جستجو در خودروبانک
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق رسم هر ماه، باکیفیت‌ترین و بی‌کیفیت‌ترین خودروهای تولید داخل را معرفی کرده است. در شرایطی که به واسطه تصادف مرگبار جاده بهبهان افکار عمومی جریحه دار شده است، به نظر نمی‌رسد درج یا عدم درج ستاره‌های کیفی برای خودروهای داخلی اهمیت چندانی برای مشتریان داشته باشد. با این حال طبق روال همیشه این گزارش منتشر شده است.
در بخش وانت‌ها و پیکاپ‌ها، پیکاپ فوتون جدید ایران خودرو دیزل و کی ام سی T8 کرمان موتور بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده‌اند. فیدلیتی و دیگنیتی بهمن موتور نیز همچنان با کسب پنج ستاره کیفی، برترین خودروها در رده قیمتی خودشان هستند. دنا پلاس اتوماتیک، دنا پلاس معمولی، پژو 207 پانوراما، تارا و شاهین نیز در بخش قیمتی خود موفق به کسب 4 یا 5 ستاره ایمنی شده‌اند.

باکیفیت ترین خودروهای آذرماه 1400

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari