بر اساس شنیده ها و اطلاعات به دست آمده، نمایشگاه خودروی تهران ۱۴۰۰ در اواخر بهمن و در شهر آفتاب برگزار خواهد شد. همچنین گفته می شود که حداقل ۱۰ محصول جدید در زمینه خودروهای سواری و تجاری در این نمایشگاه رونمایی می شوند.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، نمایشگاه خودروی تهران ۱۴۰۰ از ۲۵ تا ۲۹ بهمن ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد. روز اول نمایشگاه، یعنی ۲۵ بهمن ۱۴۰۰، به خبرنگاران و اصحاب رسانه اختصاص دارد و از روز ۲۶ بهمن، امکان بازدید عمومی فراهم است. آن طور که گفته می شود، ساعت بازدید نمایشگاه حدود ساعت ۱۰ تا ۱۸ خواهد بود و این دوره از نمایشگاه خودروی تهران در سال های A4، A5 و سالن مرکزی شهر آفتاب برگزار خواهد شد.
۱- شرکت فردا موتورز با معرفی FMC T5
۲- شرکت آرین موتور با معرفی لاماری
۳- شرکت مکث موتور با معرفی یک کراس اوور لوکس
۴- شرکت صنایع خودروسازی ایلیا و کیان موتور وارنا با معرفی دایون Y5
۵- گروه صنعتی ایران خودرو با احتمال معرفی چند محصول ارتقا یافته
۶- گروه خودروسازی سایپا با احتمال معرفی چند محصول ارتقا یافته
۷- شرکت پادرا دیزل با معرفی کینگ لینگ تاگا H
۸- شرکت آمیکو با به نمایش در آمدن آسنا توربو اتوماتیک
۹- گروه صنعتی ماموت با حضور شرکت های زیرمجموعه و احتمال معرفی خودروهای کار و تجاری جدید
۱۰- شرکت شایان دیزل با احتمال معرفی محصولات جدید سری دافران
۱۱- گروه بهمن با احتمال معرفی محصولات جدید در دسته خودروهای سواری و تجاری
در حال حاضر حضور شرکت هایی مانند مدیران خودرو و کرمان موتور به صورت قطعی اعلام نشده است و گویا مسائلی مانند تعهدات معوق سبب گردیده تا برای حضور این خودروسازان در نمایشگاه تصمیم گیری نهایی نشود. اما گفته می شود که احتمال حضور مدیران خودرو در نمایشگاه خودروی تهران ۱۴۰۰ بیشتر از کرمان موتور است و احتمال دارد تا این خودروسازان بخش خصوصی محصولات جدید سری فونیکس را در غرفه خود به نمایش بگذارد.
بازهم شیطنت های حسین دلاور🤣تست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید.
در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]
بازهم شیطنت های حسین دلاور🤣


source

توسط autokhabari