فلایینگ اسپور هیبریدی یکی از اولین بنتلی‌های شش سیلندر (در کنار بنتایگا هیبریدی) از سال ۱۹۵۹ است.
به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان – موتور‌های ۸ و ۱۲ سیلندر معروف بنتلی به زودی دیگر تولید نخواهند شد و در سال ۲۰۳۰ جایگزین  خودرو‌های برقی خواهند شد. اولین گام برای تولید خودروهای برقی، در سال ۲۰۲۲ انجام خواهد شد. قرار است یک نسخه پلاگین از سدان بزرگ این شرکت رونمایی شود قرار است خودرویی بی صدا باشد!
این خودرو، بیش از نیم قرن است که جزء خطوط اصلی تولید این خودروساز بوده است و عملکرد مطلوبی نیز ارائه داده است. فلایینگ اسپور هیبریدی قرار است با موتور  V۸ عرضه شود. با استفاده از یک باتری لیتیوم یونی ۱۸.۰ کیلووات ساعتی (که ۱۴.۱ کیلووات ساعت قابل استفاده است) نیرو را به یک موتور الکتریکی می‌فرستد.
این موتور که بین موتور ۲.۹ لیتری V۶ توربوشارژ دوقلو و گیربکس هشت سرعته اتوماتیک نصب شده است، به تنهایی ۱۳۴ اسب بخار قدرت و ۲۹۵ پوند فوت تولید می‌کند که مجموعاً ترکیبی بسیار شبیه بنتلی ۵۳۶ اسب بخار و ۵۵۳ پوند فوت است.
معرفی بنتلی فلایینگ اسپور هیبرید ۲۰۲۲ با برد ۷۳۲ کیلومتری
فلایینگ اسپور هیبریدی یکی از اولین بنتلی‌های شش سیلندر (در کنار بنتایگا هیبریدی) از سال ۱۹۵۹ است و عجیب است که موتور بنزین سوز سدان با موتور ۳ لیتری V۶ تک توربو که در شاسی‌بلند الکتریکی قدرتمند یافت می‌شود، متفاوت است.
معرفی بنتلی فلایینگ اسپور هیبرید ۲۰۲۲ با برد ۷۳۲ کیلومتری
ناگفته نماند این خودرو حتی زمانی که به عنوان یک EV کار می‌کند، موتور الکتریکی گیربکس را می‌چرخاند، همراه با تغییراتی که باعث می‌شود شتاب گیری کمی طبیعی‌  نسبت به حالت‌های EV خودرو‌های دیگر احساس شود.   بزرگترین مزیت بنتلی فلایینگ اسپور هیبرید ۲۰۲۲ این است که می‌تواند با خیال راحت، در شهرهایی از قارهٔ اروپا که مالیات‌های سنگینی برای آلایندگی دارند، تردد کند. 
معرفی بنتلی فلایینگ اسپور هیبرید ۲۰۲۲ با برد ۷۳۲ کیلومتری
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari