فورد برانکو به حدی محبوب است که نمایندگی‌ها به‌طور متوسط فقط ۷ روز زمان برای فروشش نیاز دارند. این موضوع درباره همه تریم های برانکو صدق می‌کند و بنابراین قابل‌درک است که چرا مردم برای رسیدن به برانکو رپتور جدید این‌قدر عجله دارند. مشکل این است که تولید و عرضه این نسخه از برانکو ماه‌ها زمان می‌برد. جان هنسی و تیمش این مشکل را با تولید و عرضه برانکو ولوسی رپتور ۴۱۱ اسب بخاری حل کرده‌اند.

این نسخه تیون شده از برانکو سال پیش معرفی شده بود اما انتظار داشتیم تولید آن زمان بیشتری ببرد. جان هنسی گفته است:
از زمان اعلام برنامه‌های تیونینگ برانکو در سال پیش، سیل درخواست‌های مشتریان در خصوص خرید نسخه ارتقا یافته این خودرو به سمت ما سرازیر شده است

شاسی‌بلند قلدر هنسی همچنان از پیشرانه ۶ سیلندر توئین توربوی نسخه استاندارد استفاده می‌کند اما حالا قدرت آن به لطف قطعات افترمارکت و تنظیم پیشرانه به ۴۱۱ اسب بخار رسیده است. شایان ذکر است نسخه استاندارد برانکو قدرت ۳۳۰ اسب بخاری تولید می‌کند. هنسی به راحتی از بدترین مسیرها عبور می‌کند و بدون هیچ‌گونه مشکلی در جاده می‌تازد. البته که چنین عملکرد مطمئنی باعث شهرت بالای برانکو و هنسی شده است. برانکو ولوسی رپتور تنها به تعداد ۲۰۰ دستگاه تولید خواهد شد و هریک دارای گارانتی ۳ ساله یا ۵۸ هزار کیلومتر خواهد بود.

قطعاً شما می‌توانید مدت بیشتری را منتظر برانکو رپتور استاندارد بمانید اما حتی اگر قدرت این دو خودرو به یکدیگر نزدیک هم باشد، نسخه کارخانه‌ای خاص‌تر نخواهد بود. هنسی می‌گوید شما می‌توانید از طریق نمایندگی‌های مجاز فورد هم این خودروی تیون شده را سفارش دهید.
The man in black
زیبا بود زیباتر هم شد
مزدا
چه کرده
همه رو دیونه کرده
Nima
فقط آمار رو ببینین:
فقط ٧ روز توى نمایندگى میمونه!
اى جان
Aboalfazl demon
وقتی میگیم آمریکا مهد آفرود تو دنیاس
فکر کن هم زمان کشورت رانگلر ۳۹۲ و برانکو رپتور داره
عارف
ماشینی که هم در جاده و هم خارج از جاده انتظاری که از ماشین داری و برآورده میکنه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari