حالا که آئودی RS3 در بازار حضور دارد، عدم توجه کافی به S3 منطقی به نظر خواهد رسید. البته شرکت موتورن تکنیک مایر MTM می‌خواهد با معرفی محصول ویژه خود ادای احترامی ویژه به S3 داشته باشد. این خودرو یک هیولای ۵ سیلندر مشابه RS3 نیست اما MTM نیروگاه ۴ سیلندر S3 را به قدرت بالاتر از ۴۰۱ اسب بخار استاندارد رسانده است.

یکی از کانال‌های یوتیوبی زمان زیادی را با S3 MTM سپری کرده است. این خودرو که از رنگ بدنه برجسته‌ای سود می‌برد در کوه‌های آلپ لحظات هیجان‌انگیزی را رقم زده است. جدای از رنگ زرد پیتون و نوشته‌های سبز، شما می‌توانید متوجه سپر جلوی گیرا به همراه اسپویلر و یک بال در عقب شوید. این قطعات از جنس فیبر کربن هستند و باعث می‌شوند S3 MTM تفاوت‌های زیادی با نسخه استاندارد داشته باشد.

تیونر موردبحث از شر رینگ‌های استاندارد خلاص شده است و رینگ‌های ۱۹ اینچی بیموتو را جایگزین آنها کرده است. در کابین نیز مهم‌ترین نکته حذف صندلی‌های عقب است که باعث می‌شود جا برای رول کیج باز شود. در بخش جلو هم صندلی‌های اسپورت همرنگ با رنگ بدنه نصب شده است. S3 موردبحث فقط در بخش ظاهری تیون نشده است و زیر کاپوت خبرهای بیشتری وجود دارد.

MTM در بخش فنی اقدام به بهبود خروجی پیشرانه ۲ لیتری کرده است. افرادی که خواهان قدرت بیشتری نسبت به نسخه استاندارد ۳۰۶ اسب بخاری هستند می‌توانند کیت مرحله ۱ را سفارش دهند که با بهینه‌سازی نرم‌افزاری اقدام به ارائه قدرت ۳۶۰ اسب بخاری می‌کند. کیت مرحله دوم هم ۲۰ اسب بخار قدرت بیشتر را ارائه می‌کند و در قدم بعد می‌توانید کیت مرحله ۳ را انتخاب کنید که قدرت خودرو را به ۴۳۰ اسب بخار می‌رساند.

در نهایت می‌توانید کیت مرحله ۴ تیونر را انتخاب نمایید که ماحصل آن کسب قدرت ۴۸۰ اسب بخاری است. این S3 پرقدرت شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳.۲ ثانیه‌ای دارد. شتاب صفر تا ۲۰۰ کیلومتر در ساعت خودروی موردبحث هم ۱۰.۷ ثانیه است که برای یک خودروی ۴ سیلندر عملکرد خوبی محسوب می شود. شاید S3 یاد شده فاقد حالت دریفت RS3 باشد اما هنوز هم سلاحی هیجان‌انگیز برای رانندگی در برف است.

A … She just reminds Me of love … A
نو که بیاد به بازار کهنه میشه دلازار.
امیرحسین
آئودی عشقه
ترکیب رنگ و تیون عالی
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari