کادیلاک اوایل دیروز پذیرش سفارشات خرید کراس‌اوور الکتریکی لیریک را آغاز کرد و به نظر می‌رسد استقبال از آن بسیار زیاد بوده است زیرا ظرفیت فروش مدل ۲۰۲۳ این خودرو به‌طور کامل پر شده است. در وب‌سایت کادیلاک عنوان شده است که ظرفیت پیش‌سفارش‌های لیریک مدل ۲۰۲۳ تکمیل شده است اما خریداران همچنان می‌توانند در لیست انتظار ثبت‌نام کنند. این یعنی اگر بخشی از ظرفیت تولید لیریک مدل ۲۰۲۳ خالی شد، این خریداران در اولویت خواهند بود اما در غیر این صورت به‌عنوان اولین خریداران مدل ۲۰۲۴ در نظر گرفته خواهند شد.

به گفتهٔ کادیلاک، درحالی‌که تحویل لیریک مدل ۲۰۲۳ به خریداران از پاییز امسال شروع خواهد شد، خریداران مدل ۲۰۲۴ برای تحویل خودروی خود باید تا بهار سال ۲۰۲۳ صبر کنند. اوایل سال آینده نیز نسخهٔ چهارچرخ محرک این کراس‌اوور لوکس الکتریکی به بازار خواهد آمد. قیمت پایهٔ لیریک از ۶۳ هزار دلار آغاز می‌شود و کادیلاک آن را تلفیق کمیابی از هنر، تکنولوژی و پرفورمنس توصیف کرده است. این خودرو به یک پکیج باطری ۱۰۰ کیلووات ساعتی و یک موتور الکتریکی در عقب مجهز است که ۳۴۰ اسب بخار قدرت و ۴۴۰ نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند. با هر بار شارژ کامل این باطری‌ها هم لیریک می‌تواند تا ۵۰۰ کیلومتر را طی کند.

نسخهٔ چهارچرخ محرک این خودرو اما به دو موتور الکتریکی مجهز می‌شود که مجموعاً حدود ۵۰۰ اسب بخار قدرت تولید و آن را به هر چهارچرخ منتقل می‌کنند. به لطف این قوای محرکه، کراس‌اوور برقی کادیلاک می‌تواند تا ۱۶۰۰ کیلوگرم را یدک بکشد. تقاضای بالا برای لیریک نباید عجیب باشد زیرا نسخهٔ Debut Edition این خودرو نیز در عرض چند دقیقه به‌طور کامل فروخته شد و ۷۰ درصد از خریداران آن کسانی بودند که قبلاً کادیلاک نداشتند.

[email protected]@DRZ911
شایسته نام کادیلاکه واقعا .
یه شاهکار زیبا . مخصوصا طراحی داخلیش
hssn
ماشین ارزشمندیه واقعا ، قطعا یکی از موفق ترین ساخته های کادیلاک میشه طی سال‌های آینده.
احمدرضا
در جهان موازی
کوییک اتوماتیک: مشخصات، قیمت، رقبا و هر آنچه باید بدانید
ehsan.fa
دیروز ویران خودرو تو نمایشگاه از سمند دنایی جدیدش رو رونمایی کرده ولی ماشین وسط پیست خاموش شده رفتن هولش دادن برگردوندند نمایشگاه
viper2
کادیلاک دوباره به طور جدی به میدون رقابت با مرسدس بنز برگشته با انواع مدل ها .
GMA
💎
reza342
جلو خوب. عقب داغون
Clean energy (صیانت!)
منم پول داشتم میخریدم
یانکی.من هم فرزند کسی هستم.آبان سرخ.
واقعا اثر هنریه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari