۲ خودرو فورد F-150 لایتنینگ 2022 و ریوین R1T 2022 رقیب هم هستند که در این گزارش تفاوت های آنها را مورد بررسی قرار داده ایم.
به گزارش خودروتک به نقل از باشگاه خبرنگاران ، ریوین R۱T ۲۰۲۲ یک پیکاپ تمام الکتریکی است که توسط یک خودروساز برقی ساخته شده است. فورد با F-۱۵۰ لایتنینگ ۲۰۲۲، خط تولید F-۱۵۰ را گسترش می‌دهد تا یک گزینه تمام الکتریکی را در بر بگیرد. این خودرو در طیف وسیعی از چهار تریم با باتری‌های متعدد و قابلیت چشمگیر موجود است.
ریوین R۱T دو موتوره دارای ۶۰۰ اسب بخار قدرت با ۶۰۰ پوند فوت گشتاور است. با پیکربندی چهار موتور این اعداد به ۸۰۰ اسب بخار با گشتاور ۹۰۰ پوند فوت می‌رسد؛ شتاب قوی است و بدون تردید R۱T را به یک پیکاپ جذاب برای رانندگی تبدیل می‌کند.
فورد F-۱۵۰ با باتری استاندارد یا برد طولانی در دسترس است. مجهز به باتری برد استاندارد، ۴۵۲ اسب بخار قدرت تولید می‌کند، در حالی که باتری با برد طولانی، این رقم را به ۵۶۳ اسب بخار افزایش می‌دهد. هر دو باتری ۷۷۵ پوند فوت گشتاور دارند. اگرچه از نظر عملکرد قوی است، اما R۱T چهار موتوره جلوتر است.
فورد F-150 لایتنینگ 2022 در مقابل ریوین R1T 2022
F-۱۵۰ لایتنینگ دارای فضای داخلی ساده تری در تریم‌های پایه با سطوح نشیمنگاهی وینیل یا پارچه‌ای است، اما این تریم‌ها نیز بسیار مقرون به صرفه هستند. فضای داخلی F-۱۵۰ لایتنینگ غنی تر، چشم نوازتر و مجلل‌تر از آنچه ریوین ارائه می‌دهد، است. هر دوی این پیکاپ‌ها بیش از حد امکانات سرگرم کننده برای گذراندن یک روز معمولی ارائه می‌دهند. 
فورد F-150 لایتنینگ 2022 در مقابل ریوین R1T 2022
ریوین R۱T دارای صفحه نمایش لمسی اطلاعات سرگرمی ۱۵.۶ اینچی است, این سیستم این قابلیت را دارد که در کنار سیستم اطلاعات سرگرمی، بلکه سایر عملکرد‌های خودرو از جمله آب و هوا را کنترل کند. این خودرو قابلیت Apple CarPlay یا Android Auto را ندارد .
فورد F-150 لایتنینگ 2022 در مقابل ریوین R1T 2022
فورد F-۱۵۰ لایتنینگ دارای صفحه نمایش لمسی ۱۲.۰ اینچی در تریم‌های پایه با Apple CarPlay، Android Auto، اتصال Wi-Fi ۴G LTE و ناوبری است. دو تریم برتر دارای صفحه نمایش لمسی ۱۵.۵ اینچی هستند. اگرچه در تریم‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر، صفحه‌نمایش‌های کوچک‌تری دارد، اما اتصال استاندارد گوشی‌های هوشمند، سیستم فورد را پیشتاز می‌کند.
فورد F-150 لایتنینگ 2022 در مقابل ریوین R1T 2022
این‌ها دو پیکاپ برقی مناسب هستند که هر دو چیز‌های زیادی برای ارائه دارند؛ ریوین در هر دو تریم، اسب بخار و برد بالاتر داخلی مجلل دارد و می‌تواند بیشتر یدک بکشد.
فورد F-150 لایتنینگ 2022 در مقابل ریوین R1T 2022
فورد F-۱۵۰ لایتنینگ اتصال بهتری به گوشی هوشمند برای سیستم اطلاعات سرگرمی خود، فضای داخلی مجلل‌تر برای تریم‌های برتر و ویژگی‌هایی دارد که یدک کشی با خودرو‌های الکتریکی را آسان‌تر می‌کند. همچنین دارای تزئینات بیشتر و قیمت اولیه پایین تری است که آن را مقرون به صرفه نگه می‌دارد.
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به میباشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط autokhabari