرده‌اند.

در تیزر ابتدایی که منتشر شده بود ما امیدوار بودیم با برت روبرو شویم چراکه نمای جلوی آن با یک وانت کوچک مشترک بود اما این‌گونه نشد. البته ما ناامید نشدیم چراکه این خودرو یک استیشن ژاپنی فوق‌العاده جذاب است و از رکاب‌های پهن و گلگیرهای گیرا سود می‌برد. از جمله ویژگی‌های جالب خودروی موردبحث می‌توانیم به طرح رنگی جالب روی بدنه و خروجی‌های اگزوز چندضلعی که از گلگیر جلو بیرون آمده‌اند اشاره کنیم. ما دیگر عناصر رتروی GL واگن ۱۹۸۳ همچون مه شکن‌های زرد رنگ و ریل‌های سقف را هم بسیار دوست داریم.

در هفته‌های آینده اخبار بیشتری از این خودرو منتشر خواهد شد و شاید هم شاهد هنرنمایی پاسترانا با آن در خیابان‌ها و جاده‌ها باشیم.
ممد ژانگولر
چه خوشگله
یاد آئودی کواترو افتادم
Moon
نمیدونم چرا با دیدنش یاد لانچیا افتادم
میثم
❤❤❤❤
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari