همه می‌دانیم که رانگلر جزو محبوب‌ترین خودروها برای بهبود و ارتقاست. البته ما هرگز فکر نمی‌کردیم یک روزی رانگلر را ببینیم که به خودروی هات رود وحشی تبدیل می‌شود! این اتفاق دقیقاً رخ داده است و حالا شاهد فروش آن در eBay هستیم. در بخش اطلاعات خودرو جزئیات چندانی از تاریخچه این رانگلر و چگونگی تبدیلش به این موجود عجیب منتشر نشده و تنها می‌دانیم این رانگلر مدل سال ۱۹۸۸ است. با توجه به تصاویر و اطلاعات در دسترس می‌توان گفت این خودرو وجه اشتراک بسیار کمی با نسخه اولیه خود دارد.

در ابتدا باید گفت تمامی پانل‌های بدنه جدید هستند و ابعاد و تناسبات رانگلر نسبت به یک نمونه استاندارد بسیار فرق می‌کند. آنچه در بدنه جلب‌توجه می‌کند پانل‌های مشکی مات است و خبری از خطوط روی بدنه نیست. این هات رود همچنین از پانل‌های چوبی در جلو و کناره‌ها سود می‌برد. رانگلر موردبحث از رینگ‌های پنج پره استفاده می‌کند و کاپوت به‌طور کامل تعویض شده است. بجای کاپوت استاندارد شاهد رول بار و شیشه جلوی جدیدی هستیم. کابین نیز همانند بدنه بسیار ساده کار شده است. در واقع یک داشبورد چوبی سفارشی، غربیلک فرمان جیپ و یک جفت صندلی چرمی کرمی رنگ وجود دارند.

شما می‌توانید سازنده این خودرو را به خاطر بدنه و کابین ساده‌اش ببخشید اما برای این کار باید نگاهی به زیر کاپوت بیندازید! خبری از پیشرانه اصلی رانگلر نیست و بجای آن نیروگاه ۸ سیلندر ۷.۵ لیتری تنفس طبیعی فورد قرار دارد. این پیشرانه با یک گیربکس اتوماتیک همکاری می‌کند اما قدرت تولیدی‌اش مشخص نیست. البته می‌دانیم نیروی تولیدی به چرخ های عقب فرستاده می‌شود و قطعاً باعث ثبت زمان قابل‌توجهی در مسافت ۴۰۰ متر خواهد شد. با توجه به کارهای صورت گرفته روی این رانگلر، قیمت پیشنهادی ۱۷۹۵۰ دلاری خیلی غیرمعقول به نظر نمی‌رسد، این‌طور نیست؟
MOTORE PUSHROD
لذت خالص رانندگی با موتوره پوشراد فورد
حال میده تابستون باهاش بری تو خیابونای کالیفرنیا دور دور کنی
VIPER
این حجم موتور بالا واسه یه وی ۸ فقط بخاطر گشتاور بالاشه که بدرد وانت f250 میخوره
ناشناس
یعنی این جیپ الان تولید میشه؟اگه تولید میشه به صورت تولید محدود هست یا نه؟
پدرام
هات رود رو کلا نمی پسندم الان این جیپ قیافه خودش خیلی بهتره نهایت یه ارتفا می دادن دیگه جلوش ابهت نداره
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari