رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو، گفت: قیمت خودرو طی دو هفته اخیر تغییر چندانی نداشته است و بازار این محصول صنعتی در آرامش است.
به گزارش خودروتک به نقل از فارس، سعید موتمنی درباره آخرین وضعیت بازار خودرو اظهار داشت: بازار خودرو آرام است و در چند هفته گذشته، قیمت انواع خودروها تغییر نداشته است. 
وی افزود: بازار خودرو مصرفی است و امروز تقاضای کاذب در این بازار وجود ندارد در نتیجه آرامش بر بازار حاکم است. 
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: بازار خودرو مثل سایر بازارها منتظر نتیجه مذاکرات است و  اگر نتیجه مذاکرات مثبت باشد روند قیمت ها در این بازار کاهشی خواهد شد. 
موتمنی بیان داشت: در حال حاضر خرید و فروشی قابل توجهی در بازار انجام نمی شود زیرا در صورتی که نتیجه مذاکرات مثبت شود روند قیمت ها در بازار خودرو کاهشی می شود بنابراین مردم نیز در انتظار نتایج مذاکرات هستند. 
وی در پاسخ به این سوال که آیا با نزدیک شدن به ایام عید نوروز تقاضا برای خودرو افزایش می یابد؟ گفت: خیر، طی دو سال گذشته به علت شیوع بیماری کرونا تقاضا در این ایام افزایش نداشته است. 
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو گفت: در حال حاضر قیمت پراید 111 در بازار حدود صد و هشتاد و پنج میلیون تومان و قیمت پراید 131 حدود صد و شصت هشت میلیون تومان است. 
وی افزود: قیمت تیبا دو حدود صد و هشتاد و نه میلیون تومان و قیمت تیبا صندوق دار نیز حدود صد و هشتاد میلیون تومان است. 
موتمنی گفت: قیمت رانا حدود دویست و شصت و نه میلیون تومان و قیمت دنا  نیز حدود سیصد و سی و سه میلیون تومان است. 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari