در حالی که نقل و انتقالات زمستانی رسما آغاز شده است، استقلالی‌ها هنوز بازیکن جدیدی را برای نیم فصل دوم به صورت رسمی به خدمت نگرفته‌اند.
به گزارش خبرورزشی، تیم فوتبال استقلال که با صدرنشینی در پایان نیم فصل نخست کارش را در لیگ برتر دنبال می‌کند، برای حضور پر قدرت در نیم فصل دوم و بالا بردن شانس قهرمانی در این فصل نیاز به تقویت و جذب بازیکنان جدیدی دارد. در همین راستا فرهاد مجیدی هم در برخی از اظهار نظرهای رسمی‌اش صحبت از جذب بازیکنانی جدید و خارجی کرده بود و حتی به پست‌هایی که در آن نیاز به بازیکن جدید دارد هم اشاره کرده بود.
در حالی که نقل و انتقالات زمستانی آغاز شده است، هنوز به صورت رسمی استقلالی‌ها بازیکن جدیدی را به خدمت نگرفته‌اند و این در حالی است که حداقل یک بازیکن (بابک مرادی) قطعاً از این تیم جدا شده و دو سه بازیکن دیگر هم در آستانه جدایی قرار دارند.
در همین خصوص گفته می‌شود تاکنون تنها نام دو بازیکن به صورت قطعی به عنوان لیست خرید استقلال در اختیار باشگاه قرار داده شده که یکی از آنها صالح حردانی و دیگری یک هافبک برزیلی است.
آبی پوشان یک دیدار معوقه مربوط به هفته شانزدهم لیگ برتر مقابل هوادار دارند که این دیدار ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۵ بهمن در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari