جستجو در خودروبانک
چند سالی است که با بسته شدن واردات خودرو و همچنین برگشت تحریم های آمریکا، بازار خودروی ایران به خواب زمستانی بسیار طولانی رفته بود و خودروسازانی که در گذشته با برندهای مطرح جهانی کار می کردند، به ناچار و برای بقاء به سراغ چینی هایی رفتند که بعضاً بی نام و نشان بودند و تا قبل از آن هیچ فعالیت جدی در بازار ایران نداشتند.
هر آنچه بود، بیش از یک سال است که خودروهای جدیدی به بازار ایران معرفی شده اند که اکثراً چینی هستند و در رنج های قیمتی متفاوت عرضه شده اند. طبق روال هر سال وبسایت خودروبانک یک نظرسنجی در سایت قرار داده ایم که شما مخاطبین عزیز می توانید در آن شرکت کنید و از بین آن ها، خودروی سال 1400 را انتخاب کنید.
دقت داشته باشید که در انتخاب خود، فاکتورهایی مانند کیفیت ساخت و یا تجهیزات بکار رفته در خودرو با توجه به قیمت عرضه شده را مدنظر قرار دهید. در زیر می توانید لیست خودروهایی را مشاهده کنید که در طول حدود یک سال گذشته، تحویل مشتریان شده و یا در زمستان امسال تحویل مشتریان خواهند شد.

خودروی سال 1400 بازار ایران

در زیر لیست 19 خودروی جدید بازار ایران را می توانید مشاهده کنید و حداکثر می توانید به 3 خودرو از این لیست رای دهید. ترتیب گزینه های این نظرسنجی به صورت تصادفی در هر نمایش تغییر می کند.

حداکثر 3 خودرو رای انتخاب کنید، سپس تایید و ارسال کنید

گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari