پرویز برومند دروازه‌بان اسبق استقلال گفت: من معتقدم تیمی که در نیم فصل قهرمان می‌شود در پایان فصل قهرمان خواهد شد به شرطی که بتواند در نیم فصل دوم حدّاقل همان امتیازات را تکرار کند.
به گزارش خبرورزشی، استقلال روز جمعه هفته جاری ۱۵ بهمن دیدار عقب افتاده خود با هوادار از هفته اول دور برگشت را در شرایطی بازی می‌کند که بازیکنان این تیم به دلیل ابتلا به کرونا مدتی در قرنطینه خانگی بودند.  پرویز برومند در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره صعود تیم ملی به جام جهانی، دیدارهای پیش روی ملی پوشان کشورمان و شرایط استقلال در لیگ برتر صحبت‌ کرد.
انتظار صعود تیم ملی به این راحتی را داشتید؟
انتظارش را که داشتیم و البته خیلی خیلی باید تبریک بگویم.  هم به بچه‌های تیم ملی، هم به کادر فنی و هم به مردم عزیز کشورمان. یک اتفاق بسیار خوب بود که از قبل پیش‌بینی می‌شد؛ چون تیم فوق العاده‌ای داریم و فکر می‌کنم حالا باید برنامه‌هایمان را روی صعود به دور دوم متمرکز کنیم.
بازی با عراق را چطور ارزیابی کردید؟
فکر می‌کنم بازی در نیمه اول خیلی بهتر بود. ۱۰ یا ۱۵ دقیقه ابتدایی که عراقی‌ها نه آنچنان، ولی توپ و میدان در اختیارشان بود، بچه‌های ما به خاطر حواشی که اتفاق افتاده بود کمی سردرگم بودند ولی پس از آن توپ و میدان را در اختیار گرفتند و یک فوتبال فوق‌العاده را به نمایش گذاشتند.
بهترین بازیکن زمین از نظر شما چه کسی بود؟
به نظرم دروازه بان تیم ملی عراق بهترین بازیکن زمین بود. توپ‌های خیلی خطرناکی را گرفت و در نهایت طارمی او را شکست داد.
نظرتان درباره امیر عابدزاده چیست؟
خیلی خیلی خوشحال شدم که امیر عابدزاده در دروازه تیم ملی ایستاد اما هنوز به نظرم یک مقدار کار دارد تا به یک دروازه بان مطمئن تبدیل شود و البته باید یک تبریک ویژه هم به احمدرضا بگویم که در این دوران و این سن و سال یک افتخار دیگر هم نصیبش شد.
به نظر شما لحظه دیدار پدر و پسر چطور بود؟
یک اتفاق فوق العاده بود. یک افتخار برای احمدرضا که البته همه مردم در آن لحظه با او شریک شدند. من که به شخصه اشک از چشمانم جاری شد. کاملا می‌توانستم حس احمد را درک کنم. لحظه شیرین و فراموش نشدنی بود.
فلسفه من می گوید استقلال آخر فصل هم قهرمان می شود/ عابدزاده هنوز یک گلر کامل نیست!/ اسکوچیچ اسم و رسمی نداشت اما...
تیم‌ملی سه بازی تشریفاتی در پیش دارد. به نظر شما این سه بازی را چطور باید برگزار کنیم؟
باید به همین شیوه ادامه داد. ما نمی‌توانیم خودمان را فریب بدهیم چون تقریباً در گروهمان غیر از کره‌جنوبی بقیه ضعیف بودند ولی این دلیل نمی‌شود که ما همه حریفان را سهل و آسان بدانیم. ما تا اینجا ۷۰ درصد راه را با قدرت رفته ایم و همه نگاه‌ها را به خودمان متوجه کردیم. اینکه سه هفته مانده به جام جهانی صعود کردیم خیلی خوب است ولی اگر سه بازی بعدی را هم ببریم و بدون گل خورده با یک امتیاز فوق العاده صعود کنیم صد در صد توجه همه را به خودمان جلب می‌کنیم. آن وقت در جام جهانی هم روی ما حساب دیگری باز می‌کنند.
نظرتان درباره اسکوچیچ چیست؟
واقعا یک مربی ادعاست. کسی است که برای کارش زحمت کشیده و در هر تیمی بوده خواسته بهترین عملکرد فنی را داشته باشد. به نظرم هر چقدر صعود به جام جهانی برای بچه‌های تیم ملی ما مهم است برای اسکوچیچ بیشتر از همه مهم خواهد بود، چون پیش از این او در رده ملی اسم و رسمی نداشت ولی از این صعود بیشتر از همه اسکوچیچ بهره برداری خواهد کرد که البته واقعا حقش است.
از حس و حال خودتان بعد از بازی با عراق بگویید؟
واقعا از بچه‌های تیم ملی تشکر می‌کنم. چون خیلی خیلی خوشحالم کردند. روز پنجشنبه حس فوق العاده‌ای داشتم و احساس می‌کردم جوان شده ام. پر انگیزه شدم. لذت بردم. امیدوارم این حس در بازی‌های بعدی هم ادامه پیدا کند.
شرایط استقلال بعد از ابتلای تعدادی از بازیکنانش به کرونا و دیدار پیش رو مقابل هوادار را چطور می‌بینید؟
شکرخدا سویه جدید بیماری‌کرونا خیلی اذیت کننده نیست. به ویژه برای آنهایی که واکسن زدند، سبک است. من نمی‌دانم شرایط تیم به چه صورت است ولی قطعاً در این هفته باید خوب تمرین کنند تا با قدرت به مصاف هوادار بروند.
فکر می‌کنید استقلال قهرمان شود؟
من یک فلسفه‌ای دارم که هر تیمی در نیم فصل قهرمان شد آخر فصل قهرمان می‌شود. امیدوارم این اتفاق بیافتد. به شرطی که همان بازی‌های خوب دور رفت را در دور برگشت هم انجام بدهد و حداقل همان نتایج را تکرار کند. همه می‌دانیم در دور برگشت بازی‌ها سخت می‌شود. امیدوارم استقلال قهرمان شود تا یک خوشحالی حداقلی به هواداران بعد از این همه سال هدیه شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari