جستجو در خودروبانک
کمپانی تویوتا در سال 2017 از عرضه خودروی FJ Cruiser در ایالات‌متحده دست کشید. از همان زمان، محبوبیت این خودرو افزایش پیدا کرد و جالب اینکه چرخ عمر اف جی کروزر هنوز می‌چرخد!
چند روز پیش ویدیویی در شبکه یوتیوب بارگذاری شد که به فرایند ساخت اف جی کروزر اشاره می‌کند. البته این ویدیو کمی قدیمی به نظر می‌رسد. با این حال، تویوتا در یک بیانیه مطبوعاتی، خبر تداوم تولید این خودروی قدیمی را مورد تأیید قرار داده است.
تویوتا نیز همانند بسیاری از کمپانی‌های مطرح، با کمبود ریزتراشه ها مواجه شده است. با اینکه مونتاژ اف جی کروزر برای چند روز متوقف می‌شود، ولی تولید آن ادامه پیدا می‌کند.

اولین اف جی کروزر در سال 2006 روانه بازار شد. این خودرو با مشارکت هینو موتورز در کارخانه هامورا در ژاپن سرهم‌بندی و به کشورهای مختلف صادر می‌شد. در حال حاضر تولید FJ Cruiser به حالت تعلیق درآمده، اما به زودی (از تاریخ سوم فوریه) از سر گرفته می‌شود.
با توجه به اطلاعات منتشرشده در وب‌سایت رسمی تویوتا، اف جی کروزرهای جدید در خاورمیانه با قیمت ابتدایی 41 هزار دلار به فروش خواهند رسید. این محصولات همچنین در آفریقای جنوبی با قیمت 48 هزار دلار در دسترس مشتریان قرار می‌گیرند. از طرف دیگر، اف جی کروزر در بازار فیلیپین حدود 41500 دلار قیمت‌گذاری شده است.
با اینکه FJ Cruiser حدود 16 سال است که در بازارهای مختلف عرضه می‌شود، ولی جانشین معنوی آن با پیشرانه برقی در راه است. این خودرو در دسامبر سال گذشته به عنوان یکی از 15 محصول جدید تویوتا به نمایش گذاشته شد؛ یک شاسی‌بلند برقی آبی‌رنگ و جمع‌وجور با نام «کامپکت کروزر» که شباهت بسیاری به FJ دوست‌داشتنی دارد.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari