اگر بازیکنی از خط حمله استقلال جدا شود، فرهاد مجیدی باید در راستای جذب بازیکنی جدید اقدام کند. در همین راستا سرمربی استقلال گفت‌و‌گویی با کاوه رضایی داشته تا شرایط این بازیکن را برای حضور دوباره در استقلال جویا شود اما رضایی تمایلی به بازگشت به لیگ ایران ندارد.
به گزارش ایران ورزشی، این بازیکن اکنون در بلژیک حضور دارد و طبق صحبت‌های غیررسمی که داشته برای بازگشت و فعالیت در فوتبال ایران دیگر تمایلی ندارد و می‌خواهد در کشورهای اروپایی به بازی و فوتبال ادامه دهد. او اکنون عضو باشگاه اوهورلی لون بلژیک است و از تیم شارلروای بلژیک به این تیم ملحق شده است. رضایی در یک سال اخیر افت محسوسی داشته و نتوانسته مانند گذشته در لیگ بلژیک بدرخشد. 
حتی او جایگاهش در تیم ملی را هم از دست داده و بعید است دراگان اسکوچیچ این بازیکن را به تیم ملی دعوت کند. با این حال اما حضور چنین بازیکنی در استقلال شاید می‌توانست خط حمله این تیم را به تحرک بیشتری وا دارد اما رضایی دیگر نمی‌خواهد به ایران بازگردد و استراتژی او برای ادامه دوران حرفه‌ای بازی در بلژیک یا کشورهای نزدیک است. البته سرمربی استقلال پرونده جذب بازیکن جدید را با وجود ناکامی در جذب رضایی نبسته و در تلاش است همچنان گزینه‌های دیگر را مد نظر قرار دهد. مذاکراتی که با کوشکی (بازیکن پیکان) نیز انجام شده حول تقویت خط حمله استقلال است که باید دید در آینده آیا به نتیجه‌ای منجر خواهد شد یا خیر؟!
 گفته می‌شود عمده دلیلی که سبب شده فرهاد مجیدی به‌دنبال جذب مهاجم جدید باشد، احتمال جدایی ارسلان مطهری است. این بازیکن با پیشنهادهایی مواجه است و حتی باشگاه فولاد خوزستان رسماً خواهان جذب او شده است که اگر در نهایت مطهری از استقلال به باشگاه دیگری برود، بدون شک استقلال نیاز به جذب بازیکن جدید خواهد داشت.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari