احتمالاً می‌دانید که جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا حمایت خود از خودروهای الکتریکی را اعلام کرده است. البته حمایت او از این خودروها عمدتاً شامل حال خودروسازان اتحادیه‌ای آمریکا بوده است و خودروسازانی که قبلاً موفقیت بیشتری در زمینه خودروهای الکتریکی به دست آورده‌اند با بی‌اعتنایی بایدن روبرو شده‌اند. از زمان حضور بایدن در کاخ سفید تاکنون، او حتی اشاره‌ای کوچک به تسلا و ایلان ماسک نکرده است. همچنین او پروژه اسپیس ایکس را نیز نادیده گرفته است. البته که بایدن می‌تواند هر چیز دلخواهی را بگوید و حتی می‌تواند از تسلا یا خود ماسک دوری کند و این امر مشکلی ندارد؛ اما بی‌اعتنایی او به تسلا تا حدی که انگار وجود ندارد باعث شده است افراد زیادی به ویژه طرفداران تسلا اذیت شوند.

گفته می‌شود اگر مشوق مالیاتی خودروهای الکتریکی به اتمام برسد بایدن مشوق‌های بیشتری را به خودروسازان اتحادیه‌ای آمریکا اعطا خواهد کرد. اگرچه همه با این موضوع مخالف هستند اما بایدن آن را در نظر می‌گیرد. مردم مختلف از جمله ایلان ماسک متوجه این موضوع شده‌اند و مکرراً از او به خاطر اعتبار اتحادیه انتقاد کرده‌اند. اگرچه بسیاری از افراد وضعیت مشوق مالیاتی خودروهای الکتریکی را مشکل‌زا می‌دانند اما به نظر می‌رسد آنها بیشتر از این ناراحت هستند که بایدن با سکوت خود در حال دروغ گفتن به آمریکایی‌هاست. بایدن فارغ از حمایت یا عدم حمایت خود، به خوبی می‌داند که تسلا در زمینه خودروهای الکتریکی پیشروی بازار است.

اخیراً وضعیت موردبحث به خاطر برنامه‌ریزی بایدن برای برگزاری جلسه با ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز و جیم فارلی مدیرعامل فورد بدتر شده است. بایدن دومین جلسه از این دست را برگزار می‌کند و بازهم خبری از تسلا نیست. نه تنها تسلا در جلسه حضور ندارد بلکه حتی اشاره‌ای به این برند هم نمی‌شود. در همان روزی که جلسه برگزار شده است تسلا گزارش مالی سه‌ماهه پایانی ۲۰۲۱ خود را منتشر کرده است. با توجه به آمار و ارقام می‌توان گفت تسلا در بحبوحه همه‌گیری کرونا و کمبود چیپ ها به موفقیت بزرگی دست یافته است. در اواخر همان روز بایدن ویدئویی از تحسین ماری بارا را در توییتر منتشر کرد. ماسک که این اواخر اظهارنظر چندانی درباره بی‌اعتنایی بایدن به خود و شرکتش نداشته است توئیت زیر را منتشر کرد:
با T شروع می‌شود و با A به پایان می‌رسد و ESL هم در وسط است
به نظر می‌رسد سرانجام ماسک هم نتوانسته است به بی‌اعتنایی بایدن بی‌تفاوت باشد.
سامورایی | 武士
جالبه
رییس جمهور یه کشور بهتون اعتماد نداره بازم دارین درباره تسلا گل میگین گل مشنوین!
عجب
سامورایی | 武士
حالا المیراژ میاد از افتخارات لینکلن و کادیلاک توی عصر یخبندان برامون میگه که سرگرم شیم😂😂
والا من ضد آمریکا نیستم و نظرات خیلی مثبتی به دوج و شورلت و فورد دادم ولی نمیدونم این کادیلاک کجاس که پزش رو
میدی؟
الان اکثر کادیلاکا توی اوراقین!!!
آخه لینکلن؟
ماشینی برای دوران دایناسور ها
شاهین جان قربونت قشنگ فهمیدم طرفداری نمکنی از هیچ برندی به خاطر اون قضاوت معذرت میخوام داداش
Arman
معلوم نیست این ژاپنی فن ها چشونه! تنها کارتون گند زدن به سایته! همش در حال گیر دادن به بقیه برندها هستن یا اینکه بقیه برند ها رو بندازن به جون هم! قبلا با کره و آلمان بد بودن میخواستن یار گیر کنن و بحث رو بیشتر کنن میگفتن آمریکا عالیه و هی با کره ای فن ها و آلمان فن ها بحث میکردن
حالا افتادن به جون امریکا و کره و میگن آلمان و ژاپن عالین! فقط بحث با برندهای مختلف شده کارشون!
بحث تسلا رو یه طوری شروع کردن که المان فن ها هم بیان وسط ولی اونا زیاد دخالت نکردن حالا خودشون تنهایی دارن گیر میدن
از این زورتون میگیره که ژاپن قدرت ماشین امریکایی و کیفیت المانی و پیشرفت کره ای رو نداره چرا دیگه هی بحث بی مورد درست میکنین؟
دقیقا یادمه قبلا میگفتن تسلا عالیه،امریکا عالیه و آلمان لگن سازی پر هزینس حالا چطور دارت تخریب میکنن
کیان
این قسمتی ک قیمه ها رو میریزی تو ماستها عالی هست، قاطی کردن کره ای ک هیوندای الانترا میسازه با المان و امریکا ؟!
ژاپن ک نه
تویوتا برای دو برابر کره هنوزم زیاده، تاج خودروسازی کره کجاست، احتمالا جومونگ بردتش گوگوریو با جنسینگ طاق زده !!!
سانتقافه یاتاقان شده پیشرفت کره ؟!
سامورایی | 武士
داش
من با آلمان و کره و آمریکا کاری ندارم اینا هم هیچ مشکلی ندارن کی من آلمانو تخریب کردم
تو که خیلی طرفدار آمریکایی قطعا توی دوئل ی آلمانی با کادیلاک رو دیدی که من چقدد زور زدم تا کادیلاکو در بیارم از اون بدبختی
من از هیچی زورم نمیگیره از ژاپن هم راضیم خب داداش من داری میمیری از فشار
من از اینکه فن ژآپنم خجالت نمیکشم و هر کیم بیاد ایراد الکی و بی مورد از ژاپنی ها بگیره واقعن باهاش برخورد میکنم
من حتی توی یه مقاله گفتم که به تسلا بدی های زیادی کردم ولی خب از فلان خودردو که فک کنم لوسید ایر بود جلو تره
هر جا خوب باشه میگم خوب هر جا هم بد باشع میگم بد ترسی از حرف های پر از عقده نداشتن طرفدار ندارم
موفق باشی واسه ما عزیزی
در ضمن این ۱۴ تایی که برای من مثبت زدن همه ژاپن فن نبودن که بگی این ژاپنی فنا چشونه
حسین
اولا تربیت داشته باش. دوما گند زدن به سایت کار شما کره ای فن های صد اکانته. فکر کردی نمی دونیم خودت فیک کی هستی؟ گل واژه هایی که سه چهار پست قبل گفتی هنوز وجود داره. سوما اونی ک گند زده به سایت آمریکایی فن هایی مثل امیر آرمی و یانکی و سایلنت و المیراج و کره ای فن صد اکانت دایان هست کهه البته میدونم اصل کاری که پشتد این اکانت هایی مثل دایان و آرمان هست کیه. شماها هستن که جز توهین به همه برندها هیچ کار دیگه ای ندارن.
NAVID۰۰۹۸
الان میخوام بدونم ، کاربر Arman ، شما اومدی فِتنه راه انداختی یا دیگران ؟!
موضوع این مقاله تسلا و آمریکا هست اما شما مثل همیشه اومدی با سیاست ترول بازی در می‌آوری !!!
در مورد تسلا که دیگه همه میدانند که ایلان ماسک با ترامپ میانه‌ی خوبی داشت و برعکس جو بایدن که از شیاد بودن ایلان ماسک خبر داره اما این را هم میدونه که باید از برند آمریکایی تسلا حفاظت و مراقبت کنه چون اعتبار و کارآفرینی برای کشورش داره !
دقیقاً برعکس ترامپ که سیاست شفاف و روشنی در مقابل دیگران و خودی‌ها داشت ، جو بایدن از در پشت پرده کارها را پیش میبره !
قضیه‌ی ترس و پاپوش درست کردنشان در مورد برند دیجیتال هواوی که یادتان نرفته که اگر در آمریکا مانده بود و سنگ جلوی پایش ننداخته بودند به احتمال زیاد باید اپل به فکر ورشکستگی می‌افتاد و عمراً تاب رقابت با قیمت‌های پائین هواوی را نداشت در حالی که هواوی حتی از نظر تکنولوژی و خودکفایی از دو برند سامسونگ و اپل‌ هم قدرتمند‌تر شده چون هدفش به دست گرفتن بازار به هر طریقی هست !
خودم هیچگاه خریدار و طرفدار هواوی نیستم و نخواهم بود اما بازار و مشتری‌های هواوی نشان دادن که بهترین انتخاب در جهان امروز هواوی و شیائومی هستند در حالی که قدرت برند اپل و سامسونگ را ندارند اما مطمئناً در آینده موقعیت‌ها فرق میکند مثل زمانی که هیچگاه کسی فکر نمیکرد برند نوکیا شکست بخوره در حالی که یه زمانی امپراتوری به راه انداخته بود !
تسلا اگر شده تسلا ، با پشتیبانی دولت آمریکا به این جایگاه رسیده ، مثل جنرال موتورز و کمک اوباما یا شرکت رنو که طریق دولت فرانسه نجات پیدا کرد و گردن‌بار نیسان شدند و …. !
کلاً این وظیفه‌ی تمام دولت‌هاست که از شرکت‌ها و برندهاشون دفاع و تبلیغ کنند اما متاسفانه در کشور ما حمایت‌ها همیشه به فساد ختم میشه چون مافیایی از طریق زد و بند دولتی خصوصی کارها جلو میرود ( یه چیزی تو مایه‌های ارباب رعیتی که رعیت هیچ حق اظهار نظری ندارد حتی در جانب حق خود ندارد ، ولی ارباب حق تمام و کمال تمام امورات رعیت را دارد و هر بلایی هم که بخواهد میتواند سرش بیاورد و حتی پولش هم بخورد یا دیر به دید پرداخت کند که ارزش اون پول هز دست رفته باشد با تورم در کشور ) !
Arman
نه پیشرفت یعنی قضیه آتش سوزی نیسان روگ،یا مثلا قضیه رکورد فراخوان که دست ژاپن هست با اختلاف! پیشرفت یعنی از هر ۴ ماشین تولیدیت ٢ تاش فراخوان بخوره برگرده توکیو بشه سوژه شمشیر بازی ساموراییا
کره که النترا میسازه و النتراشم پارسال بهترین ماشین موتور ترند شد و بسیار پرفروش اما جنسیس هم میسازه که به راحتی تو همه بررسی ها فقط با ۶ سال سابقه کیفیته کش بالاتر ژاپنی ها بوده :)))
باور کن با این بحث درست کردنا نه قدرت آمریکایی نه کیفیت آلمانی نه پیشرفت و ٢٠٠ درصد افزایش فروش کره ای نصب ژاپن نمیشه،خودتونو خسته میکنین
کیان
دایان ارمان چرا چندتا اکانتی
ته لیست فروش باشی و تو کره هم نفروشی چندتا بچه هم اینور دنیا روت کراش داشته باشن !!!
چقدر اوضاع برند داغونه و فاجعه
راستی رتبه‌ ۱۰ام اروپا بودن هم به ته لیست بودنت اضافه کن
سامورایی | 武士
ببین فراوخان زدن یعنی یعنی قبول کردن اشتباهات
تسلا چی
هزار تا گند بالا آورده آخرشم پر رو پر رو میاد به گند زدناش ادامه میده
حسین
صنعت گاری سازی کره سالی شیش هفت میلیون میسازه حداقل سه چهار میلیونش فراخوان میخوره. حالا بگو ببینم ژاپنی که هر سال نزدیم بیست میلیون خودرو میسازه چقدر فراخوان داره. یه نسبت بگیر (اگه سواد داری) ببین کی باید راجع به فراخوان حرف بزنه.
راستی چرا تو لیست سی خودروی پر فروش جهان یه دونه هیوندای کیا وجود نداره؟ وای وای چقدر پر فروشه😂افزایش فروش داره؟ خسته نباشه بعد از چهار سال افت فروش پیاپی.
النترا؟ از النترا حرف میزنی وقتی کرولا پر فروش ترین خودروی تاریخ صنعت خودرو به حساب میاد؟ چند سال سن داری دایان؟
Arman
حالا تو هر اسمی میخوای واس من بزار اهمیتی ندارم واسم
ولی یادمه چند روز پیش یکی گفته بود تو کره فروش ندارن کره ای ها و جنسیس بعد لینک فروش ٢٠٢١ کره جنوبی رو واسش گذاشتم بنده خدا محو شد،میخوای واس تو هم همین کارو بکنم و بزارم لینکشو ؟ :)))
گروه هیوندا که امسال رتبه ۴ اروپا شد بالاتر از همه ژاپنیا اونم با اختلاف :)) تو اکثر کشور ها هم جزو ٣ ماشین پرفروش بودن
تو امریکا هم که امسال هیوندا به راحتی هوندا رو زد کنار و اومد بالا
تو فروش جهانی هم که باز یه پله اومدن بالا با ١٢ درصد افزایش فروش و رتبه ٣ جهان
ژاپنی ها هم اون پایین در حال شمشیر بازی و فراخوان :)) جنسیس که رشد فروششو نگم بهتره خودت میدونی :))
باور کن با این بحث درست کردنا نه قدرت آمریکایی نه کیفیت آلمانی نه پیشرفت و ٢٠٠ درصد افزایش فروش کره ای نصب ژاپن نمیشه،خودتونو خسته میکنین
حسین
خودتو اذیت نکن دایان جان. هیوندا تو آمریکا هوندا رو زد کنا؟ پارکتو عوض کن پسر خوب.
پیشرفت یعنی صد درصد جنسیس های سانته شده فراخوان خوردن با دلیل ریسک آتش سوزی. یعنی هر سال یک میلیون فراخوان واسه ریسک آتش سوزی داری. یعنی تو تمام کشورهای دنیا بارها و بارها از برند شکایت کردن به خاطر ریسک آتش سوزی. یعنی فراخوان میلیارد دلاری به دلیل ریسک آتش سوزی. یعنی فروش خودروی الکتریکی توی کره به دلیل ریسک آتش سوزی متوقف بشه.
خیلی باید *** باشی که راجع به ژاپنی ها که با اختلاف با دوام ترین خودروها رو میسازن از فراخوان حرف بزنی🤣🤣🤣 یکی از اون فراخوان هارو بگو دایان صد اکانت😂😂
حسین
افزایش فروش دویست درصدی😂 چرا جرات نداری یه بار بگی چند دستگاه فروخته تا همه دور هم بخندیم به حقارت و فلاکتش😂😂😂 باور کن با محاسبه سینوس و کسینوس و تعدا جایزه های پوشالی باعث نمیشه جنسیس بتونه فروش نصف سال RX رو تجربه کنه😂😂 اون زیر میرا خوش بگذره🤣
کیان
هیوندای چندم شد ؟ ۴ام
دهم از کی تا حالا ۴ام حساب میشه ؟
امارو ارقام و چه جوری حساب میکنی
سنگ پا هم کم اورده جلو عددسازیهات
Arman
سامورایی
داداش من با همه حرفات مخالف نیستم ولی مخالفت با تسلا هم حدد داره و من خودم از برقی متنفرم ولی باید قبول کنیم دارن خوب میرن جلو دیگه! خیلی محبوب شدن
ولی بحثم سر این کیان/نوید/حسین هست که هی حرف میزنه هی با منبع یه چی بهش میگم خجالت زده میشه و بنده خدا فکر و ذکرش کره شده،انشالله بخره :)))
سامورایی | 武士
داش برو توی بررسی پرفورمنس لوسید ایر رو ببین اعتراف کردم خیلی جلو تر از لوسید ایره
محبوب شدن آره هر ماشینی خوب باشه محبوب میشه
ولی داش خوبه از برقی متنفری و اینقدر ازش دفاع میکنی
ولی حالا بیخیال
درست میگی
ولی این سطح از تنفرت رو از ژاپنی ها درک نمیکنم
عجب
ما داریم ماشین میسازیم برای حرکت روی کره ماه این افتخار کمی نیست
و بد نیست احترام بزاری به خودرو سازی ای که میخواد خودرو بسازه برای کره ماه
موفق باشی
حسین
منبع؟ منظورت از منبع ساقی پارک سر کوچتونه بنده خدا؟
کیفیت جنسیس کجاست؟ نیازه لیست قابلیت اعتماد جی دی پاور و کانسومرریپورت برات بفرستم تا با جایگاه جنسیس بیشتر آشنا بشی؟
حسین
فروش هوندا توی آمریکا: یک میلیون و سیصد هزار دستگاه و هیوندای هفتصد هزار دستگاه. نتیجه می گیریم طبق منطق دایان مالتی اکانت هفتصد هزار بزرگتر است از یک میلیون و سیصد هزار.
راجع به اون قضیه دویست درصد بذار یک بار برای همیشه خیالت رو راحت کنم.
افزایش فروش جنسیس از ۱۶۳۸۴ دستگاه به ۴۹۶۳۰ دستگاه که میشه ۳۳۲۴۶ دستگاه افزایش فروش. و اما لکسس از ۲۷۵,۰۴۲ به ۳۲۶,۹۲۸ افزایش پیدا کرده که میشه ۵۱۸۸۶ دستگاه افزایش فروش. حالا کدوم بزرگتره دایان یا همون آرمان؟ حداقل به خودت زحمت بده با صدتا اکانت کامنتای با محتوای تکراری ارسال نکن تو سایت
Arman
حسین
تو از اونایی هستی که بقیه دارن صحبت میکنن بعد میان زور میزنن که خودشونو بندازن وسط صحبت و بقیه با اونم صحبت کنن ولی کسی محلشون نمیده :))) کامنتاتو نخوندم چون رات نمیدم تو بحث :)))))
هر وقت قضیه قلعه و میتسوبیشی و آبرو ریزی جدید( لینک فروش کره جنوبی) رو جمع کردی کامنتات خونده میشه و میای تو بحث،کسی که ٣ هیچ عقبه باید بیرون بمونه :)))))))))
حسین
چی شد جواب نداشتی بدی دایان یاآرمان🤣🤣🤣 بگو س و س ک شدی 😂 تو در حدی نیستی کسی رو بخوای تو بحثی راه بدی چون اصلا نه تنها تو راه نیستی حتی تو باغ هم نیستی😂
حالا برو سر کوچه از ساقی خوب جنس بگیر حداقل از این توهمات کم بشه شاید از این به بعد حاضر بشیم با احترام جوابتو بدیم 😂
حسین
حالا که دُم درازتو قیچی کردم دیگه نبینم راجع به خودروسازی ژاپنی که حکم پدری واسه کره دارن نظر بدی عمویی🤫😉
shayan
فراخوان تویوتا برای جمع‌آوری یک میلیون خودروی هیبریدی به دلیل احتمال آتش‌ گرفتن موتور……۲-نشت سوخت با خطر آتش سوزی، دردسر تازه تویوتا …..۳-فراخوان میلیونی تویوتا به خاطر پمپ سوخت معیوب……۴-فراخوان میلیونی تویوتا در آمریکا ، از مشکلات نرم افزاری تا باز نشدن ایربگها…….۵-فراخون سه میلیون و دویست هزار تویوتا و لکسوس به ‌دلیل مشکل پمپ سوخت و احتمال اختلال در کارکرد موتور محصولاتشان…….۶-شرکت تویوتا یک میلیون و ششصد هزار خودرو را به ‌دلیل نقص کیسه هوای ساخت شرکت تاکاتا در ژاپن فراخوان کرد………۷-فراخوان تویوتا برای سه میلیون و چهارصد هزار خودرو به دلیل نقص کیسه هوا که می تواند موجب عمل نکردن کیسه های هوا در هنگام بروز تصادف شود سه میلیون و چهارصد هزار دستگاه از محصولات خود در سراسر جهان را فراخواند……….۸-تویوتا برای پنج میلیون و هشتصد هزار خودرودر سراسر جهان که به ایربگهای معیوب تاکاتا مجهز هستند، فراخوان داد………۹- فراخوان شش میلیون تویوتا به دلیل نقص فنی و خطر شکسته شدن شیشه های خودرو به دلیل نقص فنی در سیستم بالابر آن عنوان شده است!!!!!!……….۱۰-فراخوان ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دستگاه تویوتا در ژاپن و کشورهای دیگر به دلیل نقص فنی در سیستم هیبریدی خودروها که می‌تواند به افت سرعت منجر شود……..۱۱-فراخوان بیش از یک میلیون دستگاه تویوتا مدل کراس‌اوور CHR و پیروس در ژاپن، آمریکای‌شمالی، اروپا و دیگر مناطق بخاطر نقص در سیمکشی پیشرانه و احتمال آتش سوزی………۱۲-فراخوان مزدا ۳ مدل ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ که مزدا در بیانیه این فراخوان در توضیح مشکل گفته: «خودروهای معیوب ممکن است در حین رانندگی به دلیل فعال شدن ناگهانی سیستم ترمز اضطراری خودکار به صورت کامل در وسط خیابان یا جاده متوقف شوند.»……۱۳-فرخوان مزدا در استرالیا بخاطر نقص فنی در خودروهای دیزلی……..۱۴-مزدا ۳ مدل ۲۰۱۹ به دلیل مشکلی در کمربند ایمنی و چراغ هشدار کمربند ایمنی سرنشین جلو فراخوان شد که به ‌گفته شرکت خودروسازی مزدا، ممکن است کمربند ایمنی و چراغ غیرفعال بودن کیسه هوای سرنشین جلو در این خودرو به درستی کار نکند……..۱۵-فراخوان مزدا در بازار چین بخاطر نقص در پمپ سوخت………۱۶-مزدا به دلیل ترمز ناگهانی در برخی از خودروهایش فراخوان داد!!!!!!!دلیل این فراخوان که در ایالات‌متحده انجام می‌شود، نقص سیستم ترمز خودکار اضطراری (ای‌ایی‌بی) است. این نقص می‌تواند ترمز‌ها را به‌طور ناگهانی درگیر کند و از این رو ممکن است خودروی عقبی به مزدا برخورد کند………..۱۷-راخوان مزدا ۲ و ۳ برای مشکل صندلی خودرو و حرکت ناگهانی صندلی خودرو در آمریکا!!!!!!!!………..۱۸-مزدا تعدادی از خودروهای SUV خود را به دلیل نقص در سیستم کنترل جریان بنزین این خودرو فراخوان خوانده است. این فراخوان شامل دویست و هفده هزار و پانصد خودرو SUV مزدا به دلیل این نقص می شود…………۱۹-فراخوان مزدا ۳ به خاطر احتمال در رفتن چرخ!!!!!!که ختی سایت پدال هم خبرش رو پوشش داد………۲۰-فراخوان مزدا ۳ به خاطر برف‌پاک‌کن‌های معیوب………..۲۱- این خیلی جالبه : شرکت خودروسازی “مزدا” ژاپن از ترس عنکبوت‌ها فراخوانی را برای جمع‌آوری ده‌ها هزار خودرو خود داد!!!!!!!!……..۲۱-فراخون نیم میلیون مزدا که دلیل این فراخوان مشکلی است که برای پمپ روغن هیدرولیک این خودروها پیش آمده و ممکن است به از دست رفتن کنترل فرمان منجر شود…….۲۲-فراخون هوندا در استرالیا به دلیل مشکل پمپ سوخت…….۲۳-فراخوان دو میلیون و هفتصد هزار دستگاه هوندا به دلیل معیوب بودن کیسه هوا…..۲۴-فراخوان صد و سی هزار دستگاه هوندا در کانادا بخاطر مشکل فنی میل گاردان……….۲۵-فراخوان چهار صد و سی و هفت هزار دستگاه هوندا از مدل پیکاپ‌های «ریجلاین» و سواری‌های «آکورد» و «تی آل ایکس» در آمریکا به خاطر ریسک آتش سوزی……..۲۶-فراخوان نه صد هزار دستگاه هوندا به دلیل نقص در صندلیهای ردیف دوم…..۲۷-فراخوان یک میلیون و چهارصد هزار دستگاه خودروی هوندا آکورا را به علت نقص در پمپ سوخت……..۲۸-فراخوان یک میلیون چهار صد هزار محصول هوندا در آمریکا به خاطر سه مشکل نرم افزاری و میل لنگ که پدال خبرش رو پوشش داده بود……۲۹-فراخوان یک میلیون و هفتصد هزار خودروی هوندا در سراسر جهان به خاطر آتش سوزی……۳۰-فراخوان نیم میلیون هوندا به دلیلی نقص فنی که در همین رابطه هوندا اعلام کرد که طی زمان شلنگ فرمانهای خودکار ممکن است خراب شده و موجب نشتی شوند. نشست مایع فرمان خودکار نیز ممکن است به آتش سوزی در اتومبیل یا ایجاد دود منتهی شود……۳۱-فراخوان هوندا برای شاسی بلند پایلوت ۲۰۱۶ به دلیل مشکل نشت باک……..۳۲- فراخوان هوندا برای دو میلیون و صد هزار دستگاه از محصولاتش به دلیل ریسک وقوع آتش سوزی……..۳۳-
فراخوان نیسان برای ۳۹۴هزار خودرو در آمریکا به‌دلیل نقص فنی در سیستم ترمز…….۳۴-
فراخوان میلیونی نیسان به علت نقص درب صندوق عقب حتی پراید هم مشکل درب صندوق عقب نداره…….۳۵-فراخوان یک میلیون دویست هزار نیسان به دلیل نقص دوربین دید عقب….۳۶-فراخوان نیسان برای چهل و هفت هزار خودروی الکتریکی……..۳۷-فراخوان نیسان برای رفع نقص هجده هزار خودرو در بازار روسیه …….۳۸- فراخوان نیسان در آمریکا به دلیل نقص فنی در تغییر وضعیت سوئیچ و استارت …….۳۹- فراخوان دویست و پانزده هزار دستگاه خودروی نیسان در آمریکا به دلیل نقص فنی و احتمال آتش سوزی………۴۰-فراخوان نیسان برای ریسک آتشسوزی ، به دلیل وجود احتمال نشت روغن ترمز که خطر وقوع آتش سوزی را متعاقباً افزایش می‌دهد……..۴۱-فراخوان نیسان در آمریکا و کانادا برای تعمیرات یک میلیون و سیصد هزار نمایشگر!!!!!!!!……….۴۲-فراخوان نیسان آلتیما ۲۰۲۰ به خاطر لاستیک‌های معیوب……۴۳-فراخوان نیسان برای رفع نقص چراغ ترمز ۸۰ هزار خودرو…….۴۴-فراخوان عجیب برای نیسان قشقایی به دلیل نقص در سیستم بی سی ام ……..۴۵-فراخوان عجیب نیسان به خاطر خاموش شدن ناگهانی موتور در مدلهای ناوارا و جیوک …….۴۶-فراخون سه میلیون و پانصد هزار دستگاه نیسان به دلیل احتمال کار نکردن ایربگهای سمت سرنشین صندلی جلو……۴۷-فراخوان نه صد و چهل و هشت هزار میتسوبیشی اوتلندر در استرالیا به‌دلیل مشکل کمربند ایمنی صندلی‌های عقب که خود پدال هم خبرش رو گذاشت…….۴۸- فراخوان میتسوبیشی در آمریکا به دلیل داغ شدن بیش از حد موتور…….۴۹-فراخوان بزرگ میتسوبیشی به دلیل نقص در واحد هیدرولیکی سیستم ای سی یو…….۵۰-شرکت میتسوبیشی به دلیل دو مشکل مجزا بیش از ۱۳۰ هزار خودرو را فراخوان می‌کند. این مشکل‌ها ممکن است دید راننده را کاهش دهند و درنتیجه احتمال تصادف افزایش یابد‌ ۵۱-فراخوان میلیونی تویوتا در آمریکا؛ از مشکلات نرم افزاری تا باز نشدن کیسه هوا و ایربگ ۵۲-فراخوان ۲/ ۳ میلیون تویوتا و لکسوس به دلیل ایراد پمپ سوخت و احتمال اختلال در کارکرد موتور محصولات تولیدی ۵۳- شرکت تویوتا ۶/ ۱ میلیون خودرو را به‌ دلیل نقص کیسه هوا تاکاتا فراخوان کرد ۵۴-فراخوان تویوتا برای ۳.۴ میلیون خودرو به دلیل نقص کیسه هوا ۵۵-فراخوان ۱.۲ میلیون دستگاه خودروی تویوتا و لکسوس در آمریکا به خاطر نقص در پمپ سوخت ۵۶- فراخوان تویوتا برای جمع‌آوری یک میلیون خودروی هیبریدی به دلیل احتمال آتش سوزی ۵۷- فراخوان تویوتا به دلیل حریق در لندکروز ۷۰ و…. ۵۸- فراخوان یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو مزدا به سبب بروز نقص در کیسه هوای آنها ۵۹- فراخوان جهانی مزدا از مرز دو میلیون خودرو گذشت!!! به دلیل نقص در ایربگ ۶۰-فراخوان مزدا به خاطر ترمز ناگهانی و عملکرد ناقص ترمز دستی که منجر به حرکت خودرو در زمان پارک بودن خودرو میشود ۶۱- فراخوان نیم میلیون مزدا به سبب ایراد در پمپ روغن هیدرولیک این خودروها که ممکن است به از دست رفتن کنترل فرمان منجر شود ۶۲-فراخوان میلیونی نیسان به علت نقص صندوق عقب ۶۳-فراخوان نیسان برای ۳۹۴هزار خودرو در آمریکا به‌دلیل نقص فنی در سیستم ترمز ۶۴-فراخوان نیسان برای ۴۷ هزار خودروی الکتریکی -نیسان برای رفع نقص ۱۸ هزار خودرو در بازار روسیه۶۵-فراخوان نیسان به دلیل نقص فنی در تغییر وضعیت سوئیچ و استارت ۶۶-فراخوان نیسان برای تعمیرات ۱.۳ میلیون نمایشگر ۱۸- فزایش فراخوان نیسان برای کیسه هوای معیوب ۶۷-فراخوان نیسان آلتیما ۲۰۲۰ به خاطر لاستیک‌های معیوب ۶۸-فراخوان تویوتا بخاطر احتمال انفجار خودرو های هیبرید ۶۹-فراخوان هوندا بخاطر در صندوق عقب ۷۰-فراخوان مزدا بخاطر مشکلات موتور ، ۷۱- فراخوان ۱.۸ میلیونی تویوتا به علت آتش سوزی ، ۷۲ فراخوان نیسان به دلیل آتش سوزی
Arman
باز حسین ضربه خورد :))))))
حسین
اکانت های فیک یکی یکی دارن لو میرن🤣🤣 این لیست کذایی قبلا با اکانت های فرید و پدرام و بهزاد ارسال شده بود🤣🤣 خردسال کم عقل
سامورایی | 武士
اینقدر خوشم میاد از فشار منفی میزنین برام 🙂
اصن افتخاره واسم 🤣🤣😂😂😂
سامورایی | 武士
اصلا من دنبال مثبت نیستم کل پدالو جم کنین منفی بزنن برام اصلا مهم نیست
اون دیگاه تو در باره یک موضوعه که باید منطقی و واقعی باشه
وگرنه چه فرقی داره من حرفم ۱۳۰ تا لایک بخوره یا ۱۴۰ تا دیس لایک
هیچ فرقی نداره
دیدگاهه توئه که باید درست باشه
امیرعلی
سامورایی اگه میبینی امریکن فنی جوابت رو نمیده فکر نکن بخاطر اینه که جواب نداریم
بخاطر اینه که ما مثل بعضی از ژاپنی فن ها(نه همشون) عقده ماشینی مثل کوروت یا موستانگ یا … را نداریم و به صنعت خودرو امریکا افتخار می‌کنیم و همچنین دوست نداریم وقتمون رو صرف جواب دادن به صحبت های دلقک هایی مثل تو بکنیم
M.Kkarimi
روزی ۲ ۳ تا خبر زرد از تسلا !! فکر برای امروز دیگه کافی باشه !
واقعا هیچ محتوایی غیر این موارد حاشیه ای و جنجالی از تسلا موجود نیست ؟!؟!
البته از اونجایی که همیشه یه عده برای درگیری و سر و کله انداختن حاضرن ، بنظرم اینجور اخبار برای بعضی مخاطبین میتونه خوراک خوبی باشه ! این یکی بجون اون یکی بیفته اون یکی بجون این یکی بیفته …
امین
از شانس ایلان ماسک
akrh78
که چی الان؟ والا همون قبلا بهتر بود روزی ۱۰ تا یا کمتر پست میزاشتین ولی بدرد بخور
الان آب بستین بهش زرد که چه عرض کنم بعضی پستا قهوه ایه
Moon
این سیاست زومیت موقعی که مایکروسافت ، اکتیویژن بلیزارد رو خرید روزی ۱۰ تا پست با اخبار تکراری تو زومجی و زومیت کار می شد تا طرفدارهای Xbox و PlayStation رو به جون هم بندازن تا کامنت ها الکی بالا بره تو پدال قبلا فراخوان کره ای ها بود الان اخبار این شومن و شرکت بورسیش البته من به یکی دو تا از این تیپ پست ها اعتراض نمی کنم ولی واقعا تیم زومیت زیاده روی می کنه
Farzad
احساس نمیکنید کل سایت شده اخبار تسلا که دو ریال نمی ارزن ، حالا چون بازدید اخبارهای تسلا بالاست دلیل نمیشه که .
ارین صاحب جمعی
اخی عمو ایلانم فشاری شد وای به حال طرفداران تسلا اقا یک سوژه دیگه هم جور شد تا الان لنت ترمز سوژه جدید بود حالا که خودتونم خودتونو قبول ندارید یک سوژه فرا جدیده 🤣🤣😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😂😂
سامورایی | 武士
عمو ایلان الان داره بک فایر میزنه😂😂😂😂😂😂
داش بهتره منتظر دیس لایکا باشیم😂😂😂😂😂
سامورایی | 武士
عمو ایلان الان داره بک فایر میزنه😂😂😂😂😂😂
داش بهتره منتظر دیس لایکا باشیم😂😂😂😂😂
اوه اوه اوه اوه اوه
ایلان ماسک از سوپرا تقویت بیشتر داره بک فایر میزنه
viper
داش من خودم از ماشینای ژاپنی خیلی خوشم میاد
و یه سوال (طعنه نیست)
اگزوز تویوتا سوپرا که اینقدر بک فایر میزنه چطور پاره نمیشه؟؟؟ یکی از دوستان چند بار با ماشین قدیمی یه حرکتی انجام داد که ژاپنی هم بود و اگزوزش پاره شد
A … She just reminds Me of love … A
خبر بسی خوشحال کننده بود .
از این دست خبرها بیشتر کار کنید البته به خوام صادق باشم من مشکلی با تسلا ندارم ولی بیشتر مشکلم با تسلا فنا هست در واقع بیشتر اوقات از لج کردن با تسلا فنا کامنت میدم چون تسلا فنا واقعاً واقعاً واقعاً مرزهای تعصب را جابجا کردن و این آدم و اذیت میکنه نظر هاشون خیلی تعصبی و بیش از حد فشاری طرف یه روز از چلنجر حمایت میکنه پست بعدی میاد میگه اصلا ماشین برقی از همه بهتره واقعاً دوگانگی شخصیت شون رو آدم نمیتونه درک بکنه از این رو همش دلت میخواد که باهاشون بحث بکنی و فشاریشون بکنی خودشوت مقصر هستند و همه این رو میدونیم که متعصب ترین طرفداران دنیای اتومبیل سازی تسلا فنا هستند
Moon
خجالت بکش پدال !
کامنتم رو حذف کردی ؟
چون به این سیاست کامنت و ویو گیری اعتراض کردم ؟
دیگه نه کامنت می نویسم و نه سایت پدال رو باز می کنم .
شاپور
کار پدال تو حذف کامنتها واقعا خجالت آوره، سایتی فوق العاده محافظه کار، من هم از بایدن انتقاد کردم حذف کرد.
Khosrow
نتیجه میدهد – یک شیاد از پس یک سیاستمدار نمیتونه بر بیاد ..
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

احتمالاً می‌دانید که جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا حمایت خود از خودروهای الکتریکی را اعلام کرده است. البته حمایت او از این خودروها عمدتاً شامل حال خودروسازان اتحادیه‌ای آمریکا بوده است و خودروسازانی که قبلاً موفقیت بیشتری در زمینه خودروهای الکتریکی به دست آورده‌اند با بی‌اعتنایی بایدن روبرو شده‌اند. از زمان حضور بایدن در کاخ سفید تاکنون، او حتی اشاره‌ای کوچک به تسلا و ایلان ماسک نکرده است. همچنین او پروژه اسپیس ایکس را نیز نادیده گرفته است. البته که بایدن می‌تواند هر چیز دلخواهی را بگوید و حتی می‌تواند از تسلا یا خود ماسک دوری کند و این امر مشکلی ندارد؛ اما بی‌اعتنایی او به تسلا تا حدی که انگار وجود ندارد باعث شده است افراد زیادی به ویژه طرفداران تسلا اذیت شوند.

گفته می‌شود اگر مشوق مالیاتی خودروهای الکتریکی به اتمام برسد بایدن مشوق‌های بیشتری را به خودروسازان اتحادیه‌ای آمریکا اعطا خواهد کرد. اگرچه همه با این موضوع مخالف هستند اما بایدن آن را در نظر می‌گیرد. مردم مختلف از جمله ایلان ماسک متوجه این موضوع شده‌اند و مکرراً از او به خاطر اعتبار اتحادیه انتقاد کرده‌اند. اگرچه بسیاری از افراد وضعیت مشوق مالیاتی خودروهای الکتریکی را مشکل‌زا می‌دانند اما به نظر می‌رسد آنها بیشتر از این ناراحت هستند که بایدن با سکوت خود در حال دروغ گفتن به آمریکایی‌هاست. بایدن فارغ از حمایت یا عدم حمایت خود، به خوبی می‌داند که تسلا در زمینه خودروهای الکتریکی پیشروی بازار است.

اخیراً وضعیت موردبحث به خاطر برنامه‌ریزی بایدن برای برگزاری جلسه با ماری بارا مدیرعامل جنرال موتورز و جیم فارلی مدیرعامل فورد بدتر شده است. بایدن دومین جلسه از این دست را برگزار می‌کند و بازهم خبری از تسلا نیست. نه تنها تسلا در جلسه حضور ندارد بلکه حتی اشاره‌ای به این برند هم نمی‌شود. در همان روزی که جلسه برگزار شده است تسلا گزارش مالی سه‌ماهه پایانی ۲۰۲۱ خود را منتشر کرده است. با توجه به آمار و ارقام می‌توان گفت تسلا در بحبوحه همه‌گیری کرونا و کمبود چیپ ها به موفقیت بزرگی دست یافته است. در اواخر همان روز بایدن ویدئویی از تحسین ماری بارا را در توییتر منتشر کرد. ماسک که این اواخر اظهارنظر چندانی درباره بی‌اعتنایی بایدن به خود و شرکتش نداشته است توئیت زیر را منتشر کرد:
با T شروع می‌شود و با A به پایان می‌رسد و ESL هم در وسط است
به نظر می‌رسد سرانجام ماسک هم نتوانسته است به بی‌اعتنایی بایدن بی‌تفاوت باشد.
سامورایی | 武士
جالبه
رییس جمهور یه کشور بهتون اعتماد نداره بازم دارین درباره تسلا گل میگین گل مشنوین!
عجب
سامورایی | 武士
حالا المیراژ میاد از افتخارات لینکلن و کادیلاک توی عصر یخبندان برامون میگه که سرگرم شیم😂😂
والا من ضد آمریکا نیستم و نظرات خیلی مثبتی به دوج و شورلت و فورد دادم ولی نمیدونم این کادیلاک کجاس که پزش رو
میدی؟
الان اکثر کادیلاکا توی اوراقین!!!
آخه لینکلن؟
ماشینی برای دوران دایناسور ها
شاهین جان قربونت قشنگ فهمیدم طرفداری نمکنی از هیچ برندی به خاطر اون قضاوت معذرت میخوام داداش
Arman
معلوم نیست این ژاپنی فن ها چشونه! تنها کارتون گند زدن به سایته! همش در حال گیر دادن به بقیه برندها هستن یا اینکه بقیه برند ها رو بندازن به جون هم! قبلا با کره و آلمان بد بودن میخواستن یار گیر کنن و بحث رو بیشتر کنن میگفتن آمریکا عالیه و هی با کره ای فن ها و آلمان فن ها بحث میکردن
حالا افتادن به جون امریکا و کره و میگن آلمان و ژاپن عالین! فقط بحث با برندهای مختلف شده کارشون!
بحث تسلا رو یه طوری شروع کردن که المان فن ها هم بیان وسط ولی اونا زیاد دخالت نکردن حالا خودشون تنهایی دارن گیر میدن
از این زورتون میگیره که ژاپن قدرت ماشین امریکایی و کیفیت المانی و پیشرفت کره ای رو نداره چرا دیگه هی بحث بی مورد درست میکنین؟
دقیقا یادمه قبلا میگفتن تسلا عالیه،امریکا عالیه و آلمان لگن سازی پر هزینس حالا چطور دارت تخریب میکنن
کیان
این قسمتی ک قیمه ها رو میریزی تو ماستها عالی هست، قاطی کردن کره ای ک هیوندای الانترا میسازه با المان و امریکا ؟!
ژاپن ک نه
تویوتا برای دو برابر کره هنوزم زیاده، تاج خودروسازی کره کجاست، احتمالا جومونگ بردتش گوگوریو با جنسینگ طاق زده !!!
سانتقافه یاتاقان شده پیشرفت کره ؟!
سامورایی | 武士
داش
من با آلمان و کره و آمریکا کاری ندارم اینا هم هیچ مشکلی ندارن کی من آلمانو تخریب کردم
تو که خیلی طرفدار آمریکایی قطعا توی دوئل ی آلمانی با کادیلاک رو دیدی که من چقدد زور زدم تا کادیلاکو در بیارم از اون بدبختی
من از هیچی زورم نمیگیره از ژاپن هم راضیم خب داداش من داری میمیری از فشار
من از اینکه فن ژآپنم خجالت نمیکشم و هر کیم بیاد ایراد الکی و بی مورد از ژاپنی ها بگیره واقعن باهاش برخورد میکنم
من حتی توی یه مقاله گفتم که به تسلا بدی های زیادی کردم ولی خب از فلان خودردو که فک کنم لوسید ایر بود جلو تره
هر جا خوب باشه میگم خوب هر جا هم بد باشع میگم بد ترسی از حرف های پر از عقده نداشتن طرفدار ندارم
موفق باشی واسه ما عزیزی
در ضمن این ۱۴ تایی که برای من مثبت زدن همه ژاپن فن نبودن که بگی این ژاپنی فنا چشونه
حسین
اولا تربیت داشته باش. دوما گند زدن به سایت کار شما کره ای فن های صد اکانته. فکر کردی نمی دونیم خودت فیک کی هستی؟ گل واژه هایی که سه چهار پست قبل گفتی هنوز وجود داره. سوما اونی ک گند زده به سایت آمریکایی فن هایی مثل امیر آرمی و یانکی و سایلنت و المیراج و کره ای فن صد اکانت دایان هست کهه البته میدونم اصل کاری که پشتد این اکانت هایی مثل دایان و آرمان هست کیه. شماها هستن که جز توهین به همه برندها هیچ کار دیگه ای ندارن.
NAVID۰۰۹۸
الان میخوام بدونم ، کاربر Arman ، شما اومدی فِتنه راه انداختی یا دیگران ؟!
موضوع این مقاله تسلا و آمریکا هست اما شما مثل همیشه اومدی با سیاست ترول بازی در می‌آوری !!!
در مورد تسلا که دیگه همه میدانند که ایلان ماسک با ترامپ میانه‌ی خوبی داشت و برعکس جو بایدن که از شیاد بودن ایلان ماسک خبر داره اما این را هم میدونه که باید از برند آمریکایی تسلا حفاظت و مراقبت کنه چون اعتبار و کارآفرینی برای کشورش داره !
دقیقاً برعکس ترامپ که سیاست شفاف و روشنی در مقابل دیگران و خودی‌ها داشت ، جو بایدن از در پشت پرده کارها را پیش میبره !
قضیه‌ی ترس و پاپوش درست کردنشان در مورد برند دیجیتال هواوی که یادتان نرفته که اگر در آمریکا مانده بود و سنگ جلوی پایش ننداخته بودند به احتمال زیاد باید اپل به فکر ورشکستگی می‌افتاد و عمراً تاب رقابت با قیمت‌های پائین هواوی را نداشت در حالی که هواوی حتی از نظر تکنولوژی و خودکفایی از دو برند سامسونگ و اپل‌ هم قدرتمند‌تر شده چون هدفش به دست گرفتن بازار به هر طریقی هست !
خودم هیچگاه خریدار و طرفدار هواوی نیستم و نخواهم بود اما بازار و مشتری‌های هواوی نشان دادن که بهترین انتخاب در جهان امروز هواوی و شیائومی هستند در حالی که قدرت برند اپل و سامسونگ را ندارند اما مطمئناً در آینده موقعیت‌ها فرق میکند مثل زمانی که هیچگاه کسی فکر نمیکرد برند نوکیا شکست بخوره در حالی که یه زمانی امپراتوری به راه انداخته بود !
تسلا اگر شده تسلا ، با پشتیبانی دولت آمریکا به این جایگاه رسیده ، مثل جنرال موتورز و کمک اوباما یا شرکت رنو که طریق دولت فرانسه نجات پیدا کرد و گردن‌بار نیسان شدند و …. !
کلاً این وظیفه‌ی تمام دولت‌هاست که از شرکت‌ها و برندهاشون دفاع و تبلیغ کنند اما متاسفانه در کشور ما حمایت‌ها همیشه به فساد ختم میشه چون مافیایی از طریق زد و بند دولتی خصوصی کارها جلو میرود ( یه چیزی تو مایه‌های ارباب رعیتی که رعیت هیچ حق اظهار نظری ندارد حتی در جانب حق خود ندارد ، ولی ارباب حق تمام و کمال تمام امورات رعیت را دارد و هر بلایی هم که بخواهد میتواند سرش بیاورد و حتی پولش هم بخورد یا دیر به دید پرداخت کند که ارزش اون پول هز دست رفته باشد با تورم در کشور ) !
Arman
نه پیشرفت یعنی قضیه آتش سوزی نیسان روگ،یا مثلا قضیه رکورد فراخوان که دست ژاپن هست با اختلاف! پیشرفت یعنی از هر ۴ ماشین تولیدیت ٢ تاش فراخوان بخوره برگرده توکیو بشه سوژه شمشیر بازی ساموراییا
کره که النترا میسازه و النتراشم پارسال بهترین ماشین موتور ترند شد و بسیار پرفروش اما جنسیس هم میسازه که به راحتی تو همه بررسی ها فقط با ۶ سال سابقه کیفیته کش بالاتر ژاپنی ها بوده :)))
باور کن با این بحث درست کردنا نه قدرت آمریکایی نه کیفیت آلمانی نه پیشرفت و ٢٠٠ درصد افزایش فروش کره ای نصب ژاپن نمیشه،خودتونو خسته میکنین
کیان
دایان ارمان چرا چندتا اکانتی
ته لیست فروش باشی و تو کره هم نفروشی چندتا بچه هم اینور دنیا روت کراش داشته باشن !!!
چقدر اوضاع برند داغونه و فاجعه
راستی رتبه‌ ۱۰ام اروپا بودن هم به ته لیست بودنت اضافه کن
سامورایی | 武士
ببین فراوخان زدن یعنی یعنی قبول کردن اشتباهات
تسلا چی
هزار تا گند بالا آورده آخرشم پر رو پر رو میاد به گند زدناش ادامه میده
حسین
صنعت گاری سازی کره سالی شیش هفت میلیون میسازه حداقل سه چهار میلیونش فراخوان میخوره. حالا بگو ببینم ژاپنی که هر سال نزدیم بیست میلیون خودرو میسازه چقدر فراخوان داره. یه نسبت بگیر (اگه سواد داری) ببین کی باید راجع به فراخوان حرف بزنه.
راستی چرا تو لیست سی خودروی پر فروش جهان یه دونه هیوندای کیا وجود نداره؟ وای وای چقدر پر فروشه😂افزایش فروش داره؟ خسته نباشه بعد از چهار سال افت فروش پیاپی.
النترا؟ از النترا حرف میزنی وقتی کرولا پر فروش ترین خودروی تاریخ صنعت خودرو به حساب میاد؟ چند سال سن داری دایان؟
Arman
حالا تو هر اسمی میخوای واس من بزار اهمیتی ندارم واسم
ولی یادمه چند روز پیش یکی گفته بود تو کره فروش ندارن کره ای ها و جنسیس بعد لینک فروش ٢٠٢١ کره جنوبی رو واسش گذاشتم بنده خدا محو شد،میخوای واس تو هم همین کارو بکنم و بزارم لینکشو ؟ :)))
گروه هیوندا که امسال رتبه ۴ اروپا شد بالاتر از همه ژاپنیا اونم با اختلاف :)) تو اکثر کشور ها هم جزو ٣ ماشین پرفروش بودن
تو امریکا هم که امسال هیوندا به راحتی هوندا رو زد کنار و اومد بالا
تو فروش جهانی هم که باز یه پله اومدن بالا با ١٢ درصد افزایش فروش و رتبه ٣ جهان
ژاپنی ها هم اون پایین در حال شمشیر بازی و فراخوان :)) جنسیس که رشد فروششو نگم بهتره خودت میدونی :))
باور کن با این بحث درست کردنا نه قدرت آمریکایی نه کیفیت آلمانی نه پیشرفت و ٢٠٠ درصد افزایش فروش کره ای نصب ژاپن نمیشه،خودتونو خسته میکنین
حسین
خودتو اذیت نکن دایان جان. هیوندا تو آمریکا هوندا رو زد کنا؟ پارکتو عوض کن پسر خوب.
پیشرفت یعنی صد درصد جنسیس های سانته شده فراخوان خوردن با دلیل ریسک آتش سوزی. یعنی هر سال یک میلیون فراخوان واسه ریسک آتش سوزی داری. یعنی تو تمام کشورهای دنیا بارها و بارها از برند شکایت کردن به خاطر ریسک آتش سوزی. یعنی فراخوان میلیارد دلاری به دلیل ریسک آتش سوزی. یعنی فروش خودروی الکتریکی توی کره به دلیل ریسک آتش سوزی متوقف بشه.
خیلی باید *** باشی که راجع به ژاپنی ها که با اختلاف با دوام ترین خودروها رو میسازن از فراخوان حرف بزنی🤣🤣🤣 یکی از اون فراخوان هارو بگو دایان صد اکانت😂😂
حسین
افزایش فروش دویست درصدی😂 چرا جرات نداری یه بار بگی چند دستگاه فروخته تا همه دور هم بخندیم به حقارت و فلاکتش😂😂😂 باور کن با محاسبه سینوس و کسینوس و تعدا جایزه های پوشالی باعث نمیشه جنسیس بتونه فروش نصف سال RX رو تجربه کنه😂😂 اون زیر میرا خوش بگذره🤣
کیان
هیوندای چندم شد ؟ ۴ام
دهم از کی تا حالا ۴ام حساب میشه ؟
امارو ارقام و چه جوری حساب میکنی
سنگ پا هم کم اورده جلو عددسازیهات
Arman
سامورایی
داداش من با همه حرفات مخالف نیستم ولی مخالفت با تسلا هم حدد داره و من خودم از برقی متنفرم ولی باید قبول کنیم دارن خوب میرن جلو دیگه! خیلی محبوب شدن
ولی بحثم سر این کیان/نوید/حسین هست که هی حرف میزنه هی با منبع یه چی بهش میگم خجالت زده میشه و بنده خدا فکر و ذکرش کره شده،انشالله بخره :)))
سامورایی | 武士
داش برو توی بررسی پرفورمنس لوسید ایر رو ببین اعتراف کردم خیلی جلو تر از لوسید ایره
محبوب شدن آره هر ماشینی خوب باشه محبوب میشه
ولی داش خوبه از برقی متنفری و اینقدر ازش دفاع میکنی
ولی حالا بیخیال
درست میگی
ولی این سطح از تنفرت رو از ژاپنی ها درک نمیکنم
عجب
ما داریم ماشین میسازیم برای حرکت روی کره ماه این افتخار کمی نیست
و بد نیست احترام بزاری به خودرو سازی ای که میخواد خودرو بسازه برای کره ماه
موفق باشی
حسین
منبع؟ منظورت از منبع ساقی پارک سر کوچتونه بنده خدا؟
کیفیت جنسیس کجاست؟ نیازه لیست قابلیت اعتماد جی دی پاور و کانسومرریپورت برات بفرستم تا با جایگاه جنسیس بیشتر آشنا بشی؟
حسین
فروش هوندا توی آمریکا: یک میلیون و سیصد هزار دستگاه و هیوندای هفتصد هزار دستگاه. نتیجه می گیریم طبق منطق دایان مالتی اکانت هفتصد هزار بزرگتر است از یک میلیون و سیصد هزار.
راجع به اون قضیه دویست درصد بذار یک بار برای همیشه خیالت رو راحت کنم.
افزایش فروش جنسیس از ۱۶۳۸۴ دستگاه به ۴۹۶۳۰ دستگاه که میشه ۳۳۲۴۶ دستگاه افزایش فروش. و اما لکسس از ۲۷۵,۰۴۲ به ۳۲۶,۹۲۸ افزایش پیدا کرده که میشه ۵۱۸۸۶ دستگاه افزایش فروش. حالا کدوم بزرگتره دایان یا همون آرمان؟ حداقل به خودت زحمت بده با صدتا اکانت کامنتای با محتوای تکراری ارسال نکن تو سایت
Arman
حسین
تو از اونایی هستی که بقیه دارن صحبت میکنن بعد میان زور میزنن که خودشونو بندازن وسط صحبت و بقیه با اونم صحبت کنن ولی کسی محلشون نمیده :))) کامنتاتو نخوندم چون رات نمیدم تو بحث :)))))
هر وقت قضیه قلعه و میتسوبیشی و آبرو ریزی جدید( لینک فروش کره جنوبی) رو جمع کردی کامنتات خونده میشه و میای تو بحث،کسی که ٣ هیچ عقبه باید بیرون بمونه :)))))))))
حسین
چی شد جواب نداشتی بدی دایان یاآرمان🤣🤣🤣 بگو س و س ک شدی 😂 تو در حدی نیستی کسی رو بخوای تو بحثی راه بدی چون اصلا نه تنها تو راه نیستی حتی تو باغ هم نیستی😂
حالا برو سر کوچه از ساقی خوب جنس بگیر حداقل از این توهمات کم بشه شاید از این به بعد حاضر بشیم با احترام جوابتو بدیم 😂
حسین
حالا که دُم درازتو قیچی کردم دیگه نبینم راجع به خودروسازی ژاپنی که حکم پدری واسه کره دارن نظر بدی عمویی🤫😉
shayan
فراخوان تویوتا برای جمع‌آوری یک میلیون خودروی هیبریدی به دلیل احتمال آتش‌ گرفتن موتور……۲-نشت سوخت با خطر آتش سوزی، دردسر تازه تویوتا …..۳-فراخوان میلیونی تویوتا به خاطر پمپ سوخت معیوب……۴-فراخوان میلیونی تویوتا در آمریکا ، از مشکلات نرم افزاری تا باز نشدن ایربگها…….۵-فراخون سه میلیون و دویست هزار تویوتا و لکسوس به ‌دلیل مشکل پمپ سوخت و احتمال اختلال در کارکرد موتور محصولاتشان…….۶-شرکت تویوتا یک میلیون و ششصد هزار خودرو را به ‌دلیل نقص کیسه هوای ساخت شرکت تاکاتا در ژاپن فراخوان کرد………۷-فراخوان تویوتا برای سه میلیون و چهارصد هزار خودرو به دلیل نقص کیسه هوا که می تواند موجب عمل نکردن کیسه های هوا در هنگام بروز تصادف شود سه میلیون و چهارصد هزار دستگاه از محصولات خود در سراسر جهان را فراخواند……….۸-تویوتا برای پنج میلیون و هشتصد هزار خودرودر سراسر جهان که به ایربگهای معیوب تاکاتا مجهز هستند، فراخوان داد………۹- فراخوان شش میلیون تویوتا به دلیل نقص فنی و خطر شکسته شدن شیشه های خودرو به دلیل نقص فنی در سیستم بالابر آن عنوان شده است!!!!!!……….۱۰-فراخوان ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار دستگاه تویوتا در ژاپن و کشورهای دیگر به دلیل نقص فنی در سیستم هیبریدی خودروها که می‌تواند به افت سرعت منجر شود……..۱۱-فراخوان بیش از یک میلیون دستگاه تویوتا مدل کراس‌اوور CHR و پیروس در ژاپن، آمریکای‌شمالی، اروپا و دیگر مناطق بخاطر نقص در سیمکشی پیشرانه و احتمال آتش سوزی………۱۲-فراخوان مزدا ۳ مدل ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ که مزدا در بیانیه این فراخوان در توضیح مشکل گفته: «خودروهای معیوب ممکن است در حین رانندگی به دلیل فعال شدن ناگهانی سیستم ترمز اضطراری خودکار به صورت کامل در وسط خیابان یا جاده متوقف شوند.»……۱۳-فرخوان مزدا در استرالیا بخاطر نقص فنی در خودروهای دیزلی……..۱۴-مزدا ۳ مدل ۲۰۱۹ به دلیل مشکلی در کمربند ایمنی و چراغ هشدار کمربند ایمنی سرنشین جلو فراخوان شد که به ‌گفته شرکت خودروسازی مزدا، ممکن است کمربند ایمنی و چراغ غیرفعال بودن کیسه هوای سرنشین جلو در این خودرو به درستی کار نکند……..۱۵-فراخوان مزدا در بازار چین بخاطر نقص در پمپ سوخت………۱۶-مزدا به دلیل ترمز ناگهانی در برخی از خودروهایش فراخوان داد!!!!!!!دلیل این فراخوان که در ایالات‌متحده انجام می‌شود، نقص سیستم ترمز خودکار اضطراری (ای‌ایی‌بی) است. این نقص می‌تواند ترمز‌ها را به‌طور ناگهانی درگیر کند و از این رو ممکن است خودروی عقبی به مزدا برخورد کند………..۱۷-راخوان مزدا ۲ و ۳ برای مشکل صندلی خودرو و حرکت ناگهانی صندلی خودرو در آمریکا!!!!!!!!………..۱۸-مزدا تعدادی از خودروهای SUV خود را به دلیل نقص در سیستم کنترل جریان بنزین این خودرو فراخوان خوانده است. این فراخوان شامل دویست و هفده هزار و پانصد خودرو SUV مزدا به دلیل این نقص می شود…………۱۹-فراخوان مزدا ۳ به خاطر احتمال در رفتن چرخ!!!!!!که ختی سایت پدال هم خبرش رو پوشش داد………۲۰-فراخوان مزدا ۳ به خاطر برف‌پاک‌کن‌های معیوب………..۲۱- این خیلی جالبه : شرکت خودروسازی “مزدا” ژاپن از ترس عنکبوت‌ها فراخوانی را برای جمع‌آوری ده‌ها هزار خودرو خود داد!!!!!!!!……..۲۱-فراخون نیم میلیون مزدا که دلیل این فراخوان مشکلی است که برای پمپ روغن هیدرولیک این خودروها پیش آمده و ممکن است به از دست رفتن کنترل فرمان منجر شود…….۲۲-فراخون هوندا در استرالیا به دلیل مشکل پمپ سوخت…….۲۳-فراخوان دو میلیون و هفتصد هزار دستگاه هوندا به دلیل معیوب بودن کیسه هوا…..۲۴-فراخوان صد و سی هزار دستگاه هوندا در کانادا بخاطر مشکل فنی میل گاردان……….۲۵-فراخوان چهار صد و سی و هفت هزار دستگاه هوندا از مدل پیکاپ‌های «ریجلاین» و سواری‌های «آکورد» و «تی آل ایکس» در آمریکا به خاطر ریسک آتش سوزی……..۲۶-فراخوان نه صد هزار دستگاه هوندا به دلیل نقص در صندلیهای ردیف دوم…..۲۷-فراخوان یک میلیون و چهارصد هزار دستگاه خودروی هوندا آکورا را به علت نقص در پمپ سوخت……..۲۸-فراخوان یک میلیون چهار صد هزار محصول هوندا در آمریکا به خاطر سه مشکل نرم افزاری و میل لنگ که پدال خبرش رو پوشش داده بود……۲۹-فراخوان یک میلیون و هفتصد هزار خودروی هوندا در سراسر جهان به خاطر آتش سوزی……۳۰-فراخوان نیم میلیون هوندا به دلیلی نقص فنی که در همین رابطه هوندا اعلام کرد که طی زمان شلنگ فرمانهای خودکار ممکن است خراب شده و موجب نشتی شوند. نشست مایع فرمان خودکار نیز ممکن است به آتش سوزی در اتومبیل یا ایجاد دود منتهی شود……۳۱-فراخوان هوندا برای شاسی بلند پایلوت ۲۰۱۶ به دلیل مشکل نشت باک……..۳۲- فراخوان هوندا برای دو میلیون و صد هزار دستگاه از محصولاتش به دلیل ریسک وقوع آتش سوزی……..۳۳-
فراخوان نیسان برای ۳۹۴هزار خودرو در آمریکا به‌دلیل نقص فنی در سیستم ترمز…….۳۴-
فراخوان میلیونی نیسان به علت نقص درب صندوق عقب حتی پراید هم مشکل درب صندوق عقب نداره…….۳۵-فراخوان یک میلیون دویست هزار نیسان به دلیل نقص دوربین دید عقب….۳۶-فراخوان نیسان برای چهل و هفت هزار خودروی الکتریکی……..۳۷-فراخوان نیسان برای رفع نقص هجده هزار خودرو در بازار روسیه …….۳۸- فراخوان نیسان در آمریکا به دلیل نقص فنی در تغییر وضعیت سوئیچ و استارت …….۳۹- فراخوان دویست و پانزده هزار دستگاه خودروی نیسان در آمریکا به دلیل نقص فنی و احتمال آتش سوزی………۴۰-فراخوان نیسان برای ریسک آتشسوزی ، به دلیل وجود احتمال نشت روغن ترمز که خطر وقوع آتش سوزی را متعاقباً افزایش می‌دهد……..۴۱-فراخوان نیسان در آمریکا و کانادا برای تعمیرات یک میلیون و سیصد هزار نمایشگر!!!!!!!!……….۴۲-فراخوان نیسان آلتیما ۲۰۲۰ به خاطر لاستیک‌های معیوب……۴۳-فراخوان نیسان برای رفع نقص چراغ ترمز ۸۰ هزار خودرو…….۴۴-فراخوان عجیب برای نیسان قشقایی به دلیل نقص در سیستم بی سی ام ……..۴۵-فراخوان عجیب نیسان به خاطر خاموش شدن ناگهانی موتور در مدلهای ناوارا و جیوک …….۴۶-فراخون سه میلیون و پانصد هزار دستگاه نیسان به دلیل احتمال کار نکردن ایربگهای سمت سرنشین صندلی جلو……۴۷-فراخوان نه صد و چهل و هشت هزار میتسوبیشی اوتلندر در استرالیا به‌دلیل مشکل کمربند ایمنی صندلی‌های عقب که خود پدال هم خبرش رو گذاشت…….۴۸- فراخوان میتسوبیشی در آمریکا به دلیل داغ شدن بیش از حد موتور…….۴۹-فراخوان بزرگ میتسوبیشی به دلیل نقص در واحد هیدرولیکی سیستم ای سی یو…….۵۰-شرکت میتسوبیشی به دلیل دو مشکل مجزا بیش از ۱۳۰ هزار خودرو را فراخوان می‌کند. این مشکل‌ها ممکن است دید راننده را کاهش دهند و درنتیجه احتمال تصادف افزایش یابد‌ ۵۱-فراخوان میلیونی تویوتا در آمریکا؛ از مشکلات نرم افزاری تا باز نشدن کیسه هوا و ایربگ ۵۲-فراخوان ۲/ ۳ میلیون تویوتا و لکسوس به دلیل ایراد پمپ سوخت و احتمال اختلال در کارکرد موتور محصولات تولیدی ۵۳- شرکت تویوتا ۶/ ۱ میلیون خودرو را به‌ دلیل نقص کیسه هوا تاکاتا فراخوان کرد ۵۴-فراخوان تویوتا برای ۳.۴ میلیون خودرو به دلیل نقص کیسه هوا ۵۵-فراخوان ۱.۲ میلیون دستگاه خودروی تویوتا و لکسوس در آمریکا به خاطر نقص در پمپ سوخت ۵۶- فراخوان تویوتا برای جمع‌آوری یک میلیون خودروی هیبریدی به دلیل احتمال آتش سوزی ۵۷- فراخوان تویوتا به دلیل حریق در لندکروز ۷۰ و…. ۵۸- فراخوان یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو مزدا به سبب بروز نقص در کیسه هوای آنها ۵۹- فراخوان جهانی مزدا از مرز دو میلیون خودرو گذشت!!! به دلیل نقص در ایربگ ۶۰-فراخوان مزدا به خاطر ترمز ناگهانی و عملکرد ناقص ترمز دستی که منجر به حرکت خودرو در زمان پارک بودن خودرو میشود ۶۱- فراخوان نیم میلیون مزدا به سبب ایراد در پمپ روغن هیدرولیک این خودروها که ممکن است به از دست رفتن کنترل فرمان منجر شود ۶۲-فراخوان میلیونی نیسان به علت نقص صندوق عقب ۶۳-فراخوان نیسان برای ۳۹۴هزار خودرو در آمریکا به‌دلیل نقص فنی در سیستم ترمز ۶۴-فراخوان نیسان برای ۴۷ هزار خودروی الکتریکی -نیسان برای رفع نقص ۱۸ هزار خودرو در بازار روسیه۶۵-فراخوان نیسان به دلیل نقص فنی در تغییر وضعیت سوئیچ و استارت ۶۶-فراخوان نیسان برای تعمیرات ۱.۳ میلیون نمایشگر ۱۸- فزایش فراخوان نیسان برای کیسه هوای معیوب ۶۷-فراخوان نیسان آلتیما ۲۰۲۰ به خاطر لاستیک‌های معیوب ۶۸-فراخوان تویوتا بخاطر احتمال انفجار خودرو های هیبرید ۶۹-فراخوان هوندا بخاطر در صندوق عقب ۷۰-فراخوان مزدا بخاطر مشکلات موتور ، ۷۱- فراخوان ۱.۸ میلیونی تویوتا به علت آتش سوزی ، ۷۲ فراخوان نیسان به دلیل آتش سوزی
Arman
باز حسین ضربه خورد :))))))
حسین
اکانت های فیک یکی یکی دارن لو میرن🤣🤣 این لیست کذایی قبلا با اکانت های فرید و پدرام و بهزاد ارسال شده بود🤣🤣 خردسال کم عقل
سامورایی | 武士
اینقدر خوشم میاد از فشار منفی میزنین برام 🙂
اصن افتخاره واسم 🤣🤣😂😂😂
سامورایی | 武士
اصلا من دنبال مثبت نیستم کل پدالو جم کنین منفی بزنن برام اصلا مهم نیست
اون دیگاه تو در باره یک موضوعه که باید منطقی و واقعی باشه
وگرنه چه فرقی داره من حرفم ۱۳۰ تا لایک بخوره یا ۱۴۰ تا دیس لایک
هیچ فرقی نداره
دیدگاهه توئه که باید درست باشه
امیرعلی
سامورایی اگه میبینی امریکن فنی جوابت رو نمیده فکر نکن بخاطر اینه که جواب نداریم
بخاطر اینه که ما مثل بعضی از ژاپنی فن ها(نه همشون) عقده ماشینی مثل کوروت یا موستانگ یا … را نداریم و به صنعت خودرو امریکا افتخار می‌کنیم و همچنین دوست نداریم وقتمون رو صرف جواب دادن به صحبت های دلقک هایی مثل تو بکنیم
M.Kkarimi
روزی ۲ ۳ تا خبر زرد از تسلا !! فکر برای امروز دیگه کافی باشه !
واقعا هیچ محتوایی غیر این موارد حاشیه ای و جنجالی از تسلا موجود نیست ؟!؟!
البته از اونجایی که همیشه یه عده برای درگیری و سر و کله انداختن حاضرن ، بنظرم اینجور اخبار برای بعضی مخاطبین میتونه خوراک خوبی باشه ! این یکی بجون اون یکی بیفته اون یکی بجون این یکی بیفته …
امین
از شانس ایلان ماسک
akrh78
که چی الان؟ والا همون قبلا بهتر بود روزی ۱۰ تا یا کمتر پست میزاشتین ولی بدرد بخور
الان آب بستین بهش زرد که چه عرض کنم بعضی پستا قهوه ایه
Moon
این سیاست زومیت موقعی که مایکروسافت ، اکتیویژن بلیزارد رو خرید روزی ۱۰ تا پست با اخبار تکراری تو زومجی و زومیت کار می شد تا طرفدارهای Xbox و PlayStation رو به جون هم بندازن تا کامنت ها الکی بالا بره تو پدال قبلا فراخوان کره ای ها بود الان اخبار این شومن و شرکت بورسیش البته من به یکی دو تا از این تیپ پست ها اعتراض نمی کنم ولی واقعا تیم زومیت زیاده روی می کنه
Farzad
احساس نمیکنید کل سایت شده اخبار تسلا که دو ریال نمی ارزن ، حالا چون بازدید اخبارهای تسلا بالاست دلیل نمیشه که .
ارین صاحب جمعی
اخی عمو ایلانم فشاری شد وای به حال طرفداران تسلا اقا یک سوژه دیگه هم جور شد تا الان لنت ترمز سوژه جدید بود حالا که خودتونم خودتونو قبول ندارید یک سوژه فرا جدیده 🤣🤣😅😅😅🤣🤣🤣😂😂😂😂
سامورایی | 武士
عمو ایلان الان داره بک فایر میزنه😂😂😂😂😂😂
داش بهتره منتظر دیس لایکا باشیم😂😂😂😂😂
سامورایی | 武士
عمو ایلان الان داره بک فایر میزنه😂😂😂😂😂😂
داش بهتره منتظر دیس لایکا باشیم😂😂😂😂😂
اوه اوه اوه اوه اوه
ایلان ماسک از سوپرا تقویت بیشتر داره بک فایر میزنه
viper
داش من خودم از ماشینای ژاپنی خیلی خوشم میاد
و یه سوال (طعنه نیست)
اگزوز تویوتا سوپرا که اینقدر بک فایر میزنه چطور پاره نمیشه؟؟؟ یکی از دوستان چند بار با ماشین قدیمی یه حرکتی انجام داد که ژاپنی هم بود و اگزوزش پاره شد
A … She just reminds Me of love … A
خبر بسی خوشحال کننده بود .
از این دست خبرها بیشتر کار کنید البته به خوام صادق باشم من مشکلی با تسلا ندارم ولی بیشتر مشکلم با تسلا فنا هست در واقع بیشتر اوقات از لج کردن با تسلا فنا کامنت میدم چون تسلا فنا واقعاً واقعاً واقعاً مرزهای تعصب را جابجا کردن و این آدم و اذیت میکنه نظر هاشون خیلی تعصبی و بیش از حد فشاری طرف یه روز از چلنجر حمایت میکنه پست بعدی میاد میگه اصلا ماشین برقی از همه بهتره واقعاً دوگانگی شخصیت شون رو آدم نمیتونه درک بکنه از این رو همش دلت میخواد که باهاشون بحث بکنی و فشاریشون بکنی خودشوت مقصر هستند و همه این رو میدونیم که متعصب ترین طرفداران دنیای اتومبیل سازی تسلا فنا هستند
Moon
خجالت بکش پدال !
کامنتم رو حذف کردی ؟
چون به این سیاست کامنت و ویو گیری اعتراض کردم ؟
دیگه نه کامنت می نویسم و نه سایت پدال رو باز می کنم .
شاپور
کار پدال تو حذف کامنتها واقعا خجالت آوره، سایتی فوق العاده محافظه کار، من هم از بایدن انتقاد کردم حذف کرد.
Khosrow
نتیجه میدهد – یک شیاد از پس یک سیاستمدار نمیتونه بر بیاد ..
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari