wp-header-logo-2018.png

بر اساس آماری که خودروسازی "ب ام و" منتشر کرده، در سال گذشته تقریباً ۱۰ هزار نمونه از X ۶ را در ایالات متحده تحویل داده است.
به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان – این خودروسازی برای سال جدید تصمیم گرفت این خودرو را به روزرسانی کند و بتواند آمار فروش سال گذشته را افزایش دهد.
هم اکنون یک خودرو ب ام و X۶ لیفت شده مشاهده شده است و بر اساس این عکس‌ها، یک رندر جدید داریم که طراحی قبلی را بازبینی کرده و آنطور که نشان می دهد این خودرو آماده است تا پیش نمایش شود.
 افراد زیادی می گویند طراحی X۶ ، متفاوت سال گذشته است، اما دارای برخی نقطه ضعف است؛ اما ب ام و اعلام کرده است که درست مانند اکثر LCI‌ها (Life Cycle Impulse، یکی از اصطلاحات انحصاری BMW) از مونیخ، انتظار تغییرات جدی را نداشته باشید.
همانطور که در تصاویر منتشر شده مشخص است، تغییراتی در قسمت جلو از جمله چراغ‌های جلو باریک، قسمت پایینی سپر با شکل تهاجمی و الگوی طراحی جدید برای جلوپنجره وجود دارد. در مورد مشبک‌های رادیاتور کلیه شکل، با توجه به اینکه X۶ از قبل دارای دهانه‌های بسیار بزرگی است که در قسمت جلویی آن غالب شده است، انتظار نداریم که بزرگتر شوند.

همانطور که در عکس‌های جاسوسی گذشته مشخص شده بود، در بیرون و داخل تغییراتی خواهد داشت.  احتمالا این خودرو دارای یک محفظه منحنی و دو صفحه نمایش جداگانه باشد که یکی برای سیستم اطلاعات سرگرمی و دیگری برای دسته ابزار دیجیتال است.
احتمالاً تغییرات بیشتری در کنسول میانی اعمال خواهد شد، اگرچه تغییر ظاهر و تجهیزات آزمایشی در عکس‌های جاسوسی به ما اجازه نمی‌دهد همه چیز را با جزئیات ببینیم.
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari