تست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید.
در این برنامه نیز جدیدترین کراس اوور ارتقا یافته ایران خودرو و هایما در بازار ایران مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین در بخش دیگر برنامه به معرفی تاریخچه سدان های کلاس B ایران خودرو، یعنی خانواده پژو ۲۰۶ و ۲۰۷i و رانا، پرداخته ایم و تست و بررسی رانا پلاس TU5 را انجام داده ایم. پیش از این پایگاه خبری اسب بخار در محتوایی ویدیویی، نسخه TU5 پلاس و شش دنده رانا پلاس را با سقف شیشه ای (پانوراما) معرفی کرده بود.
هایما S5 یک کراس اوور نه چندان بزرگ است که در ایران خودرو خراسان مونتاژ می شود و به تازگی عرضه آن با تغییرات ظاهری جزئی و جعبه دنده جدید آغاز شده است. با توجه به اطلاعات منتشر شده در وبسایت گروه صنعتی ایران خودرو، هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو ۱۶۱ اسب بخار و ۲۲۳ نیوتن متر مجهز است و جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک توان آن را به چرخ های جلوی این کراس اوور می رساند. در قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی هایما S5 جدید ۶AT انجام شده است.
در بخشی دیگر از قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی رانا پلاس با پیشرانه TU5 رفته ایم و این سدان کلاس B را با پژو ۲۰۷i صندوق دار و پژو ۲۰۶ صندوق دار مقایسه کرده ایم. در این برنامه معرفی از خانواده کلاس B سدان ایران خودرو انجام شده و فلسفه ساخت این کلاس خودرویی در ایران و ایران خودرو بررسی گردیده است. پیش از این پایگاه خبری اسب بخار در محتوایی ویدیویی، رانا پلاس پانوراما ۶ دنده و TU5 پلاس معرفی کرده بود.
شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت نهم فصل هفتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، پیام رسان آیگپ، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.
عکس ها: علیرضا پاداش / عرفان حمیدیتست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید. در این برنامه نیز جدیدترین کراس اوور ارتقا یافته ایران خودرو و هایما در بازار ایران مورد بررسی قرار گرفته است. همچنین در بخش دیگر برنامه […]
در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari