مدافع سابق پرسپولیس نزدیک ترین خاطره سرخ ها از یک بازیکن باکیفیت در سمت راست تیم شان است. بعد از جدایی رامین از پرسپولیس بازیکنان زیادی در این پست برای این تیم به میدان رفتند. از ماهینی و محرمی گرفته تا مهدی شیری و این اواخر صفروف تاجیک اما هیچ کدام اثرگذاری رضاییان در ترکیب پرسپولیس را نداشتند.
به گزارش خبرورزشی، رامین رضاییان دو هفته پیش با السیلیه قطر فسخ کرد و حالا تحت قرارداد الدحیل است. مدافع سابق تیم ملی ایران تنها گزینه ای است که بیش از هر بازیکنی به پرسپولیس نزدیک شده است.
در خصوص این بازیکن شنیده می شود قرار است هفته آینده به قطر بازگردد تا قراردادش با الدحیل را به صورت رسمی فسخ کند و سپس برای سرخپوش شدن پای میز مذاکره با مدیران پرسپولیس بنشیند.
در خصوص رامین نکته ای که خیال سرخ ها را تا حدودی آسوده کرده این است که پرسپولیس تنها گزینه دلخواه این بازیکن در بازگشت به لیگ برتر است. او در این سال ها به اندازه ای در لیگ قطر درآمد داشته که حالا در ۳۱ سالگی ریسک از دست دادن پرسپولیس را نکند. با این حال حتی بازگشت احتمالی رضاییان به جمع سرخ ها هرگز از جذابیت انتقال او به پرسپولیس کم نخواهد کرد. هر چندتردیدهایی در خصوص کیفیت او در این فصل وجود دارد.
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari