شرکت چینی آسیا استار از اتوبوس جدید خود بنام X9-3 پرده‌برداری کرده است. این یک اتوبوس توریستی سطح بالا است که طراحی بیرونی آن توسط پینین‌فارینا انجام شده است. مدیرکل آسیا استار در مورد این اتوبوس گفته است:
این اتوبوس جدید، بازار توریستی داخلی و بازارهای خارج از کشور را هدف قرار داده است و نشان‌دهندهٔ پلت‌فرم کاملاً جدیدی برای اتوبوس‌های توریستی سطح بالای آسیا استار است. کیفیت و عملکرد این محصول به سطح جدیدی ارتقاء پیدا کرده است

شکل نوآورانهٔ این اتوبوس ترکیبی از مفاهیم طراحی ایتالیایی با مد مدرن چینی برای ایجاد ظاهری زیبا و مجلل است. این اتوبوس همچنین وزن کمتری هم نسبت به نمونه‌های معمول دارد تا به قوای محرکه برای بالا رفتن از هر شیبی کمک کند و تا حد امکان کم‌مصرف باشد.

مدیر ارشد پینین‌فارینا هم در مورد این اتوبوس می‌گوید:
طراحی آسیا استار X9-3 ارزش‌ها را با زبانی مدرن، نوآورانه، خطوط بیرونی پویا و کابینی سطح بالا بیان می‌کند. در طراحی بیرونی که در ایتالیا انجام گرفته است، به لطف گرافیک نوآورانه به نظر می‌رسد نمای جلویی اتوبوس از دو طرف محافظت می‌شود. یک تیغهٔ آلومینیومی که همهٔ این عناصر را به هم متصل می‌کند نیز حس پویایی و تجمل می‌دهد. در عقب هم گرافیک بسیار متمایز و چراغ‌های پیشرفته شخصیت منحصربه‌فردی ایجاد کرده‌اند

این اتوبوس به‌طور مشترک توسط شانگهای و ایتالیا طراحی شده است و این تیم‌ها قصد دارند تجربهٔ پیشرفته‌ای را ایجاد کنند که آن‌قدر خوب باشد تا مسافران را ترغیب کند آن را بجای خودروی خود انتخاب کنند. در X9-3 نیازهای مسافران و راننده نیز به‌طور دقیق در نظر گرفته شده است. این اتوبوس که در حال حاضر در قالب یک پروتوتایپ ارائه شده است، در کنفرانس تجاری آسیا استار در یانگژو رونمایی شده است.

F22RAPTOR
کارو باید داد دست این کارش
این چه فیسیه؟
میداد دایملر یا ولوو کار جذاب تر میشد قطعا
ناشناس
عزیز نوشته چینی. به هر شرکتی میداد بهتر از این نمیشد چون کلا طراحی پر زرق و برق و شلوغ دوست دارن اون طرف.
زیزیگولو
همون ماشینای بنجل چینی بدرد نخور کافیه!!! اتوبوس چینی نخاستیم!!! مردم فقط همینو کم دارن!!!
میثم
باید یه فکری بحال دماغه اتوبوس‌ها بکنن
اینقدر صاف و کتابی، مقاومت زیادی در برابر باد داره و مصرف و آلایندگی رو خیلی بالا می‌بره.
باز این قسمت بالاشو کمی زاویه داده بهتره
علی
(شکل نوآورانهٔ این اتوبوس ترکیبی از مفاهیم طراحی ایتالیایی با مد مدرن چینی برای ایجاد ظاهری زیبا و مجلل است.)
با این بخش خیلی حال کردم🤩
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari