خودروهای زرهی و ضد گلوله باید از سرنشینان در برابر طیف متنوعی از خطرات محافظت کنند. این خودروها از روش‌ها و تکنیک‌های بسیار متفاوتی برای حفاظت جان سرنشینان در برابر گلوله‌ها بمب‌ها استفاده می‌کنند. در ویدئوی جدید شرکت اینکاس می‌خواهیم تست‌های تویوتا لندکروزر زرهی را تماشا کنیم. این شاسی‌بلند افسانه‌ای در برابر گلوله‌ها، نارنجک‌ها، مین‌های زمینی و ۱۵ کیلوگرم تی ان تی مقاومت جانانه‌ای را به نمایش می‌گذارد.

این ویدئو با نشان دادن لندکروزر که ۷۸۰ گلوله از سلاح‌های مختلف را پذیرا شده شروع می‌شود. سپس لندکروزر در برخی تست‌های وحشتناک شرکت می‌کند. تست‌های بالستیک اضافی این خودرو شامل پرتاب ۶ نارنجک DM51 روی سقف، ۴ نارنجک DM51 زیر کف خودرو، ۲ مین زمینی و ۱۵ کیلوگرم تی ان تی از فاصله ۲ متری است.

این انفجارها لندکروزر را تکان می‌دهند اما هیچ نفوذی به کابین صورت نمی‌گیرد و فضای سرنشینان کاملاً امن باقی می‌ماند. این تست‌ها واقعاً وحشتناک و سخت هستند و وضعیت خطرناک واقعی را شبیه‌سازی می‌کنند. معمولاً رانندگان ماهری پشت فرمان خودروهای زرهی می‌نشینند و آن‌ها می‌دانند که در چنین وضعیت‌هایی چه واکنشی داشته باشند. آخرین چیزی که هر راننده می‌خواهد گیر کردن در یک حمله خطرناک است اما محصولات زرهی اینکاس خیال همه را از این بابت راحت خواهند کرد.

ما قبلاً محصولات زرهی و ضد گلوله اینکاس همچون AMG G63 با سطح حفاظت CEN 1063 BR6 را خدمت شما عزیزان معرفی کرده‌ایم. این شرکت همچنین بی ام و X7، لینکلن نویگیتور و اینفینیتی QX80 را ارتقا داده است. وزن اضافه این خودروها معمولاً منجر به ارتقای سیستم تعلیق، پیشرانه و گیربکس نیز می‌شود. اینکاس همچنین محصولات زرهی خاص خود را نیز تولید می‌کند. آنچه در این ویدئو جالب به نظر می‌رسد نمایش کابین است که اگرچه حمله خشنی را نشان می‌دهد اما آدمک داخل خودرو آسیبی نمی‌بیند. هیچ فردی خواهان تجربه چنین چیزی نیست اما خب نمایش وضعیت داخل کابین لندکروزر زرهی هیجان زیادی دارد.
GMA
یا حضرت مقاومت😐😂
NAVID۰۰۹۸
مگه شوخیه ، الَکی که نشده حضرت !
تویوتا سال‌هاست حضرتِ دوام ، اطمینان و اعتماد را میسازه و این چیزیه که باقی شرکت‌ها حسرتش را میخورند !
F
سلام
ربطی به برند شرکت نداره ها. پراید هم بدی یک تن مواد محافظتی و فولاد فلان قدر میل بزارن لا شیشه ها و دراش و زیرش همین جوری با دوام میشه.
TML BN
دلم سوخت براش ولش کنید بره😂😂
Reza Waffen SS
وای خدا من یدونه میخوام
علی
داداش رضا تو رو ترور نمی کنن نگران نباش 😂🤟
meysam
بعد از این اتفاقات هم میتونه راه بره یا متوقف میشه؟؟
شاهین
ماشین های زرهی از تنها چیزی که خیلی باید بترسن بمب کنار جاده ای
یعنی من دیدم کلیپشو توی افغانستان کامیون زرهی ۲۰ تنی ارتشی که برای انگلیس هم هست(اسمشو یادم رفته) با بمب کنار جاده ای برخورد کرد مثل دمپایی پرت شد هوا به ارتفاع ۶ متر و از ۷ سرنشینی که داشت ۲ نفرشون مردن بقیه شون هم مجروح شدن
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *آیا حساب کاربری ندارید؟

source

توسط autokhabari