با آغاز فعالیت‌های جدید ماموت خودرو مبنی بر ارائه خدمات به پورشه، می‌توان انتظار داشت که در آینده شاهد بازگشت پورشه و آئودی به ایران با دو شرط باشیم.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، شرکت ماموت خودرو در ادامه گسترش خدمات پس از فروش خود، ارائه سرویس به زیر برندهای گروه فولکس واگن را در دستور کار خود قرار داده است. 
ماموت خودرو در فاز نخست و از ابتدای بهمن‌ماه به ارائه سرویس‌های ادواری خودروهای پورشه اقدام می‌کند. بر این اساس، دارندگان خودروهای ماکان، کاین و پانامرا می‌توانند با تعین نوبت و مراجعه به تعمیرگاه مرکزی از خدمات پس از فروش گارانتی‌دار این مرکز استفاده کنند.
قرار است بعد از اجرای فاز اول، ماموت خودرو سراغ سایر برندهای گروه فولکس واگن برود که محتمل‌ترین گزینه باتوجه به سابقه حضور در ایران آئودی است.
احتمال دارد که ماموت خودرو غیر از ارائه خدمات پس از فروش، برنامه‌های دیگری نیز در نظر داشته باشد که از جمله آن ها می توان به بازگشت احتمالی پورشه و آئودی به ایران اشاره کرد.
البته ورود پورشه به ایران با توجه به محدودیت‌های حجم موتور و قیمت پیش از تحریم‌ها نیز ممنوع شده بود، بنابراین محتمل‌ترین گزینه بازگشت آئودی به ایران خواهد بود که آن هم دو شرط خواهد داشت.
از یک سو، تحریم‌ها و از سوی دیگر، ممنوعیت واردات خودروبه عنوان دو مانع عمده برای این بازگشت این دو برندبه شمار می‌ایند. البته با توجه به در نظر گرفتن ردیف درآمدی در لایحه بودجه‌ از واردات خودرو به نظر می رسد، این مسئله نیز برطرف شود.
ماموت خودرو نشان داده که در عرضه و خدمات پس از فروش خودروهای کیفی و برتر قابل اعتماد است و می‌تواند در صورت محقق شدن هر دو شرط با برندهای برتر مذاکرات موفق داشته باشد. البته ارئه خدمات به خودروهای فولکس واگن با استانداردهای سختگیرانه آلمانی در جلب رضایت علاقه مندان و دارندگان خودروهای اروپایی بی‌تأثیر نبوده است. در این وضعیت باید منتظر واکنش‌های معین موتور به عنوان شرکتی که پیش تر نمایندگی پورشه را در اختیار داشت و همچنین دو مدعی سابق آئودی پیش از تحریم ها نیز باشیم.
علی طجوزی
پایگاه خبری اسب بخارتست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید.
در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari