رول کیج ها اساساً در مسابقات اتومبیل‌رانی و برای حفاظت از سرنشینان در زمان تصادف و چپ کردن طراحی شده‌اند؛ اما برخی ماشین بازهای روسی می‌خواهند معنی کاملاً جدیدی از رول کیج ها را ارائه کنند. بله درست حدس زدید! ما درباره گاراژ ۵۴ محبوب و آزمایش‌های عجیب‌وغریبشان صحبت می‌کنیم. این بار گاراژ ۵۴ یک لادای بخت‌برگشته دیگر را پیدا کرده‌اند تا یک رول کیج روی آن نصب کنند و به این ترتیب خودرو بچرخد. این آزمایش هم مثل تمامی آزمایش‌های قبلی گاراژ ۵۴ عجیب و جالب است.

خب اول به لادا بپردازیم. دانشمندان روسی ما فاصله بین محوری لادا را کاهش داده‌اند و ارتفاع آن از سطح زمین نیز افزایش یافته است تا لادا ظاهری شبیه کوپه‌های بامزه پیدا کند. کابین هم فاقد تجهیزات است و راننده فقط مواردی همچون صندلی، فرمان و دیگر متریال لازم را می‌بیند. واضح است که خبری از شیشه جلو نخواهد بود اما خب سرعت شمار لادا در جای عجیبی نصب شده است.

اما روس‌های جالب رول کیج را از فولاد ساخته‌اند و آن را به بیرون بدنه لادا جوش زده‌اند. این در حالی است که رول کیج خودروها در داخل کابین نصب می‌شود. ظاهر خودرو عجیب به نظر می‌رسد اما خب برای گاراژ ۵۴ این موارد عادی محسوب می‌شود. هدف هم چرخاندن ۳۶۰ درجه‌ای لادا به سمت جلو است و بنابراین قفس فولادی هم به همین منظور طراحی شده است. در ابتدا تیم گاراژ ۵۴ به‌صورت دستی لادا را می‌چرخانند و به همین خاطر راننده می‌تواند پیش از شروع واقعی آزمایش احساس خود را بیازماید. پس از چندین بار تلاش، گاراژ ۵۴ مأموریت خود را کامل کرده است.
همچون همیشه این‌گونه کارها را اصلاً نباید در خانه انجام دهید. همه می‌دانیم گاراژ ۵۴ این کارها را با نام علم انجام می‌دهد بنابراین اجازه دهید حرفه‌ای‌ها چنین ویدئوهای جالبی را منتشر کنند و ما نیز از دیدن آن‌ها لذت ببریم!
Mad.z.Max
وای اینا عالی هستن، ببین با این سن و سال چقدر روحیه و حس و حال خوب دارن…
Khosrow
😐😐 ..
viper
ان حرکت با دوچرخه هم خیلی خیلی حال میده و پیشنهاد میکنم حتما با دوچرخه انجام بدید (یکم سرعت بگیرید و وزن خودتون رو بندازین جلو بعد ترمز بزنید ولی حواستون باشه موقعی که چرخ عقب دوچرخه رو میخواید بیارید رو زمین یهو ترمز رو ول نکنید چون اگه یهو ول کنید چرخ دوچرخه هم یهو میخوره زمین و صدای ترق خیلی بدی میده و آدم رو عصبی میکنه و همچنین به توپی و توق عقب اسیب میرسونه . آروم ترمز رو هی ول کنید هی بگیرید هی ول کنید هی بگیرید) حالا فرض کنیم با ماشین چقدر حال میده 😲
زیزیگولو
بیشتر کارای گاراژ ۵۴ عالی و جالبن👌👌👌👌
مرتضی
محشرن
جناب ایکس
😂😂😂😂
Aboalfazl demon
باز هم روسیه و باز هم سبک خاص ماشین بازی روسیه 😂😂
Philipp
شاید یکم بی ربط باشه
ولی از رو این ویدئو میشه تفاوت کیفیت دوبلورهای خودمون رو با بقیه مشاهده کرد
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari