kmc k7 در واقع همان جک x7 است که با برند کرمان موتور به بازار ایران راه یافته و توسط این شرکت مونتاژ می شود، بحث های عرضه این خودرو در بازار ایران از اواخر سال 98 در رسانه ها منتشر شده بود، اما سر انجام کرمان موتور توانست این خودرو را در سال 1400 و به آرامی راهی بازار کشور کند، همین موضوع باعث شد کی ام سی K7 در بازار ایران رقبای بسیاری مانند فیدلیتی، دیگنیتی پرایم، لاماری ایما، تیگو 7 پرو و… داشته باشد که عرضه را بر آن تنگ می کنند، در ویدیو تست و بررسی KMC K7 بدون تعارف به بررسی و بیان نکات ضعف و قوت آن پرداختیم و کوشیدیم با پرداختن به تمام پارامترها، به شما کمک کنیم تا با تماشای بررسی کی ام سی K7، به شناخت مناسبی از این خودرو دست یابید، قیمت KMC k7 در زمان ضبط این بررسی در محدوده یک میلیارد و 200 میلیون تومان بود.
پیشرانه 1.5 لیتری توربو با پاشش مستقیم، KMC K7 را به یکی از قدرتمند ترین پیشرانه های 1.5 لیتری بازار ایران مجهز کرده، اما عملکرد این پیشرانه در شرایط ایران چگونه است؟ برای پاسخ این سوال، کافی است این ویدیو را تماشا کنید!
برای ما هم 700 میلیون تومان ضرر دارد
داداش من خداوکیلی اگر حرف نزنی هیچکس نمیگه لالی . والدینت حرف زدن را یادت…
شما به جای خودرو باید کارخانه نساجی باز کنین چون نو دروغ گفتن و بافتن…
البته ضررش برای ما بیشتر وکشندتر و ویرانگره درش را گل بگیرید
آره ارواح عمت
وب سایت خودرو با هدف اطلاع رسانی در حوزه خودرو در آذر 92 فعالیت خود را آغاز نموده است. سعی بر آن بوده که مرجعی برای اطلاعات و مشخصات فنی خودروهای داخل ایران باشیم و بتوانیم به صورت تخصصی مقایسه، قیمت، تست و بررسی خودرو‌ها را انجام بدهیم. همواره پذیرای انتقادات و پیشنهادات شما خواهیم بود.
تمامی حقوق محتوای منتشر شده در این سایت متعلق به car.ir است.
بازنشر محتوا بدون اشاره به منبع، غیرمجاز و حق car.ir برای پیگیری از طریق DMCA محفوظ است.

source

توسط autokhabari