گروه صنعتی ایران خودرو در چهارمین نمایشگاه خودروی تهران دو محصول جدید هایما را معرفی کرد. همچنین تیپ جدید دنا پلاس توربو اتوماتیک و نسخه های جدید پژو ۲۰۷i، رانا پلاس، تارا و… در این رویداد خودرویی به نمایش گذاشته شدند. در این ویدیوی اسب بخار به سراغ غرفه ایران خودرو در نمایشگاه خودروی تهران ۱۴۰۱ رفته ایم.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، چهارمین نمایشگاه خودروی تهران از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در شهر آفتاب تهران برقرار است. هایما ۸S و ۷X جز محصولات جدیدی هستند که در این نمایشگاه رونمایی شدند. دنا پلاس توربو اتوماتیک تیپ L3 هم در غرفه ایران خودرو حضور دارد و معرفی اولیه آن انجام شده است. دو دستگاه مرسدس بنز E200 هم در این غرفه دیده می شوند و پرچم شرکت ستاره ایران را بر افراشته اند.
نسخه های آپشنال محصولات ایران خودرو هم توسط شرکت آپکو به نمایش درآمده اند و ایران خودرو دیزل هم محصولات جدید خود را در این همایش خودرویی به نمایش گذاشته است.
ساعت بازدید از نمایشگاه خودروی تهران ۱۴۰۱، یازده صبح تا شش بعد از ظهر اعلام شده و امکان بازدید رایگان برای عموم فراهم است.
پایگاه خبری اسب بخار و خودروچی هم با حمایت مجموعه برگزاری چهارمین نمایشگاه خودروی تهران و شرکت پترو افرا خاورمیانه در ورودی سالن A5 و سالن ملل، غرفه ای را برپا کرده اند.
پایگاه خبری اسب بخار
عکس ها: علیرضا پاداش / اسب بخار
واقعا درست گفتین ، یه سری آدمیم که فقط داریم نگاه می کنیم.خخختست و بررسی لاماری ایما به عنوان جدیدترین کراس اوور مونتاژی بازار ایران و مقایسه دو اسکوتر یاماها N-MAX و هوندا PCX، آن چیزی است که در آخرین قسمت فصل هفتم اسب بخار به نمایش در آمده است.
در قسمت یازدهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی FMC T5 فردا موتورز رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی این قسمت مقایسه رنو تندر ۹۰ اتوماتیک با دانگ فنگ H30 کراس را انجام داده ایم.
در قسمت دهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی دایون Y5 در کویر مرنجاب رفته ایم. همچنین در این برنامه تجربه سفر یک روزه به کویر و قواعد این دسته از طبیعت گردی ها را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته ایم.
تست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید.
در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]
واقعا درست گفتین ، یه سری آدمیم که فقط داریم نگاه می کنیم.خخخ


source

توسط autokhabari