لیست خرید پرسپولیس هنوز بیرون نیامده است اما شایعاتی که اغلب هم بعدا حقیقت از آب در می آیند می گویند که امید نورافکن یکی از گزینه های خرید پرسپولیس است.
اینکه پرسپولیس و امید نورافکن آیا مذاکراتی هم داشته اند یا خیر و در صورت مذاکره آیا پیشرفتی هم صورت گرفته است یا نه، مشخص نیست اما نورافکن هر بار که در جمع خبرنگاران با سوال داشتن پیشنهاد از پرسپولیس مواجه شده آن را تکذیب نکرده و همه چیز را به پایان فصل موکول کرده است.
شایعه تمایل پرسپولیس به جذب امید نورافکن واکنش محرم نویدکیا، سرمربی سپاهان را نیز در کنفرانس خبری به دنبال داشت.
نویدکیا در واکنش به طرح این موضوع که «شنیده شده برخی‌ها به امید نورافکن و پورعلی‌گنجی گفته‌اند برای اینکه در جام جهانی در تیم ملی حضور داشته باشید به یک تیم خاص بروید!» تصریح کرد:اصلاً برای من این چیزها مهم نیست. نه این چیزها را گوش می‌کنم و نه برایم مهم است و نه اصلاً برایم تفاوت می‌کند که بازیکنانم بخواهند جابجا شوند. برای من مهم است که آنها اینجا باشند، ولی از روز اول که به باشگاه آمدم گفتم کسانی باید اینجا باشند که سپاهان را دوست دارند. هر کسی دوست داشت می‌تواند بماند و هر کسی دوست نداشت می‌تواند برود. بعضی‌ها قرارداد دارند و باید پایبند باشند، مابقی چیزها دیگر برای من خیلی تفاوتی ندارد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari