شرکت ( KTL ) تنها نماینده رسمی خودروهای سواری هیوندای در ایران، طرح سرویس کلینیک زمستانه با عنوان زمستانی سبز برای دارندگان محصولات هیوندای را تمدید کرد.
به دلیل استقبال گسترده و درخواست مشتریان، طرح سرویس کلینیک “زمستانی سبز با خدمات هیوندای” به مدت یک هفته تا هفتم بهمن ماه جاری تمدید شده است.
شرکت تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو (KTL) تنها نماینده رسمی خودروهای سواری هیوندای در ایران به منظور‌ ارائه خدمات استاندارد به تمامی خودروهای هیوندای اعم از شرکتی و غیر شرکتی و پای بندی به مسئولیت اجتماعی خود در راستای کمک به هوای پاک، طرح سرویس کلینیک زمستان را برگزار کرده است.
در این طرح فیلتر روغن موتور، اجرای سویس های ادواری، بازدید و تنظیم چراغ های جلو و عقب، بررسی عملکرد سیستم تهویه مطبوع، بررسی سیستم های الکتریکی خودرو(با دستگاه GDS Mobile) و بررسی برای اطمینان از عدم وجود نشتی تمام مایعات همگی برای دارندگان خودروهای هیوندای رایگان است.
طرح سرویس کلینیک زمستانه کی.تی.ال با عنوان زمستانی سبز با خدمات هیوندای از 18 دی ماه جاری برای خودروهای هیوندای به اجرا گذاشته شده است و تا هفتم بهمن ماه جاری ادامه خواهد داشت.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر به نشانی https://www.ktl-co.com مراجعه کنند.
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com

source

توسط autokhabari