به گفته وزیر صمت پلتفرم های ایرانی مانند تارا در روسیه مورد استقبال قرار گرفته است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، فاطمی امین در حاشیه نشست مشترک تجاری ایران و روسیه در خصوص احتمال همکاری بیش تر خودروسازان روسی با همتایان ایرانی گفت: «در حال حاضر، آن چه روس ها نیاز دارند قطعات خودروست.»
وی ادامه داد: «به همین منظور، شرکت ها به هم متصل شده اند و کار می کنند. پلتفرم های ایرانی مانند تارا نیز مورد استقبال قرار گرفته است. البته دو سه ماه است که کار شکل گرفته و در حال پیشرفت است.»
وزیر صمت در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که خودروسازان از عدم حضور وی در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب گلایه‌مند هستند گفت: «در هر هفته نمایشگاه های بسیار زیادی برگزار می شود، الان نمایشگاه تجهیزات پزشکی را داریم. هفته گذشته نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی بود. نمایشگاه ها بسیار متعدد هستند. من بیش تر برای حل کردن مسائل وقت می گذارم . یعنی حداقل در هفته برای خودرو نصف روز وقت می گذارم. جلسه می گذاریم و مسائل و مشکلات را بررسی می کنیم. اصل قضیه این است که مسائل صنعت خودروسازی حل شود. البته حضور در نمایشگاه می تواند بسیار مؤثر و قوت قلب باشد، اما مشغله کاری بسیار زیاد است.»
فاطمی امین در ادامه در خصوص این که الزام به حضور خودروسازان بخش خصوصی در سامانه یکپارچه فروش تا چه زمانی ادامه خواهد یافت نیز تصریح کرد: «الزام در حضور در این سامانه برای این است که خدای ناکرده هیچ گونه شائبه تقلب، رانت و سوءاستفاده نباشد و تا زمانی که عرضه و تقاضا در بازار متعادل نشود این روش را ادامه می دهیم.»
علی طجوزی
پایگاه خبری اسب بخارتست و بررسی لاماری ایما به عنوان جدیدترین کراس اوور مونتاژی بازار ایران و مقایسه دو اسکوتر یاماها N-MAX و هوندا PCX، آن چیزی است که در آخرین قسمت فصل هفتم اسب بخار به نمایش در آمده است.
در قسمت یازدهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی FMC T5 فردا موتورز رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی این قسمت مقایسه رنو تندر ۹۰ اتوماتیک با دانگ فنگ H30 کراس را انجام داده ایم.
در قسمت دهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی دایون Y5 در کویر مرنجاب رفته ایم. همچنین در این برنامه تجربه سفر یک روزه به کویر و قواعد این دسته از طبیعت گردی ها را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته ایم.
تست و بررسی هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT آیتم اصلی قسمت نهم فصل هفتم اسب بخار است که می توانید در این برنامه به تماشای آن بنشینید.
در قسمت هشتم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور KMC K7 کرمان موتور رفته ایم. همچنین در بخش تست موتورسیکلت ها، بررسی اسکوتر هیبریدی یاماها گرندفیلانو را انجام داده ایم و در آیتم خودروچی نیز، تویوتا یاریس و هیوندای i20 مونتاژ آپشنال را با هم مقایسه نموده ایم.
تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی ایران خودرو تارا در نسخه دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را […]
در این قسمت از فصل هفتم اسب بخار، تست و بررسی سدان جدید FMC 511 را انجام داده ایم. در ادامه برنامه به سراغ مقایسه پژو ۲۰۷i دنده ای و دنا پلاس دنده ای رفته ایم و یاماها ان مکس را هم در بخش بررسی موتورسیکلت ها تست نموده ایم.
در قسمت پنجم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی ام وی ام ۳۱۵ پلاس رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی، به بررسی مزدا ۳ قدیمی و هیوندای آوانته در بازار کارکرده ها پرداخته ایم. در آیتم تیپ کار هم به سراغ کیت های زیربندی ارتقا یافته خودروهای دو دیفرانسیل رفته ایم و […]
در قسمت چهارم از فصل هفتم اسب بخار به تست و بررسی هیوندای آزرا مدل ۲۰۰۸ و ۲۰۱۸ و مقایسه بین دو اسکوتر شهری هوندا کلیک و وسپا VX-L پرداختیم.
قسمت سوم فصل هفتم اسب بخار «ارتفاع پَست» نام دارد و در قالب یک ویژه برنامه تهیه شده است. در این برنامه دو خودروی یواز پاتریوت و یواز پیکاپ مورد تست و بررسی قرار گرفته اند.
در قسمت دوم فصل هفتم اسب بخار، به سراغ تست و بررسی آفرودی پیکاپ KMC T8 کرمان موتور رفته ایم و این خودرو را به یک چالش کوهستانی دعوت کرده ایم. همچنین در این برنامه موتورسیکلت سری تریل T2 شرکت کویر موتور هم توسط مجریان این برنامه تست شده و در آیتم خودروچی هم نگاهی به پژو پارس LX و پژو ۲۰۶ تیپ ۵ انداخته ایم.
بالاخره انتشار اولین قسمت فصل هفتم اسب بخار با تست و بررسی فیدلیتی گروه بهمن و یاماها ایروکس آغاز شد. بالاخره پخش فصل هفتم اسب بخار در تیر ۱۴۰۰ آغاز شد و قرار است تا پایان سال جاری، در این برنامه خودروها و موتورسیکلت های مختلفی مورد تست و بررسی قرار بگیرند. قسمت اول فصل […]


source

توسط autokhabari