جدیدترین محصول پول استار، یادآور افتخارات این برند در مسابقات سرعت است. نسخه‌ی BST از پول استار ۲، تلاش شرکت سازنده برای تولید یک خودروهای برقی مناسب رانندگی پیست را نشان می‌دهد.
پیش از آنکه پول استار به عنوان یک برند مختص خودروهای برقی معرفی شد؛ دپارتمانی مخصوص تقویت و بهینه‌سازی محصولات ولوو بود. هرچند که پول استار، هرگز نتوانست مشابه AMG مرسدس بنز یا M بی‌ام‌و، برای ولوو عمل کند؛ افتخارات متعددی در مسابقات مختلف به دست آورد. این بخش از ولوو، سال ۱۹۹۶ تاسیس شد و به واسطه‌ی سرمایه‌گذاری جیلی چین، در سال ۲۰۱۷ برند اختصاصی خودروهای برقی را تشکیل داد.
Polestar 2 Launch Edition 2021 Price In Iran , Features And Specs - Ccarprice IRN
بعد از معرفی پول استار ۱ در سال ۲۰۱۷، پول استار ۲ به عنوان یک خودروی برقی کوچک‌تر و ارزان‌تر، سال ۲۰۱۹ رونمایی شد. پول استار ۲ با ساختار بدنه‌ی چهاردر کوپه و حالتی شبیه به کراس‌اور،  قیمت ۴۰ تا ۵۰ هزار دلار دارد. این خودرو تا امروز، موفقیت به فروش چشم‌گیر در بازار اروپا و امریکا نشده است.
پول استار 2 BTS نمای جلو
جدیدترین محصول پول استار براساس مدل ۲۰۲۳ از پول استار ۲ تولید می‌شود. این خودرو BST (Beast= وحشی) ادیشن ۲۷۰ نام دارد و نسخه‌ی تقویت‌شده از مدل اصلی با دو موتور خواهد بود. مجموع قدرت ۴۷۶ اسب بخار و گشتاور ۶۸۰ نیوتن‌متر، برای پول استار ۲ BST فراهم شده است؛ درحالی‌که باتری ۷۸ کیلووات ساعت نیز خواهد داشت.
پول استار 2 BTS نمای پشت
هنوز اطلاعات دقیق از عملکرد فنی پول استار ۲ BST در دسترس نیست اما می‌توان این خودرو را با نسخه‌ی دو موتوره‌ی استاندارد ساخت ۲۰۲۱ مقایسه کرد. مدل پایه از پول استار ۲، حدود ۷۶ اسب بخار قدرت کمتر نسبت به نسخه‌ی BST دارد و سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر برساعت ۴/۵ ثانیه با شعاع حرکتی ۴۵۰ تا ۴۷۰ کیلومتر فراهم می‌کند. نهایت سرعت این خودرو برقی، ۲۰۵ کیلومتر برساعت است.
پول استار 2 BTS نمای اصلی
علاوه‌بر افزایش قدرت، سیستم تعلیق و فنربندی نسخه‌ی BST نیز متفاوت از پول‌استار ۲ استاندارد خواهد بود. فنرها در جلو، ۲۰ درصد سختی بیشتر خواهند داشت و ۲/۵ سانتی‌متر کاهش ارتفاع فراهم خواهند کرد. پول استار ۲ BST، رینگ‌های ۲۱ اینچ و تایرهای پیرلی پی‌زیرو با پهناری ۲۴۵ میلی‌متر خواهد داشت؛ اما همراه ترمزهای چهار پیستون برمبو مشابه مدل اصلی پول‌استار ۲ عرضه خواهد شد.
جدیدترین محصول پول استار، فقط با دو رنگ بدنه‌ی سفید برفی و خاکستری تولید می‌شود. یک خط پهن سیاه نیز، وسط بدنه از سپر جلو تا عقب وجود دارد که البته به سفارش مشتری با هزینه‌ی هزار دلار، اجرا خواهد شد. تنها ۲۷۰ دستگاه پول استار ۲BST با آستانه قیمت ۷۵ هزار دلار عرضه خواهد شد.
 
GMA
خط مشکی وسط کاملا ظاهر زیبای ماشینو خراب کرده
Erfan
کلمه های وحشی هیجان پیست همشون با برقی در تضاد هستن
زیزیگولو
همه طراحیهای پول استار کاملا شیطانی  و حجومی و جذاب بنظر میرسن
Reza Waffen SS
با قسمت عقبش حال نمیکنم فقط
alireza-came-back
پول استار خودروی پیست نخواهد بود تا وقتی که ریماک نورا فعالیت میکنه و اصلا مقایسه بین این دو خودرو اشتباه است به دلیل تفاوت قیمت ولی ادعای تولید خودروی پیست اصلا به پول استار نمیخوره
matin
احساسا میکنم چراغ های جلو رو از کادیلاک گرفتن
تحت پیگرد
طراحی ضعیف
iman
طراحی ضعیف !
پولستا هر دو مدلش جزو بهترین طراحیهای ماشین هستن
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari