یحیی گل‌محمدی در گفت‌وگو با برنامه ورزش و مردم ضمن برشمردن مشکلات تیمش از ابتدای فصل گفت: «دیروز (پنجشنبه) با درویش یک ساعت صحبت کرد.
 با پیشکسوتانی مانند کلانی و پنجعلی هم صحبت کردم و به آنها توضیح دادم. حداقل‌هایی که خواستیم منافع شخصی من نیست. دنبال سر و سامان گرفتن تیم هستم. سه خواسته دارم. اول اینکه پرداختی‌ها را به ۵۰ درصد برسانند. دوم اینکه پاداش‌ها پرداخت شود و سوم اینکه چند بازیکن خوب بگیریم. سؤال من این است چرا پول فقط برای ما نیست؟»
او با اشاره به اینکه مشکلی با درویش ندارد درباره کم بودن دریافتی بازیکنان پرسپولیس گفت: «ما تا دیروز (پنجشنبه) از لحاظ پرداختی تیم آخر جدول بودیم. حالا با این ۸ درصد شاید یکی دو پله بالا آمده باشیم! اما شرایط سختی داریم. بحث احترام است، بحث پول نیست. در این مدت به ما وعده و وعید زیادی دادند. با این شرایط بازیکن از نظر روحی و روانی به مشکل می‌خورد. هر کسی وارد این تیم می‌شود باید منابع مالی تأمین کند. درست است حق پخش نمی‌دهند و مشکلات اینچنینی وجود دارد اما کسی که بالای سر این تیم می‌آید باید حداقل‌ها را فراهم کند. فصل که تمام شود نمی‌گویند درویش بود یا هیأت مدیره، می‌گویند گل‌محمدی تو چرا این کار را کردی؟ با پرداخت ۵ درصد و ۶ درصد و ۷ درصد، تیم وارد مسابقات شود دوباره همین آش و همین کاسه خواهد بود و همین مشکلات وجود دارند. باید این مشکلات به صورت ریشه‌ای حل شوند. من واقعاً از این شرایط خسته شدم و توانی برای ادامه کار ندارم.»
یحیی پیشنهاد سپاهان به او را هم تکذیب کرد: «‌به خدا از هیچ کجا پیشنهاد ندارم. حتی پروازی داشتم تا چند روز بروم و استراحت کنم اما آن را کنسل کردم تا در کنار خانواده باشم.»
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari