زمانی که واژه رپتور به چشم می‌خورد اولین چیزی که به ذهن می‌رسد نسخه خشن و توانای فورد F-150، رنجر و برانکوی جدید است؛ اما رپتور ژاپن که در نمایشگاه توکیو ۲۰۲۲ به نمایش درآمده است داستان متفاوتی دارد زیرا بر پایه چهارمین نسل تویوتا راو ۴ بنا شده است.

در واقع کمپانی تولید کننده این خودرو رپتور نام دارد و متخصص تولید پوشش‌های محافظتی است. رپتور ژاپن برای نمایش دوام و استحکام این پوشش روی رنگ معرفی شده است. کل بدنه با رنگ خاکستری خشنی که از بدنه در برابر زنگ‌زدگی و خراش محافظت می‌کند پوشانده شده است و بنابراین راننده در زمان آفرود کردن آرامش خاطر بیشتری خواهد داشت. این پوشش نه‌تنها روی بدنه بلکه روی قطعات پلاستیکی همچون سپرها، گلگیرها، آینه‌بغل‌ها، ستون‌ها و… بکار می‌رود. راو ۴ که در تصاویر مشاهده می‌شود از گرافیک‌های سفارشی در کناره‌ها استفاده می‌کند. طراحی گرافیک‌ها به گونه‌ای است که انگار دایناسور رپتور واقعی روی بدنه پنجه کشیده است. همچنین روی کاپوت و برخی بخش‌های دیگر هم نوشته‌های رپتور دیده می‌شوند.

راو ۴ جدای از این پوشش جذاب بدنه دارای رینگ‌های جدید KMC و لاستیک‌های مونستا مود واریور است. ارتفاع سیستم تعلیق هم چند میلی‌متری بیشتر شده است. خودرویی که در تصاویر دیده می‌شود از سپر عقب افترمارکتی استفاده می‌کند. همچنین سپر جلو نیز تغییراتی داشته است. خبری از تغییرات زیر کاپوت منتشر نشده است و بنابراین نیروگاه ۴ سیلندر ۲ لیتری استاندارد راو ۴ قدرت ۱۶۹ اسب بخاری و گشتاور ۲۰۳ نیوتون متری تولید می‌کند. این نیرو از طریق گیربکس CVT به چرخ ها فرستاده می‌شود. اگرچه شما نمی‌توانید رپتور ژاپن را خریداری کنید اما می‌توانید این پوشش محافظتی بدنه را سفارش دهید.
$ᏗᏰᏖᎥᏁ$
هرچیزی سرجای خودش قشنگه، اینکه بیای این همه بار و بندیل ببندی روی یه کراس اوور کامپکت اصلا جالب نیست، حداقل روی هایلندر میبستن خیلی بهتر میشد…
قاسم
اسن ژاپنی که میاد یاد آتشسوزی می افتم مثل جشن آذرگان ایران باستان😂👏
قاسم
در واقع یه پوشش محافظتی ضد آتش گذاشتن روش تا راننده بدبخت کباب کوبده و جوجه کباب نشه😂😂
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari