با تحویل خودرو تارا اتومات به مشتریان بلافاصله اولین سری از این خودرو به بازار خرید و فروش خودرو رسید و قیمت تارا اتومات به صورت نوبرانه درج شده است.
به گزارش خودروتک، در یکی از پلتفرم های خرید و فروش خودرو تعداد 43 دستگاه تارا اتومات برای فروش آگهی شده است که با نگاهی به قیمت تارا اتومات که از سوی فروشندگان پیشنهاد شده به خوبی مشخص است که فعلا قیمت واقعی این خودرو مشخص نشده و قیمت ها اصطلاحا نوبرانه است.
البته قیمت تارا اتومات در همین مدت هم روند نزولی محسوسی داشته است. در اولین روزهای تحویل این خودرو قیمت 950 میلیون تومانی نیز برای آن درج شده بود اما اکنون قیمت 200 میلیون تومان کاهش داشته است.
در حال حاضر کمترین قیمت تارا اتومات مربوط به یک فروشنده از اصفهان است که آن را به قیمت 595 میلیون تومان آگهی کرده و بالاترین قیمت نیز 780 میلیون تومان مربوط به تهران است. متوسط اغلب قیمت ها نیز در محدوده 730 میلیون تومان از سوی فروشندگان درج شده است.
به نظر می رسد با این شرایط هنوز زمان خرید تارا اتومات برای مصرف کنندگان از بازار نرسیده و باید منتظر تحویل بیشتر خودرو و فراوانی این محصول در بازار خودرو بود.
تصویر درج آگهی تارا اتومات با قیمت 900 میلیون تومان در 25 دی ماه و اوایل تحویل این خودرو:
قیمت تارا اتومات

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari