wp-header-logo-233.png

جستجو در خودروبانک
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در راستای گسترش فعالیت ها و توسعه خدمات بازرسی و کیفی سازی فرآیندهای واردات و صادرات شعبه دیگری را در بندر عباس افتتاح کرد.
به گزارش روابط عمومی، شرکت بازرسی کیفیت با سابقه چندین ساله در‌ حوزه بازرسی کیفیت کالاهای مختلف از خودرو، لوازم خانگی، آسانسور، مخازن سی ان جی، تجهیزات تفریحی و … در راستای گسترش فعالیت ها و خدمات خود امروز شعبه دیگری را در شهر بندر عباس و در کنار بزرگترین گمرک کشور با حضور با حضور نمایندگان اداره کل استاندارد استان هرمزگان، اتاق اصناف، اتاق بازرگانی، سازمان تنظیم‌مقررات رادیویی استان هرمزگان افتتاح کرد تا در‌ عرصه نظارت و بازرسی بر کیفیت کالاهای ورودی و خروجی کشور در این گمرک به عنوان یکی از بازوهای اجرایی سازمان استاندارد و وزارت صمت فعالیت و همکاری داشته باشد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در بندرعباس

گفتنی است این شعبه در راستای برنامه های کلان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق با هدفگذاری های صورت گرفته برای رسیدن به برنامه های توسعه ای ۱۴۰۴ برای گسترش فعالیت ها و ارائه خدمات نظارتی و مشاوره ای و همچنین تمرکز زدایی از تهران با استانداردهای بالای ارگونومی، انسانی و محیط کار صورت گرفته و افتتاح شعب دیگر این شرکت در شهرهای دیگر نیز در دستور کار قرار دارد.
افتتاح این شعبه در بندر عباس ضمن نزدیکی با بزرگترین گمرک کشور برای ارائه خدمات بازرسی و سنجش کیفیت کالا و خدمات ، اشتغالزایی مناسبی را هم در‌ منطقه و در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت ایجاد خواهد کرد.
حضور شرکت بازرسی و کیفیت ایران در کنار بزرگترین گمرک کشور می تواند زمینه را برای کنترل هرچه بیشتر کیفیت کالاهای وارداتی و همچنین نظارت بیشتر بر کیفیت و استاندارد کالاهای صادراتی به کشور های هدف را فراهم کند.
گروه خودروبانک با شعار “دسترسی به بهترین انتخاب” تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.
خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران
هر گونه نقل مطلب از هر قسمت این سایت بدون اجازه کتبی از مدیریت سایت ممنوع می باشد
کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه خودرو بانک می باشد – ©2021

source

توسط autokhabari