تیونرها عاشق تویوتا سوپرا هستند. البته این موضوع بیشتر در نسل قبلی دیده می‌شد اما همچنان در مورد نسل کنونی سوپرا هم صدف می‌کند. حال نیز تیونری بنام Zacoe Performance که کیت‌های بدنهٔ جالبی را برای خودروهای گران‌قیمت طراحی می‌کند، سراغ سوپرا رفته و آن را شبیه کوسه کرده است! این نمای کوسه مانند به لطف رنگ خاکستری مایل به سبزی که Zacoe Performance برای سوپرای خود انتخاب کرده و همین‌طور سه دریچهٔ هوا در طرفین کاپوت خودرو ایجاد شده است که بسیار شبیه آب‌شش‌های کوسهٔ سفید هستند.

علاوه بر این، Zacoe Performance رسماً این کیت بدنه را لند شارک به معنای کوسهٔ زمینی نامیده است! این کیت قطعات فیبر کربنی زیادی را به سوپرا اضافه کرده و هرچند سازنده اعلام نکرده که چقدر از بدنهٔ استاندارد سوپرا پهن‌تر است اما در تصاویر کاملاً مشخص است که گلگیرهای جلو و عقب بسیار عریض‌تر شده‌اند. کاپوت فیبر کربنی و همین‌طور قطعات آئرودینامیکی فیبر کربنی مثل اسپلیتر جلو و بالهٔ زیر رکاب‌ها نیز از دیگر ویژگی‌های این کیت تیونینگ هستند.

تیونر مذکور در مورد تغییرات سیستم تعلیق این سوپرا حرفی نزده و بنابراین نمی‌دانیم آیا ارتفاع آن‌هم کاهش پیدا کرده یا نه اما این کیت بدنه مطمئناً نمای تهاجمی‌تری را ایجاد کرده است. یک دیفیوزر برجسته در پایین و یک بال بزرگ در بالای بخش عقبی خودرو نیز تکمیل‌کنندهٔ این کیت تیونینگ هستند. Zacoe Performance هنوز حرفی در مورد قیمت و زمان عرضهٔ این کیت نزده است اما هم‌اکنون در وب‌سایت خود سفارشات خرید آن را می‌پذیرد.
NAVID۰۰۹۸
عجب رُخ وحشی‌ای داره ، بَه‌بَه ❤👑
زیزیگولو
👌👌👌👌
reza342
خوراک نیدفور اسپید 🙂
سامورایی | 武士 | قاتل تسلا
اینم از سلطان سوپرا
امشب شام تسلا پلو داریم
Behnam1012
اگه با موتور ۲jz جمع بشه خیلی جذاب میشه
میثم
واقعا خیلی خوف شده
BENZ
سوپرا امپراطور وحشی
مسعود
محشر شده
بهترین کیتی هست که برای سوپرا دیدم
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari